FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Kāzu foto, kāzu video

Iesaku fotogrāfu!!!

V
VeraB 23.09.15. 14:07

Tik tikko saņēmam bildes no mūsu kāzām un sapratam, ka mūsu fotogrāfs Uldis Lapiņš ir burvis!!! Tāpēc rakstu šeit, lai jaunām līgaviņam ieteikt teicamu fotogrāfu!
Uldis fotogrāfēja mūsu kāzas 08.08.2015.
Gatavojoties kāzām, mēs rūpīgi bijām izpētījuši daudzu fotogrāfu piedāvājumus. Vēl nepazīstot Uldi, mūs uzrunāja tieši viņa bildes, kuras atradam facebookā! Tās bija savādākas nekā citiem, krāsainas, neparastas, stilīgas. Viņš ir atbildīgs, punktuāls cilvēks (kas ir svarīgi!!!) . Kāzu dienā bija +33 grādi ārā! Uldis Lapiņš strādāja non stopā (no 10 līdz 1:00)! Rezultātā fantastiskās bildes!

Saņēmam un apskatījāmies mūsu bildes un slideshow, vēlreiz pārliecinājāmies, ka Uldis ir profesionāls savā darbā!!! Bildes ir superīgas, dzīvas....Mūzika slideshowam piemeklēta arī ļoti laba!!! (pati esmu mūziķis, tāpēc mūzikai man ir īpašas prasības, bet Uldim laba gaume ;) ). Viņam piemīt spēja un māka tvert mirkli, sajūtas un katru šo mirkli radīt kā dzīvu gleznu. Katra fotogrāfija perfekti ataino mūsu kāzu dienas atmosfēru, mūsu un viesu emocijas.
Iesaku!!!

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
V
VeraB 23.09.15. 14:15
c
cevita 23.09.15. 16:33 | Kāzu datums: 09.07.2016

Ja drīkst jautāt, cik izmaksāja šis fotogrāfs?