FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu foto, kāzu video

foto došana viesiem

taa_esmu_es
11.10.09. 10:28

meitenes, gribēju jautāt jūsu viedokli - kā savu kāzu fotogrāfijas devāt viesiem? vai rādījāt kopīgi visiem un ļāvāt izvēlēties, kuras visi gribētu priekš sevis vai iedevāt disku un izvēli un taisīšanu atstājāt pašu ziņā?

nevaru saprast kā būtu labāk :(

Skatīt ziņojumus:
bellydancer
11.10.09. 11:12
Es iedevu CD. Mūsdienās jau reti kurš vispār albumus taisa, tāpēc lai paši izlemj - taisīt vai nē :o) Un dārgi arī sanāktu katram viesim bilžu komplektu dot. Tad jau vajag vēl smukā albumiņā ievietot.
rafinja
11.10.09. 12:33
Kāzu datums: 13.02.2010
bet ne visiem jau ir dators.domaju vecaakos viesus,piemeram,manam tevam ar omi nav. un zinu,ka drauga omei ar opi nav. ar taadiem radinjiem jadomaa kaut kas cits
miledija
11.10.09. 13:02
Kāzu datums: 11.08.2007
mēs vecākiem un citiem vecākiem kāzās bijušajiem radiniekiem uztaisījām bildes - nu tā izlasīti no visa - baznīca, pa ceļam uz visu namu, svinības, šo to no otrās dienas, + kādu vēl viesi viņiem zināmu - tā bildes 30-40, pārējiem saliku diskā, uz vāciņa un paša diska uzlīmēja bildi, sanāca super dāvana par atmiņu (cerams)! no manā rīcībā esošajām apmēram 2000 bildēm katram viesim (pārim) sanāca pa bildēm 300-400! kopiga skatīšanās no manas pieredzes, nu tā uzmanīgi varbut spēj apskatīt bildes 200-300, pēc tam visiem apnīk! varbūt tad uz kādu kopā skatīšanos uztaisīt izlasi un palaist uz TV! vienu gan varu teikt - kamēr liku bildes visiem viesiem pa diskiem pati jau visas no galas zināju! mans novērojums - salikt visu un tad lai paši atlasa no kompja - nu paskatās un aizmirst kā miskastē! tad jau labāk dzīvoju ar domu, ka smuks diska vismaz kādu laiku labi izskatīsies interjerā!
bellydancer
11.10.09. 17:13
NU vecākiem un vecvecākiem mēs arī uztaisījām bildes, bet nu šie cilvēki nav gluži parastu viesu statusā :o)
es-saule
11.10.09. 17:20
Kāzu datums: 26.07.2008
Rīkojām atkāzas ar kopīgu video un bilžu skatīšanos, tad arī, katram viesin iedevām CD, lai pasūta tos foto ko paši grib. Bet vecmāmiņām (kuras ar tehniskām lietām uz Jūs) pasūtijām gatavas bildes.
Kenta
11.10.09. 18:27
Kāzu datums: 13.06.2009
Vecvecākiem, krustvecākiem mēs sataisījām albumiņus, kurus izdalījām ( nelikām tur ļoti daudz bildes). Pārējiem devām disku, vai cavādāk izdalījām.
elfa
12.10.09. 08:37
Kāzu datums: 20.06.2009
Mēs darījām tā, ka devām visiem viesiem smuki noformtu kāu CD - bet pirms tam atlasiīju bildes, nedevu pilnīgi visas, jo bija tādas kuras vienādas, vai arī tādas, kuras negribēju lai visiem būtu... Vīra mammai un vecvecākiem attīštīju bildes pēc savas izvēles... par cik mums kāzu fotogrāfs taisīja kāzu grāmatu, tad vedējiem, vecākiem, un vienai tuvai radiniecei pasūtīju šādus albūmus...
veta123
12.10.09. 08:39
Kāzu datums: 07.08.2009
Viesiem - diski ar divām mapītēm. Vienā, kur viesi paši redzami visas dienas garumā, otrā - foto izlase no mums. Vecākiem - dosim disku, lai paši izvēlas un pagatavo, otriem - parādīsim savu albūmu, ko vēl neesam pagatavojuši un kādu smuku bildi rāmītī, lai stāv plauktā, jo bildes albūmā viņi neglabā (jāskatās pēc situācijas).
sicilia
12.10.09. 09:25
Kāzu datums: 05.09.2009
Es visiem iedevu adresi, kur paši var nokačāt. Mammai un māsai iedevu CD, omei uzdāvinājām digitālo fotorāmi, kurā ierakstījām bildes. Tante lūdza pāris bildītes uztaisītas un tās dabūs:) Vīrabrālim ar aizsūtīsim jau dažas gatavas bildes (dzīvo ASV un uz kāzām nemaz netika, jo viņiem mazs bērniņš ar kuru negribēja to gabalu lidot). Tāpat viņiem iedevām adresi, kur visas bildes var redzēt
skaa
17.10.09. 00:40
mēs saarhivējām un uzlikām uz ftp, iedevām attiecīgām personām linku un varēja brīvi nokačāt un tālāk skatīties, ko grib saglabāt, ko dzēst ārā.
radiem un vedējiem sarakstījām diskā.
GarJānis
02.11.09. 21:36
Kāzu datums: 13.09.2008
Bildes diskā ir labs variants. Ja diskā ir orģinālais bilžu izmērs tad tās var labaratorijā izgatavot uz papīra. Ja diskā ir bilžu mazie eksemplāri, tad tos viesi viegli var salikt internetā. Un vē ir labi ja tajā pat diskā jau ir slideshow, kas smuki noformēts ar uzrakstiem, kurā var redzēt bilžu izlasi un kas papildināts ar muzikālo noformējumu. Un te nu jums būs vajadzīga mana palīdzība vai kāda cita cilvēka palīdzība, kas taisa kvalitatīvus slideshow.
Tomēr bez bildēm uz papīra neiztikt. Bet vai tad tur vajaga veselu albumu? Mīļajiem vecīšiem pilnīgi pietiek ar vienu, divām bildēm, kur jaunais pāris vislabāk izskatās.
Žibucis
02.11.09. 22:20
Kāzu datums: 31.07.2009
Mēs visas bildes salikām speciāli veidotā interneta vietnē, un nosūtījām info visiem kāzu viesiem, kur bildes var apskatīt un tiem kam bija vēlēšanās bildes varēja saņemt diskus vai kādā citā viesim ērtā veidā.
šokolāde
03.11.09. 14:05
Mums nebija daudz viesu, tāpēc gados jaunākajiem un ar datoru draudzīgajiem katram atlasījām bildes, kas patiktu tieši viņiem+protams, visas ceremonijas un citu svarīgāko brīžu bildes. Vecmāmiņām un vectētiņiem gan uztaisījām bilžu albumus:) Vēl iesaku nenoslinkot un izvēlēties labākās bildes un tad dot viesiem vai ievietot internetā, jo man pašai ļoti krīt uz nerviem, kad jaunais pāris iedod visiem vienādus diskus ar miljons bildēm (pilnīgi visām) un tad nu mēģini saprast , kas tur vispār ir un burties cauri visām neveiksmīgajām gadījuma bildēm un šķībajām grimasēm;)
Staņulāne
03.11.09. 14:13
Mēs izveidojām kāzu dienas bilžu izlasi un iedevām viesiem diskus ar bildēm. Vecvecākiem iedevām jau gatavas bildes, bet vecākiem kopbildes lielākā formātā un ieliktas rāmī.