FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu foto, kāzu video

Albums kāzu fotogrāfijām

Lillia
07.09.09. 17:17

Pastāstiet lūdzu, kur redzējāt, kur pirkāt, kur var dabūt smuku kāzu albumu. Un par kādām naudiņām. Paldies.

Informāciju sadaļā "Pakalpojumi"jau esmu izskatījusi. Būtu interesanti uzzināt arī par citām iespējām.

Skatīt ziņojumus:
Bailey
07.09.09. 17:34
Tu esi Rīgā? Ja jā, aizbrauc uz Arkolat, tur virs Arkolata ir foto lietu vairumtiedzniecība, bet var iegādāt arī mazumā :) Izvēle - lieliska :)
kaamitis
07.09.09. 17:39
Kāzu datums: 07.08.2009
Es pirku Depo uz Siguldas šosejas. Tur rāmju nodaļā ir arī fotoalbumi, nopirku par vidēji 20-25LVL lielu, ivory krāsas albumu, kastē - fotogrāfijas jālīmē pašam, kā vecos laikos (tagad gan ar appusējo skoču) un lapas atdala papīrs ;) Man kaut kā tāds iepatikās. Vieta 200 bildēm.
Vēl iesaku - picturehappy fotogrāmatas - ārti un kvalitatīvi.
Lillia
07.09.09. 17:49
Jā, esmu Rīgā. Uz to iestādi pie Arkolat noteikti aizbraukšu apskatīties.

Fotogrāmata jau būs, bet vēl jāizdomā kā pārējo lielo daudzumu bilžu izvietot taustāmā veidā.

Gribu albumu kā vecos laikos ar bilžu ielīmēšanu. ;) Tik tādu makten lielu vajag.
kaamitis
07.09.09. 18:20
Kāzu datums: 07.08.2009
Nu tam, ko es nopirku, laikam bija vismaz 200 bilžu vietas.
Mazaa_K
07.09.09. 21:30
Kāzu datums: 18.07.2009
Mums uzdāvināja uz kāzām vīra ģimene kāzu albumu, arī ar 200 bilžu vietām, bet tas bija krietni par mazs, tāpēc meklēju cītīgi Rīgā tieši tādu pašu albumu un atradu. Tagad izdomāju, ka būs pirmā daļa un otrā daļa albumām, vēl jānoformē tas. Bet es atradu albumu Galerijā centrs foto veikalā (pagrabstāvā).
Zanch
28.06.10. 13:33
Kāzu datums: 18.09.2010
Es nesen redzēju ALAN DEKO ļoti skaistus kāzu foto albumus, bet par ietilpību - to gan nepiefiksēju, cik bija