FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Likuma burts

Bez svinīgas ceremonijas

K
Kristine.L 17.02.15. 12:48

Sveikas meitenes!
Gribētu uzzināt kā notiek sarakstīšanās dzimtsarakstu nodaļā bez svinīgas ceremonijas. Kā tas viss notiek un vai pasākumā piedalās viesi? Saprotu, ka bez ceremonijas redzēt nebus ko, bet ja tomēr kāds vēlas atnākt, vai tas ir atļauts. Ja viesi piedalās, tad vai ir iespējams pēc sarakstīšanās iedzert pa glāzei šampanieša (Rīgas Ziemeļu raoja nodaļā ir smuks ziemas dārzs)?
Paldies.

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
K
Kristine.L 23.02.15. 16:59

Duuja, liels paldies ka padalijies. Es ta apmeram ari sapratu - ka DZsN vaditajai nepatik sadi varianti, tapec vina manu jautajumu ignoreja :) Brauksu marta runat klatiene, tad cerams sanaks vienoties

Duuja 21.02.15. 13:02 | Kāzu datums: 18.05.2013

Mēs sarakstījāmies Ziemeļu raj. DZsN tieši tā kā minēji - bez ceremonijas (lai gan darbinieces tomēr uzststāja, ka ceremoniju tak vajagot, mēs palikām pie sava). Un bija ļoti forši - tikai papīrus parakstījām, īsi un svinīgi. Protams, ka šādā variantā nekādi viesi nevar nākt, tad jāmaksā par ceremoniju. Ja negribat garas runas un pantiņus, tad varbūt varat sarunāt "īso versiju". Un ziemas dārzu pēc tam gan izmantojām, tas bija forši, safočējāmies tur.

K
Kalnaraja 18.02.15. 22:30

Var pie dabas. Mums kāzas būs pie jūras ar mācītāju, bet dzimtsarakstu nodaļām arī ir izbraukuma ceremonijas.

K
Kristine.L 18.02.15. 12:54

Paldies Kalnaraja, konveijers neuztrauc, mums jo isak jo labak :)) diemzhel tik loti tie zagsi nepatik, bet citu variantu nav

K
Kalnaraja 17.02.15. 22:07

Brālēns precējās Jelgavas dzimtsarakstu nodaļā un mēs kā viesi arī bijām. Šampanietis gan bija pie viesu nama, bet svinīgaja ceremonijā var būt arī viesi. Ja Rīgas Ziemeļu rajona nodaļa ir tā, kur palmas un tāds skaists ziemas dārzs, tad mūsu fotogrāfs, kad tikāmies, mums rādīja bildes no viņa fotografētām kāzām, bija pāri kam tieši tai ziemas dārzā šampanietis un arī skaistas kopbildes.
Vienīgi esmu dzirdējusi, ka Rīgas nodaļās ir baigais konveijers - 15min katram pārim un nāk jau nākamie viens pēc otra, bet nezinu, vai visās nodaļās tik traki.

E
Ehz_forshaa 17.02.15. 21:12

Piekrītu Crexcrex, viss ir atkarīgs no konkrētās DzN un iekšējiem noteikumiem.

K
Kristine.L 17.02.15. 13:49

Crexcrex, paldies par atbildi :) Noteikti runāšu ar dzimtsarakstu nodaļas vadītāju, kad braukšu uz LV. Diemžēl epastā viņa šo jautājumu ignorēja, kaut arī atbildēja uz citiem jautājumiem... tāpēc, pirms braucu visu sarunāt, gribēju uzzināt par citu pieredzi :)

C
Crexcrex 17.02.15. 13:17 | Kāzu datums: 10.05.2014

Šo jautājumu vajag uzdot konkrētajai dzimtsarakstu nodaļai, kurā vēlaties sarakstīties. Pašvaldībā, kur mums bija ceremonija, piedāvāja divus variantus - "lielo" ceremoniju lielākās telpās un ar garākām runām, un "mazo", kas notiek mazajā zālē un ir arī īsāka. Parasti jau darbinieces grib kādu dzejolīti nolasīt un stīvējas, ja pāris vēlas tikai parakstīt papīrus un atbildēt uz obligātajiem jautājumiem :)
Par to, vai uz "mazo" ceremoniju var nākt viesi, arī jārunā dzintsarakstu nodaļā, jo tas atkarīgs no pieejamajām telpām.