FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kāzu foto, kāzu video

Artūrs Jasinskis

Aneksita
22.05.08. 17:26
Kāzu datums: 31.08.2019

Kādai viņš ir bijis kāzu fotogrāfs? kādas atsauksmes? :)

Skatīt ziņojumus:
chiepa
22.05.08. 17:37
Kāzu datums: 24.08.2007
Artūrs Jasinskis bija mūsu kāzu fotogrāfs, un joprojām esmu sajūsmā, ka izvēlējos tieši viņu! Jo liekas viņš pat no visstīvākā jaunā pāra :D spēj izveidot perfektu emociju, izjūtu bildes. Joprojām atceros mirkli, kad saņēmu bildes- super! Arī mana draudzene, kas precējās trīs mēnešus pēc tam, ieraugot mūsu kāzu bildes, ne mirkli nešaubījās un sarunāja Artūru.
zitronengrass
23.05.08. 14:40
Kāzu datums: 25.07.2008
Pirmā saskarsme ar Artūru Jasinski bija Jaungada darba ballē, lielisks fotogrāfs, vēl tagad skatos bildes un priecājos! :)) Bet uz vasaras vidu jau bija aizņemts :(
any_a
30.05.08. 12:01
Kāzu datums: 23.08.2008
Super fotogrāfs, biju sarunājusi draudzenes kāzām, viņa bija ļoti apmierināta, bet diemžēl pati nepaspēju, bija aizņemts jau sen...bet noteikti iesaku, nenožēlosi ne mirkli!:)
meituks
30.05.08. 12:04
Kāzu datums: 09.08.2008
Man arī darba ballē viņš fotogrāfēja, bildes superīgas. Esmu aizrunājusi arī uz savām kāzām :)
meituks
30.05.08. 12:06
Vai tā bilde nav no Venden balles?
Aneksita
30.05.08. 12:09
he, pēc manām kāzām Artūrs uzreiz uz Tavām... ;)
meituks
30.05.08. 12:11
Lūdzu, tikai nenomoki :D
Aneksita
30.05.08. 12:20
nu, nu... gan jau paspēs izgulēties..
no cikiem viņš būs pie Jums?
meituks
30.05.08. 12:24
No 12.30 :)
zitronengrass
30.05.08. 12:50
Kāzu datums: 25.07.2008
Nē, šitā ir no citas darba balles :)
larri
30.05.08. 22:20
vo chiepa, kaa es Tev izliidzzeju..man prieks,ka patika..:)
pekainite
30.05.08. 23:14
Viņš būs arī mūsu kāzu fotogrāfs :)
chiepa
02.06.08. 11:41
jaa... :) muusu kaazu bildes jorpojaam mums ir vislielaakaa veertiiba, prieks un sajuusma! Paldies, ka pirms gada ap sho laiku iemineejies pa Artūru Jasinski
bet liekas- shogad vinjhs ir jau stipri noslogotaaks. viena mana draudzene, kurai jau 31.maijaa svineejaam kaazas, ljoti veeleejaas sarunaat, bet bija jau par veelu...
Es zinu, kas tā tev par darba balli, arī tur biju :))
Artūrs man ir personiski nedaudz pazīstams, cik bildes esmu redzējusi - viņam tiešām ir ķēriens :) Viņš būs pirmais, kam lūgšu bildēt manās kāzās :)
Dadī
15.06.09. 17:03
Varbūt kāda varētu parādīt savas smukās Artūra bildētās bildītes.. ? Ielikt vai norādīt kādu linku.. It kā domājam viņu izvēlēties par savu fotogrāfu.. bet gribās pasktaīties viņa iepriekšējos darbus, lai zinātu kāds ir viņa stils.. tā lai vairākas bildes no vienām kāzām..
wit_boy
11.02.10. 23:17
Man ir arii sava maajas lapa
http://artursjasinskis.99k.org

paldies.
_santa
30.10.11. 00:37
Kāzu datums: 26.08.2011
Es neesmu īsti sajūsmā par Artūra padarīto darbu! :(
jajina
17.09.17. 16:55
Kāzu datums: 01.07.2017
Vēlos pastāstīt par mūsu piedzīvoto izvēloties kāzām šo fotogrāfu! Iespējams bija 3. nelabvēlīgā laika prognoze vai cilvēks galīgi nebija noskaņojies darbam, bet pateicoties tam, mums ir ļoti slikti iemūžināta mūsu skaistākā diena. 
Katrs pāris, kas ir plānojis kāzas vai tieši šobrīd to dara, zina cik ļoti daudz iztēles, naudas, darba un laika ir patērēts, lai šī diena būtu skaista- sākot no mazām detaļām uz kāzu galda, beidzot ar tērpiem, gredzeniem u.t.t un visi vēlas, lai pēc laika ir patīkami paskatīties un atcerēties, cik viss bija skaisti. Bet... mūsu gadījumā ,diemžēl, Arturs nepacentās, lai iemūžinātu tādas būtiskas lietas kā - gredzenus, floristiku, galda noformējumus, kāzu šampānieti, kāzu kūku, kāzu auto (un viss bija tiešām skaists). Sveicēji nofotografēti izvēlēs kārtā ( kādi 6 :D ), kopbildes ar viesiem nofotografētas 1 eks. un ja bilde neizdevusies, tad tā arī atstāts. Nevienam pat netika palūgts pacelt galvu, pieiet tuvāk vai pasmaidīt.  Jāpiemin, ka iniciatīvas uz kādu māksliniecisku bildi nebija vispār. Individuālās bildes arī nekas spožs.   Rakstot šķiet briesmīgi, bet tā arī bija un tā arī jutāmies saņemot bildes, lielāko daļu bildes sastādīja kaut kādas nenozīmīgas spēļu bildes, kur katrs ir kustībā. Kā arī kas tas par fotogrāfu, ja pa visu kāzu dienu ar melno bilžu materiālu ( lūdzām lai atsūta, jo cerējām kaut ko vēl izvilkt labu) kopā ir kādas 450 bildes?? 
Paldies Dievam, mums bija video filmētājs, kas ļoti labi padarīja savu darbu! 
Veiksmīgu plānošanu un ceru, ka kādam izglābšu kāzas :) :)
Ieteikums- Daļu naudas maksājiet pēc bilžu saņemšanas, lai ir stimuls censties :) Un izrunājiet visas mazās deļas, kurām ir jābūt pašsaprotamām priekš kāzu fotogrāfa, savādāk var gadīties kā mums !
Ambi
05.11.17. 15:27
Arī mēs vēlamies padalīties ar savu pieredzi Artūram fotogrāfējot Mūsu lielo dienu septembrī. Izlasot iepriekšējo "jajina" komentāru, likās ka viņi ir precīzi piedzīvojuši to, ko mēs piedzīvojām saistībā ar kāzu fotogrāfēšanu.
Tātad izvēloties kāzu fotogrāfu Artūru Jasinski vadījāmies pēc sniegtās informācijas, uzņemtajām bildēm mājas lapā un atsauksmēm precos.lv forumā. Diemžēl nesagaidījām cerēto un bijām nepatīkami vīlušies gan kāzu dienā, gan saņemot bildes. Skaisti uzrakstītais mājas lapā diemžēl nerealizējās dzīvē.
Arī mēs šai skaistajai dzīves dienai gatavojāmies ilgi un tika iesaistīti daudzi cilvēki, lai šo dienu padarītu neatkārtojami skaistu mums. 
Diemžēl, bet arī mūsu dienā netika iemūžinātas tādas lietas, kā gredzeni, floristika, kāzu auto, dekorācijas. Sveicēji nofotogrāfēti 6 no visiem, kopbilde 2 eksemplāri, kur arī netika izriktēti, tie kas nav bildē redzami jeb redzemai daļēji. Bildes ar viesiem tika fotogrāfētas arī 1-2 eksemplārus un ir tādas bildes kur abi eksemplāri nav izdevušies un diemžēl ar citiem viesiem nav normālas bildes. Vismaz varēja pārliecināties pirms fotogrāfē nākamos vai kāda no bildēm ir izdevusies. 
Var gadīties arī, ka Artūram būs aizmirsies kādā momentā līdzi rezerves baterija fotoparātam, kas būs palikusi mašīnā un attiecīgi kādā vietā bildes būs iemūžinātas, bez zibspuldzes sliktā apgaismojumā, kas būs kā ar mobilo telefonu fotogrāfētas.
Ieinteresētība no Artūra visas dienas gaitā bija minimāla, lielākoties tikai pašā sākumā, tālāk jau vairāk tika fotogrāfēts, kas pagadās. Ļoti maz no visām bildēm bija māksliniecisku. Lielā daļā bildes, kur esam redzami abi mēs ir vai nu viens nofokusēts vai otrs un maz tādu bilžu, kur abi esam bildē redzami dzidri. Arī apstrādātas bildes izskatās maz, pārsvarā kā ielādētas no fotoaparāta. Cerējām sagaidīt lielāku atdevi, enerģiju un ieinteresētību uzņemt vairāk skaistas bildes un notvert tos mirkļus par ko skatoties uz bildēm priecātos vēl ilgi mēs.
Vairāk jutām Artūru kā mūsu kāzu viesi, kas starp citu ar savu fotokameru nofotogrāfē kādu bildi no malas. Diemžēl, bet arī viesiem bija radies ne visai patīkams iespaids par Artūra profesionalitāti. Protams bija arī pozitīvas lietas, kā skaisti noformēts nododamais materiāls ar bildēm.
Ceru arī mūsu pieredze kādam palīdzēs izvēloties savu kāzu fotogrāfu.