FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Likuma burts

sarakstīšanās svētdienā!

r
rausiite 29.10.08. 12:36 | Kāzu datums: 20.06.2009

Vai kāda/s zin dzimtsarakstu nodaļu, kura reģistrē laulīu svētdienā???Vēlams netālu no Jelgavas. :)

7 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Noelle 06.11.08. 11:34 | Kāzu datums: 19.07.2014

Nu man ir doma nākamnedēļ uz turieni beidzot aizbraukt (beidzot būšu tikusi mazliet atvaļinājumā, tad jau kaut ko arī darba dienās varēs sadarīt derīgu) un tad jau noskaidrotu, tik domāju, varbūt ir kāda meitene, kam ir svaiga info, jo man stāstīja, ka visticamāk viss notiekot tajās vecajās telpās, bet to man isti negribās :)

L
Līga 06.11.08. 11:32

Es domaju, ka tev veiglak uzzvanit uz pagastu un uzjautat, jo ta ka ta tev te var vecu info iedot.Un reali varbut ir pavisam citadi:)

Noelle 06.11.08. 11:28 | Kāzu datums: 19.07.2014

Varbūt kādai meitenei ir info par to, kas notiek Jelgavas rajona Valgundes pagastā. Zinu, ka arī tur (loģiski) reģistrē laulību, bet mani dikti interesē telpas. Blakus pagasta padomei atrodas jaunais kultūras centrs - vai laulības reģistrē tur, vai tomēr joprojām vecajās pagastmājas telpās? :)

L
Līga 06.11.08. 11:22

Nu, es bildeju laulibas svetdienaa arii Marupes dzimtsarakstu nodaljaa.Nav jau baisi talu no Jelgavas:DTikai telpas nelielas.Bet gana smukas.
Ja esi jelgavniece - aizbrauc uz Ozolniekiem, ja necelj.Vai piezvani uz pagasta padomi, tur tak zinas...

r
rausiite 03.11.08. 23:26 | Kāzu datums: 20.06.2009

njaaa...es zvaniiju uz ozolniekiem vairaakas reizes un vairaakas dienas, bet tur neviens necelj klausuli...nezinu kas par vainu....

Knope 03.11.08. 12:05 | Kāzu datums: 26.07.2008

Painteresējies par Ozolniekiem. Dzirdēts pēc nostāstiem, ka ļoti jaukas telpas, atsaucīga ceremonijas vadītāja utt.
Jelgavas pilsētas nodaļa, nedomāju, ka uz to parakstīsies - ņemot vērā, kāds viņiem vasarā saspringts grafiks jāiztur.

a
aijochka 03.11.08. 11:41

Jāzvana un jāinteresējas uz vietas :)