FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

m

Sveikas! Vai ir kādas atsauksmes (labas / sliktas) par viesu namu "Lejasbebri" Ropažos?

Pēdējā atbilde: Smille,

Sveikas!Pašlaik arī es sāku meklēt kādu vietu svinībām. izvēle krita par labu pilij vai muižai. tomēr, pašlaik izksatās, ka visas daudz maz zināmās pilis un muižas ir apzvanītas un tur jau viss ir...

Pēdējā atbilde: Suns_Funs,

Sveikās mīļās līgaviņas un sieviņas! Vai kādai ir atsauksmes par viesu namu „ Daugaviņa” Ogres raj. Lielvārdē? Būšu pateicīga tos izlasīt!

Pēdējā atbilde: Foririnka,
l

Kādas atsauksmes par šo viesu namu? Ja kāda/s kaut ko ir svinējis, viss bija kārtībā? Ļoti mulsina, ka saimnieki nevēlas slēgt līgumu...

Pēdējā atbilde: anminka,

Vai kāds var ieteikt svinību vietas Aizkraukles rajonā vai Jēkabpils rajonā?

l

vai ir kaadas idejas,ko varat ieteikt?

Pēdējā atbilde: Cimber,
D

Kādas atsauksmes par Cēsu raj. viesu namu "Billes"'! Informācijai: Kāzu svinības viesu namā Bille

Pēdējā atbilde: MazaaAija,
l

mekleeju sviniibu vietu juuras tuvumaa (4 cilveekiem) vai varat ko ieteikt? :)

e

Tā ka nav nekādas iepriekšējas pieredzes :) jautājums- vai ir tādas dzimtsarakstu nodaļas, kur bez ceremoniju zāles var arī kādā telpā pēc tam iedzert šampanieti, varbūt nelielu zviedru galdu...

Pēdējā atbilde: k.i.k.i.,
e

Sveikas, meitenes! Viesnīca gan ir pavisam jauna, bet varbūt kāda jau ir paspējusi tur nosvinēt kāzas? Atsauksmes? :))

i

Luudzu iesakiet piemeerotu vietu, kur klāj galdus "vienai dienai". Paredzeets sviniigaa dalja+ siltie galdi, un tad viesi pa maajaam, bet mees celjojumaa. Paldiesinjsh :)

Pēdējā atbilde: inii,
i

Luudzu padalieties ar savam zinaashanaam, pieredzi par sho vietinju. Galdu klaashanu, apkalposhanu, cenaam(atbilstoshas Jā/Nē) uc. noveerojumiem. Paldies.

Pēdējā atbilde: Shuko,

Labdien gribēju dzirdēt atsauksmes par viesu namu Spāriņu kalns?? Kā tur ie vietām jo zāle izskatās pamaza??vai 50cilv buutu pietiekoši?

Pēdējā atbilde: asha,
D

Sveikas, varbūt kādai no jums bija noorganizētas atrakcijas Iecava kempinga Labirinti. Ja Jā, ko Jums lika darit, vai patika. Būšu pateicīga par jūsu atsauksmēm. http://www.labirinti.lv/

Pēdējā atbilde: Danotina,

Vai kādai ir pieredze, atsauksmes? Būšu ļoti pateicīga... :) Nedaudz biedē tas, ka tik tuvu ceļam, bet pati viesu māja ļoti jauka, sakopta, ir gana guļvietas.

Pēdējā atbilde: liilu,

Vai nav kādas atsauksmes par viesu namu "Purmaļi" Limbažu rajonā?

p

Varbūt kāds var ieteikt kādu jauku kafejnīcu, restorānu vai taml. Rīgā vai tās tuvumā, kur varētu, pēc svinīgās ceremonijas, pasūtīt galdiņu un jauki papusdienot 4-6 cilvēki.

Pēdējā atbilde: inii,
D

Varbūt kāds ir pieredzējis svinības ''Mazsālijās'' Kuldīgas raj. Būtu jauki uzzināt Jūsu pieredzi :) (pagaidām šeit gandrīz necik neatradu).

Pēdējā atbilde: Rese,

Lūdzu izpalīdziet meitenes, kas zin kādu jauku pirtiņu(viesu namu) Valmieras rajonā(vēlams pēc iespējas tuvāk Rūjienai vai Rūjienā). Iesakiet. Būs ap 30 viesu.

D

Lūdzu palīdziet ar padomu!!! Vajadzīga svinību vieta 30 cilvēkiem Rīgas robežās, ideālaā būtu kafeinīca ar nelielu pagalmu vai dārzu.

Pēdējā atbilde: dinane,