FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Svinību vietas

Svinības brīvā dabā

Ayax
17.02.14. 18:04

Sveikas!Meklēju vietu nelielām kāzu svinībām (viesu skaits apmēram 30-40 cilvēki),kas būtu brīvā dabā - kādu lapeni/nojumi/šķūni/terasi vai ko tamlīdzīgu skaistā vietā - ideāli būtu pie jūras(bet tikpat labi varētu būt citā skaistā vietiņā). Plānojam nelielas kāzas augustā, laulāsimies baznīcā Rīgā, un pēc tam gribētos svinības, kas būtu pie dabas(turklāt ne pārāk tālu no Rīgas), bet vienlaikus, lai ir kaut kāds jumts zem galvas, un arī lai tās nav astronomiskas izmaksas. Varbūt kādai ir pieredze ar šādām svinībām,un ir ieteikumi?:)
Skatos viesu māju piedāvājumus, bet tur,lielākoties, ir svinības telpās, ko es īsti negribu...

Skatīt ziņojumus:
krustmāte
05.03.14. 01:20
atrodi vietu un iznomā telti- nojumi, vietu var sarunāt pie kāda viesu nama
AL_kvadrātā
05.03.14. 09:09
Kāzu datums: 06.09.2014
Daži no variantiem, kuru mēs izskatījām:

Jūrmalas brīvdabas muzejs
Brīvdabas muzejs
Ed. Smiļģa muzejs (dārzs)
LU Botāniskais dārzs
vēl var painteresēties par Latvijas botānisko dārzu Salaspilī
Ziemeļblāzma (lapene vai rotondo)
vēl jau ir varianti, bet es tagad nevaru izdomāt :)
chloe
05.03.14. 11:44
Kāzu datums: 12.07.2014
Ja gribi svinības pie jūras, tad tiešām laba doma ir iznomāt nojumi/ telti. Pie jūras ir daudz foršu kempingu, kāpēc nepamēģināt kaut ko tādu? Ja vienkārši uzsliesi nojumi pie jūras, tad nebūs pieejamas ne labierīcības, ne dzeramais ūdens utt. Man ļoti mīļš ir kempings "Jūras Dzeņi" Tūjā - tur ir gan liela telšu teritorija pie jūras, gan forši saimnieki! Varbūt kāzām īsti neder palikšana pa nakti kempingā (lai gan tur ir arī jaukas mājiņas), bet, ja svinības ieplānotas tikai pa dienu, kāpēc ne?