FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu foto, kāzu video

Iesaku fotogrāfu Mārtiņu Leiti

inesiiteg 08.10.15. 00:22 | Kāzu datums: 15.08.2015

Labdien, topošās līgaviņas.

Tā kā man ir tikai vis vis labākās atsauksmes par mūsu kāzu fotogrāfu, gribēju arī Jums viņu ieteikt. Cilvēks bija gatavs brauks no Jelgavas līdz Madonai, lai iemūžinātu mūsu dienu skaistās bildēs. Fotogrāfs ir ļoti atraktīvs, ļoti palīd atraisīties bildējoties, kas mums bija svarīgi. Ja nepieciešams, iesaistīsies arī kādās aktivitātēs, palīdzēs ar padomiem un arī palīdzēs īstenot Jūsu idejas. Nevienu brīdi nebija sajūtas, ka Mārtiņš būtu svešs cilvēks no malas, sajūta, ka viņš būtu viens no kāzu viesiem. Iesaku, iesaku, iesaku!!!!!!!!!!!!!!!! Un cenas, es teiktu, pat ļoti draudzīgas! :)Pievienošu arī kādu bildīti ieskatam.

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
k
katsnis 02.01.16. 13:09

Kādas tad ir tās draudzīgās cenas?

R
ReMerlina 11.01.16. 20:50

Sveika, jā gribētos laikam zināt cenas, jo tas tomēr ir no svara. Tā kā lielākā daļa fotogrāfu raksta ka par cenu var vienoties un cena atkarīga no tā tā un tā grūti izvēlēties, jo visiem neuzrakstītsi un neapjautāsies..