FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu foto, kāzu video

Ietaupīt uz fotogrāfu

F
Forestlady 19.02.19. 18:55

Sveikas! Varat,lūdzu, ieteikt kāzu fotogrāfu, kurš par ceremoniju+fotosesiju neņemtu vairāk par 100 eiro? Nemaz netēmējam uz profesionāli, bet patiktu iesācējs, kuram ir vienkārši talants un interese! :) Vai arī: ir iespējamas kādas fotokameru nomas, lai varbūt bez fotogrāfa varētu iztikt un fotografēt paši?

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
K
KalniņLote 22.02.19. 13:36

Man jau šķiet, ka vsilabāk spēs nofotografēt fotogrāfs, jo lai cik labs būtu fotoaparāts, ja cilvēks ar to neprot rīkoties, nekas labs jau nesanāks. Kaut kad ļoti sen, kad pašai patika fotografēt, draudzenes kāzās paniekojos spaidot ziepju trauka pogu, bet sapratu, ka īsti to dienu neizbaudīju. 
Bet ja budžets priekš fotogrāfa 100 EUR, tad varbūt tiešām labāk ar draugiem aprunāties, nevis kādam to summu samaksāt un ja bildes nav labas, tad izsviesta nauda. 
Iemetot google fotoaparātu objektīvu noma, vairākās vietās tas iespējams, bet tās arī izmaksas. 

L
Leonnaa 26.02.19. 15:25 | Kāzu datums: 19.07.2019

Es ieteiktu Facebook grupā "Viss kāzām" uzrakstīt ziņu- lai atsaucas paši fotogrāfi, kuri konkrētajā dienā un laikā ir gatavi padarboties par šādu summu :) Tur diezgan aktīvi notiek šādas diskusijas!