FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Likuma burts

Bēda ar dzimsarakstu nodaļu un ceremonijas plānošanu

Lindowskis 06.05.16. 16:06 | Kāzu datums: 28.09.2016

Sveiki!

Vairs jau nezinu kur griezties, domāju uzjautāšu šeit. :(
Mēs ar draugu esam izvēlējušies datumu... (datumu nevis dienu) un esmu tagad viegli izsakoties šokā, jo dzimsarakstu nodaļas nevar trešdienā mūs salaulāt ceremoniju veidā. Kā tas ir? Visi izvēlas 5dienas, 6dienas nevis datumu kurā vēlas aprecēties, datumu kurš būs jūsu datums? Bet jāizvēlas datums, kad šīs nodaļas var ceremonijas piedāvāt? Es "apsēdos", kad visi sāka teikt, ka nē, diemžēl ceremonijas nebūs, varat vnk atnākt un parakstīties ar lieciniekiem kaut kādā tur kabinetā!
Noteikti kāds vēl ir saskāries ar ko tādu...ir kādi ieteikumi? :) 

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Lindowskis 06.05.16. 16:09 | Kāzu datums: 28.09.2016

P.S. Ir apzvanītas gandrīz visas Rīgas un pie Rīgas dzimsarakstu nodaļas :(

A
Aiko 06.05.16. 20:18

Ir noteikts, ka svinīgās laulību ceremonijas reģistrē tikai piektdienās un sestdienās. Darbdienās, jā tikai bez ceremonijas. Ikdienā dzimtsarakstu štatos nav māksliniek, tie tiek pieaicināti piektdienās un sestdienās. diez ko darītu mākslinieki darbdienās, gaidot, vai kāds pāris 1x pusgadā vēlēsies svinīgo ceremoniju piemēram otrdienā. Darbinieki vakartērpos nestaigā katru dienu. Jūs taču ziniet, ka dzimtsarakstu darbinieki ļoti ciena jaunos pārus un viņu viesus un vienmēr ir sapucējušies, safrizējušies.
Piemēram, arī restorānos ikdienā pa dienu nespēlē dzīvā mūzika, tā tiek pieaicināta vai nedēļas beigās vai labākajā gadījumā vakaros.

Sirdiņa 07.05.16. 19:18 | Kāzu datums: 16.06.2016

Vispār jau jocīgi, ka tā.. Nevajag caurām dienàm sēdēt un gaidīt, kad kāds pāris 1x gadā precēsies darba dienā - jo iesniegumi taču tiek rakstīti iepriekš! Ir laiks saplānot svinīgo kleitu un ko tur vēl.
Varbūt variet mēģināt to darīt ārpus Rīgas? Mums, piemēram, Ogres dzimtsarakstos laipni nāca pretim uz ceturtdienu un piekrita arī izbraukuma ceremonijai. :)

r
rutuxs 07.05.16. 19:33 | Kāzu datums: 20.02.1993

Ārpus Rīgas reģistrē jebkurā dienā. Vismaz pie mums tā notiek. Atliek vien zvanīt un meklēk, kura vieta tev ir tuvāka un piemērotāka.

Lindowskis 09.05.16. 09:25 | Kāzu datums: 28.09.2016

Liels paldies par ieteikumiem meitenes.
Bet jā....es jau ar sabēdājos par to, ka te jau neiet runa ka jāsēž katru dienu, bet ja uzzvanu, kāpēc nevar sarunāt ka iznāk kāds dienā, kad jaunais pāris vēlas aprecēties, kas ir pēc 4 mēnešiem, bet nē - "neko nezinam, tā lūk pie mums ir un viss". Nesmuki kaut kā. Un tad vēl brīnās ka cilvēki Latvijā neprecās :D Bet nu šodien apzvanīšu vēl vairākas vietas...centīšos sarunāt. 
Un vēl tāds komentārs no manis - kad man pie atteikuma teica, ka viņi maksā par tām 5dienām, 6dienām, lai cilvēks iznāk - es pat piedāvāju algu samaksāt cilvēkam, lai tikai iznāk tajā mūsu dienā - bet redzies tā arī nedrīkstot un pateica, ka neies krastā. 
Cīnos tālāk! :)