FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu foto, kāzu video

Arturs Jasinskis - atsauksmes

Innis
15.11.12. 15:29

Sveiki, vai ir kaadas atsauksmes par Arturu Jasinski kaa kaazu fotograafu?
Paldies.

Skatīt ziņojumus:
d_dance
15.11.12. 18:51
Kāzu datums: 24.05.2013
Man BŪS Arturs :) Kad tikāmies, likās foršs cilvēks, mums abiem iepatikās!
Arī atradu tikai vecas atskauksmes, ceru, ka viņš būs foršs! Es arī labprāt dzirdēšu, ko citi saka par Arturu. Kādus svaigus viedokļus..
Burvigaa
16.11.12. 09:22
Kāzu datums: 13.07.2013
Iemet meklētājā, tādas tēmas jau ir bijušas ;)
jajina
17.09.17. 17:05
Kāzu datums: 01.07.2017
Vēlos pastāstīt par mūsu piedzīvoto izvēloties kāzām šo fotogrāfu! Iespējams bija 3. nelabvēlīgā laika prognoze vai cilvēks galīgi nebija noskaņojies darbam, bet pateicoties tam, mums ir ļoti slikti iemūžināta mūsu skaistākā diena. 
Katrs pāris, kas ir plānojis kāzas vai tieši šobrīd to dara, zina cik ļoti daudz iztēles, naudas, darba un laika ir patērēts, lai šī diena būtu skaista- sākot no mazām detaļām uz kāzu galda, beidzot ar tērpiem, gredzeniem u.t.t un visi vēlas, lai pēc laika ir patīkami paskatīties un atcerēties, cik viss bija skaisti. Bet... mūsu gadījumā ,diemžēl, Arturs nepacentās, lai iemūžinātu tādas būtiskas lietas kā - gredzenus, floristiku, galda noformējumus, kāzu šampānieti, kāzu kūku, kāzu auto (un viss bija tiešām skaists). Sveicēji nofotografēti izvēlēs kārtā ( kādi 6 :D ), kopbildes ar viesiem nofotografētas 1 eks. un ja bilde neizdevusies, tad tā arī atstāts. Nevienam pat netika palūgts pacelt galvu, pieiet tuvāk vai pasmaidīt.  Jāpiemin, ka iniciatīvas uz kādu māksliniecisku bildi nebija vispār. Individuālās bildes arī nekas spožs.   Rakstot šķiet briesmīgi, bet tā arī bija un tā arī jutāmies saņemot bildes, lielāko daļu bildes sastādīja kaut kādas nenozīmīgas spēļu bildes, kur katrs ir kustībā. Kā arī kas tas par fotogrāfu, ja pa visu kāzu dienu ar melno bilžu materiālu ( lūdzām lai atsūta, jo cerējām kaut ko vēl izvilkt labu) kopā ir kādas 450 bildes?? 
Paldies Dievam, mums bija video filmētājs, kas ļoti labi padarīja savu darbu! 
Veiksmīgu plānošanu un ceru, ka kādam izglābšu kāzas :) :)
Ieteikums- Daļu naudas maksājiet pēc bilžu saņemšanas, lai ir stimuls censties :) Un izrunājiet visas mazās deļas, kurām ir jābūt pašsaprotamām priekš kāzu fotogrāfa, savādāk var gadīties kā mums !