FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Likuma burts

Kāzu ceļojumā ar veco pasi - vai riskēt?

d
dancotaaja 05.08.13. 11:34 | Kāzu datums: 20.09.2013

Sveikas meitenes!
Zinu, ka šis temats tika apspriests jau iepriekš, bet gribās zināt jaunākās ziņas un pieredzi.
Tātad situācija ir sekojoša:
Mēs dodamies kāzu ceļojumā pēc 10 dienām pēc kāzām un principā mierīgi varētu saņemt jaunu pasi ar vīra uzvārdu. BET biļetes tika pirktas jau sen, uz manu veco uzvārdu. Turklāt, tā kā barucam uz Krieviju, man vēl ir jānoformē vīza. KO darīt - maksāt aviokompānijai par uzvārda maiņu biļetēs vai riskēt un braukt ar vecu pasi???? Kurā brīdi lidostā vispār pārbauda pases??? Tikai pie reģistrācijas?

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
J
Julinja 19.09.13. 19:56 | Kāzu datums: 04.10.2013

Pēc atbraukšanas no ceļojuma tad mainīji uzvārdu pa 50ls?

S
Sancis-Dancis 19.09.13. 20:19 | Kāzu datums: 27.07.2013

Vēl nenomainīju, bet nākammēnes, jā, došos uz Pasu daļu un mainīšu. Manā gadījumā defekts pārvērtās efektā, jo uzvārdu man dāvā vīrs. Un šī visnotaļ viena no emocionāli mīļākajām un sirsnīgākajām dāvanām. :)
Brīdī, kad es uzzināju, ka atlikt ziņu nodošanu par kāzām nebūs iespējams, godīgi sakot, sabēdājos un sāku pat domāt, kas mums lika tā steigties ar ceļojuma iegādi. Bet nu varu teikt- kas notiek, notiek uz labu.
Runājot par summu... 50 Ls no vienas puses ir daudz, bet no otras- priekš sirdsmiera tas nav daudz (to es izjutu dienā, kad sēdāmies lidmašīnā un devāmies prom ar harmoniju sirdī un bez liekiem uztraukumiem).

J
Julinja 19.09.13. 20:34 | Kāzu datums: 04.10.2013

Es tagad arī esmu stresā, ko lai vispār dara. :( Ja mums sākumā nebūtu pateikts, ka varēs to ziņu nodošanu atlikt, būtu noteikti ieplānojuši kādu dienu ātrāk to sarakstīšanos, vai kādu citu ceļojumu.. Nu kaut ko, bet tagad...
Nepatīk, ka sarakstīšanās brīdi tante zagsā pateiks, ka es palieku savā uzvārdā.. Sanāk arī laulības apliecība man būs ar savu uzvārdu un pēc tam vienkārši dabūšu kaut kādu lapeli, ka man mainīts uzvārds.. ;(

S
Sancis-Dancis 19.09.13. 20:57 | Kāzu datums: 27.07.2013

Iesaku atrast tajā visā pozitīvo un nekādā ziņā nenožēlot izdarīto. Varbūt Jums arī vajaga no defekta uztaisīt efektu. Varbūt datumā, kurā plāno saņemt pasi ar jauno uzvārdu, uztaisiet atkāzas vai romantisku pasēdēšanu. Katrā ziņā nebaidieties nosvinēt Tava jaunā, svarīgā dokumenta saņemšanu. Svētku nevar būt par daudz un svētkiem vienmēr var atrast iemeslu ;) Vēl var uztaisīt fotosesiju ar jauno dokumentu un vīru (piemēram, izlaidumos bildējas ar diplomiem un, kādēļ gan, lai pases saņemšanas dienā to nedarītu ar pasi). Ceru, ka mani ieteikumi Tevī radīs arī citas sirdi uzmundrinošas idejas. :)

T
Trīspadsmit 20.09.13. 01:06 | Kāzu datums: 31.08.2013

Un tiešām nav tās dažas dienas atstātas pases nomaiņai?

Rīgā septembra sākumā nomainīju pasi pilnīgi bez rindām, arī saņēmu nekādās rindās negaidot. Lidmašīnas biļetēm vārdu nomainīja bez maksas (airbaltic).

J
Julinja 20.09.13. 20:28 | Kāzu datums: 04.10.2013

Nav nevienas dienas.. :( Tā kā mums pateica, ka datu nosūtīšanu varēs atlikt, tad ceļojumu paņēmām uzreiz nākamjā dienā.. precamies 5dien, lidojums 6dien..