FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Likuma burts

Amatas novada dzimtsarakstu nodala

E
Evaubu 05.09.14. 14:34

Sveiki! Gatavojamies preceties viena no Amatas novada skaistajam vietam un paslaik domajam par ceremoniju. Vai kadai ir kadi ieteikumi par damam no dzimtsarakstu nodalas, kas varetu vadit ceremoniju, konkreti mums tika piedavata izvele starp Ingu un Vitu. Uzvardus gan nezinasu, jo parstavis atsutija tikai vardus un telefona numurus.

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
E
Ehz_forshaa 04.12.14. 22:08

Meitenes, padalieties lūdzu, kur jums bija / būs ceremonijas? Arī plānojam Amatas nodava dz.n.... bet nu ļoooti negribas telpā! Paldies jau iepriekš!!!!

i
ilzija 05.09.14. 21:15

Mums šovasar bija izbraukuma ceremonija Amatas novada pašvaldībā ar Vitu, Inga kā variants mums netika minēta. 2 nedēļas pirms ceremonijas tikāmies ar viņu, izrunājām mūsu vēlmes, kas tika ņemtas vērā (ceremonijā nebija dzejas). Mums tika atsūtīts ceremonijā paredzētais teksts, ko varējām labot, tika piedāvāti divi zvērestu varianti. Ceremonija tika novadīta jauki. Paši noorganizējām dzīvo mūziku un dekorācijas, nekādas prasības no Dzimtsarakstu nodaļas netika uzstādītas.
Mulsināja tikai otra pašvaldības darbiniece, kuras loma bija pasniegt ziedus no pašvaldības pēc ceremonijas. Viņa visu ceremoniju stāvēja blakus ceremonijas vadītājai (attiecīgi atradās pašā centrā mums tieši priekšā), turot sev priekšā rokās puķes un blenžot nekurienē. Bez tā varēja iztikt :)
Bet viennozīmīgi gribu uzteikt pašvaldību, ka atšķirībā no daudzām citām tā necenšas uzvārīties no izbraukuma ceremonijām - mums bija jāmaksā tikai valsts nodeva un ne cents par izbraukuma ceremoniju, pat ne par transporta izmaksām.