FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Likuma burts

Laulības ar ārzemnieku?

A
Auza 27.04.09. 13:41

Labdien! Varbūt kādai no meitenēm ir informācija kādi dokumenti ir nepieciešami, lai LR pilsone varētu Latvijā salaulāties ar ārzemnieku, kas nav kādas no ES dalībvalsts pilsonis. Un varbūt ir arī info kādi papīri nepieciešami uzturēšanās atļaujai? Jau iepriekš paldies!

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
liepajniece 22.05.09. 18:01 | Kāzu datums: 08.08.2009

Mes ari tulkojam latvijaa. nebija tik gruti atrast tulku no vacu valodas, kas sadarbojas ar zverinatu notaru. Vislabak ir tulkot uz latviesu valodu taa iemesla del, ka Latvijaa lielakaa dala ierednu nerunaa svesvaloda... Lidz ar to var kadam rasties pretenzijas, ka esat iztulkojusi ne-latviski. Milaa miera labad :)

agnese88 22.05.09. 15:06 | Kāzu datums: 01.08.2009

es nesu uz tulkošanas biroju, kur ir zvērināti tulki. serbu tulku nebija viegli atrast, bet man ļoti patika "tulkojumu fabrika". un vislabāk, lai ir latviski, mazāk raižu.

ilzuks26 21.05.09. 13:50 | Kāzu datums: 29.08.2009

Zvērinātu tulku meklēji Latvijā vai tajā ārzemē? Vai arī tas ir vienalga?
Mums vēl ir nedaudz laika, jo tikai Jāņos būsim Latvijā, lai visu nokārtotu oficiāli. It kā varot tā atļauja būt arī angliski (lai gan oriģinālvaloda holandiešu), bet labāk tomēr būtu latviski.

agnese88 27.04.09. 15:12 | Kāzu datums: 01.08.2009

tikko kārtoju dokumentus draugam.
Viņam vajag no savas valsts apstiprinājumu, ka nav nekādu saistību, ar apostuli (obligāti) un tad dodies pie zvērināta tulka un tad ar vīrieti, pasēm un tulkojumu padusē uz dzimstsarakstu nodaļu.

par atļauju nezināšo, jo manējais dzimis ES

iveta25 27.04.09. 14:31 | Kāzu datums: 02.08.2008

Nezinu un cerams arī neuzzināšu:) Bet arī nekad necenšos otram iekost...ja nezinu, kā palīdzēt, tad neko nesaku...lai otram nesāp sirds;)

K
KārlisR 27.04.09. 14:18

Es domāju ja tas ir nopietns gadījums, tad cilvēks iet pie juristiem vai mūsu ierēdņiem un skaidro uzdotos jautājumus... nu tas tā ...
Iveta25 : un Tu ko darītu ja Tev būtu šāda problēma? :)

iveta25 27.04.09. 14:00 | Kāzu datums: 02.08.2008

Nu, kāpēc vajag tik nejauki???:@ Ne jau visi precas ar ārzemnieku dēļ maksas par fiktīvām laulībām, bet gan mīlestības dēļ!

K
KārlisR 27.04.09. 13:55

kādu tik krīzē biznesiņu nepasāksi,un juristi arī tik dārgi tik dārgi... ;))