FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Likuma burts

Dzimtsarakstu nodaļa

fulmine 30.07.08. 12:32

Sveikas meitenes! esmu nedaudz saputrojusies! varbut jus mani apskaidrosiet! ja laulajas katolu baznica,vai ir nepieciesamiba,rakstit iesniegumu dzimtsarakstu nodalja? kur tad notiek uzvarda maina,kartoti dokumenti? daudzi mani pazinjas..sarakstijas dz.nodalja un tad brauca uz baznicu! un ja ir izgajusi tos pirmslaulibu kursus,tad baznica dod kadus dokumentus,ka tie ir izieti,un var laulaties? butu Jums ljoti pateiciga,ja izskaidrotu! paldies

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
fulmine 30.07.08. 15:52

ja tagad gan sapratu,paldies

Miika 30.07.08. 14:51 | Kāzu datums: 23.08.2007

Tas viss ir atkarīgs no tā, vai konkrētais mācītājs ir tiesīgs reģistrēt laulību juridiskā ceļā nevis tikai baznīcā. Ja nav tiesīgs, tad vispirms jāiet uz dzimtsarakstu nodaļu. Ja ir, tad nekas papildus nav jādara.

fulmine 30.07.08. 14:49

es pavisam noteikti gribu baznica laulaties! par tiem lailibu kursiem zinu visu! vienkarsi,daudzi pazinjas nevis pec kada laika,bet uzreiz pec dzimt.nod. gaja uz baznicu! varbut katra baznica ir savadak? hmm,interesanti! bet paldies Jums,meitenes

z
zvirbulis 30.07.08. 14:43 | Kāzu datums: 15.09.2012

Neko nav jāputrojas...tikai jāatceras zakss VAI baznīca. Abi līdzvērtīgi.
Ja salaulājas zaksā un pēc kāda laika izdomā, ka grib baznīcas ceremoniju, tad var dabūt tikai laulības iesvēti, bet ne pašu laulības reģistrāciju - jo laulība jau vienreiz ir noslēgta!

Kukainiitis 30.07.08. 12:47 | Kāzu datums: 05.07.2008

Sveika!
Arī es laulājos katoļu baznīcā, no sākuma uzrakstīju baznīcā iesniegumu, tad vajadzēja iziet kursus, t.s. Pirmslaulību katehēze, iedod tādu kā apliecībiņu, kura jāatdod mācītājam....un tad jau laulības, nekas tev vairs nav jādara, mācītājs pats visu sagatavo un laulību ceremonijas laikā iedod normālu valsts apstiprinātu laulības apliecību un dod baznīca vēl savu apliecību. Pasi jau esmu nomainījusi un nekādas problēmas! :)