FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu nams "Naktsvijoles" atsauksmes

b
brunete1819 21.01.14. 10:08

Mīļās līgaviņas, ļoti vēlētos uzzināt plašākas atsauksmes par viesu namu "Naktsvijoles", tā kā tas ir viens no mūsu svinību vietu variantiem. Vai kāda no Jums tur ir atzīmējusi savu lielo dienu? Visvairāk interesē kāda bija ēdināšana?
Pašlaik tās atsauksmes ko esmu atradusi ir ļoti vispārinātas.
Mīļš paldies jau iepriekš! :)

7 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Z
Zaniitee 20.07.17. 14:14

Sveikas!

Šeit tik tiešām ir ļoti jauki un ļoti skaista vieta. Bijām Naktsvijolēs uz draugu kāzām un bijām sajūsmā. Pagatavotais ēdiens bija garšīgs un bagātīgs un viss bija tik ļoti skaisti izrotāts, kā arī, paši saimnieki ļoti draudzīgi. Tagad paši esam izlēmuši, ka arī mēs šeit rīkosim savas kāzas. 

I
Ievuxx 18.07.17. 14:54

Nesen arī mums šeit bija kāzas. Pirmstam nebijām pamanījuši nekādas atsauksmes par Naktsvijolēm un tagad uzgāju šo portālu. Diezgan interesanti palasīt viņas, jo cita ar citu nonāk pretrunā un grūti noticēt tik negatīvām atsauksmēm, varbūt varu piekrist ellucei par to piebraukšanu, kura nav tik ērta kā gribētos, bet tas noteikti netraucēja izbaudīt mūsu īpašo dienu. Mūsu gadījumā viss bija lieliski! Ļoti gards ēdiens, atsaucīgi un laipni saimnieki un burvīga vieta. Viesu nama saimnieki piedāvāja arī savus muzikantus, kurus arī mēs pasūtījām un nemaz nebijām vīlušies, jo muzikanti bija ļoti labi. Arī mūsu viesi bija sajūsmā par visu, kas mums ļoti priecēja. Varu piekrist inesiites viedoklim par saimnieces ieteikumu sniegšanu, ko arī mēs pieņēmām. Mums šeit ļoti patika un noteikti iesakām arī citām līgavām viesu namu "Naktsvijoles". 

e
elluc 10.05.17. 12:23

Ak vai.. Kur šie komentāri bija pagājušā gada sākumā, kad arī mēs izvēlējāmies šo viesu namu savām kāzām vasarā...?
Google nekādas atsauksmes nedeva, tāpēc nodomājām, ka ar šo viesu namu viss kārtībā, visi ar saņemto pakalpojumu bijuši apmierināti, bet mēs gan nebijām.. tas bija tāds darvas piliens medus mucā :( Ir palicis rūgtums sirdī.. 
Iesākumā pabrīdināšu, ja izvēlēsaties šo viesu namu, gatavojoties no mājām vest savus aizkarus, jo viesu namam to vienkārši nav. Arī mums ar ēdināšanu bija problēmas, iesākumā tika piedāvāta jau saimnieces izstrādāta ēdienkarte ar zupu nākošās dienas rītā, izlasījām, iepazināmies un piekritām, jo likās gana daudzveidīga un pietiekama. Bet kāzu dienā izrādījās citādi, jaunajam pārim uz galda nebija nekā no siltā ēdiena, viss bija jāprasa, lai pasniedz no blakus/sāna galdiem, kas likās vairāk kā dīvaini.. un uz galda vispār nemanījās iepriekš pieminētā ēdiena daudzveidība, respektīvi, galds bija uzklāts ļoti, ļoti vienkārši. Par šo vēljoprojām no draugiem, radiem, kopā skatoties kāzu bildes vai kādā citā sarunā par kāzām, nākas uzklausīt kritiku par mūsu kāzu galdu...
Viesu nama apkārtne jau gana glīta, tikai piebraukšana tāda nesmuka, pirmkārt jau pats piebraucamais ceļš līdz viesu namam ir pasliktā stāvoklī un tad vēl ainu pabojā nepabeigtais vai apkrāmētais šķūnis turpat blakus..
Viesu nams kādām dzimšanas dienas vai vienkāršākām svinībām ir piemērots, bet kāzu pasākumam gan neiesaku!
 

I
Inesiite5522 02.05.17. 23:18

Sveikas, līgavas!

Lasu esošās atsauksmes par šo viesu namu un galīgi tām nevar piekrist. Tā vien liekas, ka tas ir bijis pilnīgi cits viesu nams. Vēlētos padalīties ar savu pieredzi Naktsviolēs. 
Pirms neilga laika rīkoju savas kāzas šajā viesu namā. Sākšu ar to, ka saimniece bija ļoti atsaucīga ar saviem piedāvājumiem un idejām. Lielākoties uzsvaru vēlētos likt uz to, ka saimniecei teicām, ka mūsu budžets nav diez ko liels un lūdzām saimnieces ieteikumus, kā mums labāk darīt ar ēdināšanu. Saimnieces ieteikumus arī izvēlējāmies, taču mums bija bažas, ka kāzu galds nebūs tik bagātīgs kā vēlētos. Tomēr ierodoties mūsu kāzu dienā bijām patīkami pārsteigti, ka galds bija bagātīgi klāts, gan ar silto un auksto, kas vakara gaitā tika papildināts, kā arī tas bija ļoti garšīgs un mūsu viesi bija apmierināti. Runājot par samaksām, viss bija tā, kā jau bijām pirmstam sarunājuši. Vienīgais, kas mums īsti nepatika, bija tas, ka pirts tika pasniegta nedaudz vēlāk, nekā bijām runājuši un tā varēja būt arī lielāka, bet tas netraucēja izbaudīt mūsu lielisko vakaru. 

Īsāk sakot, noteikti jums iesaku šo viesu namu, jo samaksa ir adekvāta, ēdiens ir ļoti garšīgs un saimnieces ir atsaucīgas. Noteikti atgriezīsimies šeit vēl. 

Z
Ziedīte 09.10.16. 23:11

Sveicinātas! :) Tā arī tik tiešām ir, ka sākumā saimniece rada ļoti atsaucīgu attieksmi. Visu laiku apgalvo, ka visu jau varēs sarunāt utt., bet pašā kāzu dienā izrādās citādāk..
Mani kā vedējmāti šokēja kāzu kūkas pasniegšana, precīzāk nepasniegšana, pēc mičošanas.. Viesiem atgriežoties viesu namā tā pat nebija iznesta no virtuves daļas vai uzklāts galds...Pie kūkas dalīšanas netika iedoti šķīvīši uz kā kūku likt, bija problēmas pat ar salvetēm.. Pat ieejot pie saimniecēm un palūdzot, vai tomēr jaunajam pārim nevarētu iedot šķīvīti un karotītes, tas tika uztverts kā tāds apgrūtinājums..
Nemācēšu komentēt par ēdināšanas un paša viesu nama izmaksām, bet piekritīšu, ka gultas veļa istabiņās ir ļoooti nolietota, un jaunā pāra istabiņa ne ar ko neatšķiras no citām istabiņām...tāpat, manuprāt, arī ēdināšana nu nav nekāda izcilā. Ja ir izvēle, labāk ieteiktu izvēlēties kādu citu viesu namu, jo šis nav vērsts uz svētku noskaņas radīšanu...diemžēl.

f
frozen 02.10.16. 14:04

Mums paredzētas tur kāzas! Bail domāt kā viss būs...:( Saimniece tiešām likās atsaucīga! Vai varat ieteikt viesu namu Madonas pusē, kur nebūtu jāuztraucas par šādām lietām un būtu līdzīgā cenu amplitūdā?

b
bizz 29.07.16. 13:19

Sveikas līgavas, lai gan šī diskusija ir jau veca, tomēr gribu padalīties savā pieredzē par viesu namu Naktsvijoles Jaunkalsnavā, varbūt kādai noder.. Pašai diemžēl neizdevās atrast atsauksmes, pirms mēs izvēlējāmies šo viesu namu, par ko ir ļoti žēl, jo viesu nama izvēle beigās pabojāja svētku noskaņu :(
Atzīmēšu, ka iesākumā saimniece liekas ļoti atsaucīga, nerada aizdomas, ka vēlāk viss izvērtīsies citādāk. Iesaku jau pašā sākumā, kad tiek apspriestas viesu nama nomas un ēdināšanas izmaksas, to kaut kur piefiksēt, manuprāt, vislabāk slēdzot līgumu (uz ko gan viesu nama saimnieki nav ieinteresēti). Jo mūsu gadījumā iesākumā tika nosaukta cena uz personu, bet iepriekšējā dienā pirms lielā pasākuma tika paziņots, ka viesu nama nomas maksa nav mazāka par summu, kas veidotos par 50 personām. Tā bija jau pirmā vilšanās un tādas vairākas vēl tikai sekoja...
Ēdināšana bija nākamā vilšanās - bijām lieki samaksājuši par 4 personām, kuras nemaz neieradās uz pasākumu + vēl bija 6 personas (muzikants, fotogrāfs, filmētājs, a/m šoferis un viens viesu pāris) kuras pēc svinīgās daļas pie galda sēdās tikai pavakariņot un devās prom, nenašķojās visas nakts garumā, bet pat ar visu to ēdiena bija tuvu tam, lai pietrūktu.
Nākamajā rītā pasūtītās brokastis bija jāēd pie neuzklātiem galdiem, iepriekšējā vakara galdauti bija noņemti, un vietā nekas nebija uzklāts!!! Tas varbūt nebūtu tik traki, ja vien galdi nebūtu tik nesimpātiski –nolietoti.
Vēl šokēja nomazgātā un nolietotā gultas veļa, kas bija uzklāta istabiņās, tādu pat mājas apstākļos vairs neizmanto, kur nu vēl viesu namā, kur uzņem viesus un it kā būtu jārūp prestižam... Bija kauns, nezinu ko viesi par mums padomāja :(