FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu foto, kāzu video

Fotogrāfes attieksme pēc kāzām...

veta123
30.09.09. 13:08
Kāzu datums: 07.08.2009

Lai kā biju pacilāta par fotogrāfes Ineses Burbes darbu kāzu dienā, tomēr ir mazas sirdssāpes tieši par viņas attieksmi pret klientu. Pēc kāzām bilžu izgatavošanai bija nepieciešamas 2-3 nedēļas, kam mums šķita laiks, kad mums nav jāinteresējas cik tālu ir apstrādes process, bet tad kad pagāja šis noteiktais laiks, sākās dažādas liktas: fotogrāfei darba daudz (saprotu, kā nekā kāzu laiks), tāpēc iekavēsies, ok, gaidam. Kad vēlamies kaut ko uzzināt - uz vēstulēm neatbild, telefonu neceļ vai izslēgts. Kad nu pagāja 6 nedēļas, sāku intensīvo darbu pie zvanīšanas, kas deva rezultātus pēc 10-13 zvanīšanas reizes dienā. Eh, šāda attieksme man nav pieņemama un vēl tas, ka norunātajos laikos vienmēr atradīsies arguneti, kāpēc netiek bildes atdotas... Es netaisu antireklāmu, bet gribu pateikt tik to, lai vai cik labi darbi vinai izdotos, tomēr jāpamācās tādu lietu kā attieksmi pret pakalpojuma ņēmēju. Gribu tik pateikt, ka no viņas bildes nevar saņemt ātrāk pa 2 mēnešiem, kas tiek lielu daļu pavadīti viņu "dzenājot" rokās. Zinu, ka man tā nav gājis vienai...

P.S. Ak jā, lai pēc 2 mēnešiem bildes saņemtu, ir jāiegulda daudz enerģijas, laiks un nervi, lai vispār viņu "sadzītu rokās" un norunātajā laikā un vietā satiktu...

Skatīt ziņojumus:
scorpio20
30.09.09. 15:02
Kāzu datums: 23.08.2008
Skumji.... īpaši, jo tāpēc, ka pēc kāzam tik ļoti gribas saņemt un redzēt bildes. Es pat nedēļu nogaidīt nevarēju, degu nepacietībā...
Fui fotogrāfei, marinēties 2 mēnešus!!!!
Veisa
30.09.09. 15:06
Skumji, bet...man tāds muļķīgs jautājums - vai tad citi fotogrāfi atdod bildes ātrāk? Mūsu uzņēmuma bildētājs arī mūždien kavējas ar pasākumu bildēm, pēc korporatīvajām ballēm foto gaidam mēnešiem...tāpēc man sāk likties, ka tas ir normāli.
Bet, protams, par to neatbildēšanu uz zvaniem, gan nav smuki, jopcik, tad labāk taču klientam godīgi paskaidrot, kas par lietu, nevis "slēpties".
scorpio20
30.09.09. 15:07
Kāzu datums: 23.08.2008
Man tika atdotas pēc 1 nedēļas.... Bildes superīgas, apstrādatas. Tikai 1 mīnuss bija, neatdeva "melno" materiālu.
veta123
30.09.09. 15:08
Veisa... es neko nesaku par laiku, bet tieši par attieksmi...par to ka esmu neziņā bijusi, bet lai tā vietā pateiktu kā ir, atrunājas, ka laukā līst vai mājās bērns slims... ehh... par to tā sirds sāp.

Mēs vakar saņēmām visas, visas bildes.
Skesterite
30.09.09. 15:08
Kāzu datums: 12.01.2008
nu cik man ir bijusi darīšana ar kāzu fotogrāfiem, maksimālais bilžu atdošanas termiņš ir bijis 3 nedēļas... traki, ja jāgaida 2 mēneši... un fotogrāfam jau tomēr vajadzētu savus darbus plānot tā, lai apsolītos termiņus varētu arī ievērot...
bebriic
30.09.09. 15:09
man pēc 20 darba dienām atdeva-kā norunājām. vienīgais-biju pārsteigta par bilžu skaitu (daudz mazāk nekā biju domājusi!!):(
Veisa
30.09.09. 15:10
Tas tiešām ir ļoti, ļoti nesmuki no fotogrāfes puses. Visi taču esam pieauguši cilvēki, varam izrunāties, saprast, bet, ja neko nesaka, jā, tas ir negodīgi!
veta123
30.09.09. 15:14
Vakar pēc bilžu saņēmšanas, domāju, ka "norīšu savas sirdssāpes" un neko nerakstīšu, bet šodien gan gribēju Jums (it sevišķi tās līgaviņas, kuras ir fotogrāfa meklējumos) padalīties ar piedzīvoto. Par Ineses Burbes darbu neko sliktu nevaru teikt - bildes glītas, apstrādātas, arī pārējās visas saņēmām (~ 5000gb), bet tā attieksme, tā gan - fuij...
kaamitis
30.09.09. 15:30
5000 gab? Tur tak ir ko rukāt, es gaidīju ~4ned un mums ir tikai 900 bildes!
Iedomājos gan kāpēc neceļ, jo gan jau, ka nebiji vienīgā, kas zvanīja, un nu iedomājies, katrai satrauktai sievai vismaz 15x dienā skaidrot, ka bildes vēl top ir laikietilpīgi un traucējoši.
veta123
30.09.09. 15:39
Apstrādātas jau nav 5000 bildes... apstrādātās ir ap 300 - 350, neesu skaitījusi. Pārējās ir tādas kā nofotogrāfētas un ieliktas datorā un viss - "melnais materiāls".
kaamitis
30.09.09. 15:41
mmm, tad gan!
elfa
30.09.09. 15:52
Kāzu datums: 20.06.2009
Nu jā, par bilžu daudzumu Tu sūdzēties nevari gan... es nekad vēl nebiju dzirdējusi , ka fotogrāfs atdod tādu skaistu ar bildēm.... man bija 600bildes un tad jau likās, ka pa daudz...kur nu 5000....
es-saule
30.09.09. 15:52
Kāzu datums: 26.07.2008
Attieksme galīgi garām.... Mēs saņēmām ~ 980 bildes pēs nedēļas, turklāt fotogrāfe pati piezvanīja, ka bildes gatavas :)
Desperado
30.09.09. 16:13
Mums kāzas bija piektdienā un bildes saņēmām, ja pareizi atceros, nākamajā otrdienā (vai trešdienā). Apstrādātas ~180gab (pārējās - neapstrādātās - arī diezgan drīz izdīcām). Fotogrāfs teica, ka viņš neredz jēgu vilkt garumā, jo vēlāk tāpat uzrodas citi darbi. Labāk ātrāk padarīt un miers. Nedomāju, ka tie, kas bildes "taisa" mēnesi vai pat divus, visu to laiku arī sēž pie vienām bildēm. Tāpat tas process aizņem, piemēram, vienu dienu (nav ne jausmas, cik patiesībā). Jautājums, vai to vienu dienu jūsu bildēm fotogrāfs velta nākamajā dienā pēc kāzām jeb vai kaut kad tikai pēc meneša...
ingreta
30.09.09. 16:25
Kāzu datums: 20.02.2016
Nesaukšu vārdā ,bet kāds slavens fotogrāfs bildes taisīja 6 mēnešus.Un tas bija pagājušajā gadā.Es jau gaidīju nez ko ,bet ja godīgi nekā īpaša.Tā kā ir lielāki rekordi. ))
briljantins
30.09.09. 17:32
Kāzu datums: 22.08.2009
No savas puses atkal varu palielīt fotogrāfu Artūru ROMANOVSKI (www.objektivs.lv), jo bildes saņēmā solītajā laikā, mēnesi pēc kāzām (pāris dienas pat ātrāk, vairāk nekā 600 apstrādātas bildes), samaksa par darbu arī pēc bilžu saņemšanas. Kvalitāte un izdoma - super :) ne tikais skaisti noformētā dvd diskā ierakstītas (samazinātas un orģinālizmēra + ieteikumi no viņa puses), bet arī pāris bildes lielā izmērā (šķiet ka A4 izmērs) un fotogrāmatu ar spilgtākajiem kāzu momentiem, kas īsumā perfekti atspoguļo kāzu gaitu. esam apmierināti un iesakām! ;))

p.s. par pievienoto bildi joprojām brīnos (mūsu gredzeni manas istabas naudas kociņā), kā viņš to dabūja gatavu :))
Suns_Funs
30.09.09. 18:30
Kāzu datums: 18.08.2006
Ir tāds teiciens - jo lielāks mākslinieks, jo lielāka pauze. Es visas bildes no pasākumiem esmu saņēmusi vēlākais pēc 10 dienām.

briljantins
Ir tādas fotomontāžas programmas, kur ne to vien var izdarīt ar veiklām roku kustībām :)
Mazaa_K
30.09.09. 19:38
Kāzu datums: 18.07.2009
Laikam esmam vienīgie laimīgie, kas bildes jau saņēma pirmdienā pēc kāzām (kāzas bija sestdienā). Un ap kādām 700, ja nemaldos, un visas apstrādātas. Pluss vēl bija komplektā 5 diski, kas bija speciālos vāciņos, kuri bija stilistiski apstrādāti, nu ļoti glīti. Un vēl dāvanā lielā bilde rāmīti, tāda īpaša. Un maksājām pēc bilžu saņemšanas. Es jau biju gatava gaidīt vairāk.
Sylvia
30.09.09. 19:42
es saņēmu ap 700 apstrādātām bildēm lielākos un arī mazākos formātos bez brāķiem nedaudz ilgāk kā 2 nedēļu laikā
Sylvia
30.09.09. 19:47
bet ir dzirdēti visādi gadījumi, kas radījuši ne mazums pārdzīvojumu, jo ir bijuši brīži, kad likās, ka bildes vispār nedabūs. vēl var likt līgumos iekšā soda naudu, ja tiek kavēti termiņi - varbūt būs lielāka motivācija ātrāk atdot bildes.