FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Likuma burts

Ceremoniju Svētdienā atsaka - ko darīt?

A
Andra 21.10.15. 14:02 | Kāzu datums: 21.08.2016

Meitenes, esmu šokā..sazvanījos ar attiecīgo dzimtsarakstu nodaļu, kas piedāvā arī izbraukuma ceremonijas vietā, kur to velamies, bet ceremoniju 7dienā man atsaka, jo redz valsts iestades darbinieki 7dienās nestrādā!!!
Viesu nams, muzikanti un vakara vadītājs jau sarunāti uz to datumu, turklāt šis datums mums ir īpašs, tāpēc jau to arī izvēlējāmies. 
Ir taču arī citi pāri, kas laulājušies 7dienās - kā to var dabūt gatavu? Jo man pateica, ka neviena dzimtsarakstu nodaļa 7dienā nelaulās!
vai nav citas opcijas - kādas personas, kas neatkarīgi no dzimtsarakstu nodaļas likumīgi var salaulāt??

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
l
little_star 20.12.15. 10:12 | Kāzu datums: 16.01.2016

Kad mana mamma vel strādāja dzimstarakstu nodaļā, ļoti daudzus salaulāja svētdienā.. Tā kā manuprāt, viss atkarīgs no pašas vadītājas. Protams, baznīcā un ar mācītāju svētdienā ir vienkāršak. Nu pat redzēju, kā Ogres luterāņu baznīcā svētdienā notika kāzas..