FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Likuma burts

Termiņi pases maiņai, slēdzot laulības baznīcā

E
ElisNesarkst 14.05.08. 13:14 | Kāzu datums: 19.07.2008

Mīļās meitenes,
šobrīd esmu noskaidrojusi sekojošo:
sestdiena - laulība tiek slēgta baznīcā sestdienā, tiek mainīts uzvārds;
pirmdienas vakars - ziņas par laulības slēgšanu tiek nosūtītas dzimtsarakstu nodaļai pa pastu;
~ ceturtdiena – ziņas par noslēgto laulību tiek saņemtas dzimtsarakstu nodaļā;
~ pirmdiena – ziņas par noslēgto laulību tiek nosūtītas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei (PMLP) pa pastu;
~ trešdiena – ziņas par noslēgto laulību tiek saņemtas PMLP, tātad var tajā pašā dienā PMLP var pasūtīt jaunu pasi (tiek izgatavota divās darba dienās steidzamības kārtībā);
~ piektdiena – varu saņemt jauno pasi.
Tātad no laulību noslēgšanas dienas līdz jaunās pases saņemšanai paies divas nedēļas (13 dienas).

Lūdzu, padalieties ar pieredzi –
vai tiešām slēdzot laulību baznīcā process jaunas pases saņemšanai varētu būt TIK ILGSTOŠS?

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
L
Lāšuks 24.07.08. 13:19 | Kāzu datums: 30.08.2008

Varu tikai pievienoties jau iepriekš teiktajam... man kāzas sestdienā 30.augustā un pasi došos mainīt uzreiz nākamajā pirmdienā - 1.septembrī, sazvanījos ar savu tuvāko pasu daļu, kur man paskaidroja, ka to ir iespējams nomainīt divu dienu laikā. Pēc pases saņemšanas 3.septembrī mēs jau lidojam prom.

M
Medusa 24.07.08. 14:33 | Kāzu datums: 15.08.2008

Es atkal taisos riskēt un aizbraukt uz 2-3 dienām tepat pa kaimiņiem ar veco pasi! Nevaram gaidīt, jo mums pēc kāzām tikai vienu nedēļu ir atvaļinājums. Vairāk nesanāca, jo viena nedēļa paņemta pirms kāzām, kad viss jāsakārto, un vēl jau bija paņemts uz Deju svētkiem, abi dejojām. Vai neviena nav pieķerta ceļojam ar veco pasi? Diemžēl gaidīt pases maiņu un pēc tam kārtīgi izceļoties var tikai, ja ir garš atvaļinājums:(

L
Lienija 24.07.08. 15:28 | Kāzu datums: 04.08.2007

Es arī gāju pasi mainīt uzreiz nākamajā pirmdienā, un divu darba dienu laikā, man tā bija uz rokas.

Iesaku Tev vispirms sazināties ar Pasu daļu, lai laicīgi vari pieteikt sev "rindu"