FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Svinību vietas

Bebru nams - ēdināšana

!Feja!
01.04.13. 22:46

Sveikas.. Varbūt varat padalīties ar ēdināšanas pieredzi šajā viesu namā...Kuru no viesu nama piedāvātajiem ēdinātājiem izvēlējāties un vai bijāt apmierinātas?

Bebru nams

Skatīt ziņojumus:
Anjka
01.12.16. 07:57
Kāzu datums: 03.06.2016
Piemirsu piebilst, ka izvēlējāmies Kaļķu vārtus. Kā arī sarunājām, ka viens no viesmīļiem uz vakara otro daļu būs kā bārmenis, tā kā atkrita bārmeņa meklēšana :) ļoti patika, ka paši varējām sastādīt ēdienkarti, teicām ko gribam, ko noteikti nē. Un domāju, ka cena 25 eur ir ļoti laba un atbilstoša ēdiena kvalitātei un apkalpošanai.
Ligavina2017
30.11.16. 20:42
Kāzu datums: 19.08.2017
Anjka, saprotu, ka arī izvēlējies Ligitu. Varbūt tev ir kāda bilde ar ēdienu - gribas redzēt kā vizuāli izskatījās :)
jolanta
30.11.16. 18:41
Kāzu datums: 26.08.2017
Mēs izvēlējāmies Ligitu kā savu ēdinātāju. Bijām kā viesi šovasar kāzās Bebru namā, arī ēdināja Ligita, bija garšīgi, visiem pietika un vēl pāri palika, tādēļ arī lēmām par labu viņai. Ja vien nevēlas ko ļoti izsmalcinātu un svarīgi, lai visi kārtīgi paēduši, tad ļoti labs variants. Komunikācija arī ļoti jauka. Vienīgi nākamgad cenas var būt nedaudz lielākas.
Anjka
30.11.16. 15:59
Kāzu datums: 03.06.2016
šogad svinējām kāzas Bebru namā. Lieliska vieta un izcila ēdināšana. Izvēlējāmies variantu 25 eur par personu, ēdien bija daudz, palika pāri. Visi slavēja ka ļoti garšīgi, ēdiens skaisti pasniegts un viesmīļi ļot jauki un profesionāli. Noteikti iesaku! Labāku vietu par Bebru namu grūti iedomāties
Ligavina2017
29.11.16. 21:39
Kāzu datums: 19.08.2017
Esam tās pašas izvēles priekšā, diemžēl atsauksmju maz (par Kaļķu vārtiem vispār neatrodu). Varbūt kāda var padalīties ar savu pieredzi? 
lindahanna
10.04.13. 13:44
Kāzu datums: 17.08.2013
Mēs arī vakar piezvanījām ēdinātājai Ligitai un teicām, ka esam izvēlējušies viņas ēdināšanas pakalpojumus. Pēc telefona sarunas likās ļoti forša sieviete. Ēdieni pietiekoši daudz, lai būtu no kā izvēlēties, cena laba, par bērnu ēdināšanu arī loģiski domājoša sieviete, jo saprot, ka bērni neapēd tik cik pieaugušais un tāpēc arī cena tiem ir savādāka.
Paliku ļoti apmierināta un domāju, ka viss būs vislabākajā kārtībā.
Agny
09.04.13. 16:37
Kāzu datums: 02.06.2012
Mums pagājshgad kāzas bija Bebru namā, izvēlējāmies lētāko ēdinātāju - 15 Ls/cilv (viss iekļauts, arī viesmīles), Ligitu. Biju ļoti apmierināta, jo ēdienkarti varēju sastādīt un izvēlēties pati, bija tikai skaita ierobežojums - piemēram, cik siltie, cik dalāti, cik uzkodas. tā kā nefanoju par kotletēm un štovētiem kāpostiem, tad ēdienkartē no karstajiem ieliku cepeti, vistas rullīšus un ceptu lasi, arī salātus un uzkodas izdomāju pēc savas gaumes, piemēram, garneļu salātus utml. Vienvārdsakot atsauksmes par Ligitu pašas labākās, un par cenu pie tādas izvēlēs es vispār biju sajūsmā.
dacite
02.04.13. 18:23
:)
Sašutu tikai zinot ko tas nozīmē un lai nesadariet muļķības(atvaino,vnk zinu,ka jaunais pāris dažkārt taupības pēc tiešām iedomājas, ka viesi palīdzēs silto pasnieg. Tas no pieredzes :))
inita337
02.04.13. 16:38
Tas nebija asi. Ja bútu asi, tad justu dúrienu. :D
Es vnk metos spodrinát savu télu, kas dezinformácijas dél tapa bojáts. :D Ne es nodarbinásu savus viesus par viesmíliem, ne es taupu uz viesmílu rékina uz kopéjá kázu budzeta fona (kas bútu smieklígi), ne mús apkalpos pavars. :D
pukuzirnitis
02.04.13. 16:30
Kāzu datums: 26.07.2013
Sakiet ludzu cik tad izmaksa Jums viesu nams Bebri,ar visu esanu?Un iziresanu telpas?
dacite
02.04.13. 16:21
Nu nevajag jau tik asi reaģēt, tapēc jau ir diskusija publiski, kurā var piedalīties jebkurš un tava sniegtā informācija tieši liecināja, ka vispār nav viesmīļu un apkalpo pavars. Uhh, latvietes:)
inita337
02.04.13. 15:22
Man leikas, ka nevajag piedalíties diskusijás, kurás nav kompetence (nedomaju, ka jús esat lietas kursa par Bebru namu un vinu édinátájiem).
Nav jau tá, ka NAV viesmílju, protams!!! :D
Nezinátájam no malas tá var izklausíties.
Runa iet par to, ka létákie édinátáji piedavá viesmíles, kas apkalpo galdu, bet dárgákie piedává viesmílus, kas katrs izmaksá Ls 60 (katrs!!!), un vini sivere un iztekele uz katra sola, arí dzérienus.
Tá lúk!
Labinjaa
02.04.13. 12:47
Kāzu datums: 30.06.2012
Mēs izvēlējāmies lētāko un bijām apmierināti, ēdiens bija garšīgs un palika vēl pāri.
Beata
02.04.13. 09:47
Piekrītu Dacītei. Uz kopējā fona 2 viesmīļi izmaksā Ls 40? Vai pats Ls 30. Man liekas, ka šajā gadījumā taupība nav īsti pareiza...
dacite
02.04.13. 08:50
Kāzas bez viesmīļiem...drosmīgi :) Pati esmu daudz pa kāzām strādājusi, nesežam nevienu brītiņu, kas Jums to visu izdarīs? Viesi?
inita337
02.04.13. 01:20
Mēs izvēlējāmies lētākos, vai būšu apmierināta - nevaru vēl dot atsauksmi, bet ticu, ka būšu, jo neesmu dzirdējusi sliktas atsauksmes. Visi varianti, ko Ingrīda piedāvā, ir labi, viss atkarīgs, cik gribi tērēt un kāda Tev ir prioritāt, kādi viesi (izvēlīgi vai vienkārši) . Mēs no sākuma gribējām otrus, dārgākos, bet tad izanalizējām, ka pirmie ne tikai ir lētāki, bet arī ēdiena būs vairāk (mums savrīgāk, ka ēdiens nepietrūkst, labāk, lai paliek vairāk arī otrajai dienai, jo būsim tur līdz vakaram), sapratām, ka bez īpašajiem viesmīļiem arī tīri labi iztiksim, jo lētākā ēdinātāja teica, ka visur palīdzēs, kur un cik varēs, ko es viņai pajautāju. Tā kaut kā.