FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Kāzu foto, kāzu video

Fotogrāfa izvēle

LeldeD
09.05.19. 00:21

Sveiki! 

Meklēju kāzu fotogrāfu, kurš uzņem patiesi skaistas bildes, spēj iemūžināt patiesās emocijas. Vēlams, lai cena par visu dienu iekļautos 500 eiro. Tā kā abi esam nedaudz noslēgti, meklējam fotogrāfu, kurš palīdzēs atraisīties, būs komunikabls. 
Ir iepatikušies divu fotogrāfu darbi, viens no tiem ir Juris Justsotrs ir Juris Zīģelis. Varbūt kādai no jums ir bijis viens no šiem fotogrāfiem un ir atsauksmes?  
Priecāšos saņemt atsauksmes un rekomendācijas!

Skatīt ziņojumus:
caaliitis
03.06.19. 11:26
Kāzu datums: 05.07.2019
Jebkura, laba fotogrāfa priekšā, pat visnoslēgtākais cilvēks spēs atraisīties. Es ar savu līgavaini, arī neesam nekādi fotomīļi, bet tā saka 99% cilvēku. Un frāze- "mēs neesam pozētāji un esam neveiki/noslēgti", šķiet, visiem fotogrāfiem ir pirmā, vispopulārākā ko dzird no visiem pāriem. Mūsu izvēlētais fotogrāfs būs Signe Ķiesnere! Pirmā tikšanās reizē, sajūta, ka šis cilvēks ir pazīstams jau sen. Ļoti patīk komunikācija un darbi. Strādā divatā ar savu asistentu Valdi Laizānu, kurš ķer papildus mirkļus. UN, iekļaujas Jūsu vēlamajā budžetā.
KalniņLote
03.06.19. 11:03
Mums kāzas fotografēs Juris Ross, tikko uztaisījām arī pirmskāzu fotosesiju pie viņa un esam sajūsmā. Manam mīļotajam ļoti nepatīk fotografēties, tāpēc mazliet baidījos, kā nu būs, bet šoreiz viss bija pavisam citādāk. Juris nelika ilgi pozēt, bet tvēra mirkļus un bildes sanāca tik emocionālas, ka tagad skatos un pašai neticas, cik skaisti esam un šķiet, ka mūsu mīlestība plūst cauri bildēm :)