FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu nams "Bérzkalni"

c
christina_chriss 27.07.15. 22:53

Sveikas, meitenes!
Plánojam svinét kázas viesu namá "Bérzkalni". Varbút, káda ir svinéjusi šajá viesu namá? Ká bija? Visvairák interesé galdu klájums. Paldies! :)

1 komentārs
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
l
laiminja_ 27.07.15. 23:01

Ja tas viesu nams, kas Bauskā, tad esmu tur bijusi kāzās aizpagājušo vasaru. Daudz neko nevarēšu pastāstīt, jo biju tikai viesa statusā. Vietas pietiekoši ne vairāk kā 50 viesiem. Galdi skaisti dekorēti, ēdiens garšīgs, apkalpošana pieklājīga. Neviens pa kājām nemaisījās. Bet atcerieties, ka diskutēt par galda klājumiem laikam tomēr nav iespējasm, jo katram cilvēkam ir izvēlēta sava ēdienkarte, tās saturs un ēdienu daudzums. Ja vieni pasūta dārg''aku ēdienkarti, saprotams, ka arī ēdienu būs vairāk. Ja pasūta lētāku, tad būs mazāk un iespējams, tradicionālāki ēdieni, nevis izsmalcinātākie. Tā, ka svarīgi, ko un cik lielā apjomā jūs pasūtat. Man pretenziju pret šo viesu namu nav.