FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Svinību vietas

Jaundobeļi

Zii99
02.03.14. 15:34
Kāzu datums: 12.07.2014

Sveikas!

Vēlējos uzjautāt vai kāda ir svinējusi savas kāzas viesu namā "Jaundobeļi"? Kādas atsauksmes par šo vietu? :)

Skatīt ziņojumus:
Pele_Krista
03.03.14. 08:55
Sveika!
Kāzas svinējusi tur neesmu, bet varu padalīties ar iespaidiem ,kad biju aizbraukusi vietu apskatīties.
+ pietiekami liela svinību zāle, domājams ka 60 cilvēki var mierīgi i pie galda sasēsties, i labu danci uzraut. Vietas likās pietiekami.
+ diezgan nomaļa vieta, maza iespējamība, ka kāds iemaldīsies Jūsu svinībās, kautgan netālu esot vēl papildus pirtis (saimnieks deva savu godavārdu, ka kāzinieku un pirtinieku ceļi nekad nekrustojas)
+ arī - interesanta apkārtne, un saimnieks aizraujas ar senlietu krāšanu. Bet vietas pie paša viesu nama pamaz, jo bija daudz un dažādas instalācijas i no dabas, i dabā iekš. Bijām klusajā periodā, man kautkā kopā negāja tas ko redzu, ar to kā jābūt vasarā.
+ ja ir vēlme ierasties kāzu vietā ar pompu, tad iespējams pie viesu nama ierasties ar laivu, jo garām iet upe.. Laivu gan viņi laikam nepiedāvāja.
+ nākamajā dienā var uzrīkot sporta spēles un pačilot, saimnieks solīja - ka nākamajā dienā nevienu laukā nedzenot (ja kāzas notiek sestdienā)


- guļvietas. Varbūt, ka uz kāzām guļvietas ir sakārtotas un tīras, bet mums radās iespaids, ka esam tikko pēc tusiņa ieradušies. nepatika arī tas, ka guļvietas izmētātas. Dažas bija pašā tusiņa vietā, dažas pāri pagalmā - tādā kā garāžā :D
-ja kāzas notiek sestdienā var gadīties, ka iepriekšējā dienā ir cits pasākums
-ja izmanto viesu nama dekorācija par tām jāpiemaksā, ja nemaldos, savas dekorācijas neatļāva
-nepatika jaunlaulāto numuriņš

Šobrīd nekas vairāk galvā nenāk. Paši šo vietu neizvēlējāmies, jo likās tomēr, ka kāzām īsti vieta neder. Ja būtu jāsvin dzimšanas diena - tad vieta ok. Tas ir mans subjektīvais viedoklis, tapēc iesaku - aizbraukt un apskatīties, varbūt tas ir tieši tas, ko meklējat :)
Zii99
04.03.14. 14:40
Kāzu datums: 12.07.2014
Biju aizbraukusi apsaktīties. Daļai pilnīgi piekrītu no sacītā, bet ar lielu cerību mēģinu noskaņot sevi, ka vasarā viss izskatīsies nedaudz "uzprišinātāk" un, ka tam visam ir sava "odziņa". Tā kā šī bija vienīgā izvēle, lai līdz viesu namam nebūtu jābrauc 2 h, ceru, ka viss būs labi. :)
Iracka
27.11.14. 10:21
Этим летом праздновали свадьбу. Всё ооочень понравилось! Брали на 2 дня- первый день отлично проводили время в зале, а второй день наслаждались банькой, шашлыком, свежим воздухом, играли в волейбол и очень здорово проводили время. Очень понравилось то, что спальные места в отдельном доме. Хозяин очень приветливый, в любом вопросе идёт навстречу. C едой было тоже всё супер!- много, очень вкусно, разнообразно и цены очень даже приятно удивили. Всем советую!
Ehz_forshaa
27.11.14. 23:49
Es arī skatījos viesu namus Jelgavas pusē, "Jaundobeļi" neiepatikās! Zāle varbūt arī ir ok, bet pagalms, gultasvietas ne visai... Varbūt kādai var noderēt, tad man tajā pusē patika "Ānes muiža", ir bildes, varu pārsūtīt.