FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Saules Sēta

g
gaabbi 06.12.12. 14:43

Arī par šo svinību vietu interesētu atsauksmes!

Viesu nams Saules Sēta

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
K
Kika 2016 12.08.16. 17:52 | Kāzu datums: 06.12.2014

Viesu nams bija burvīgs, ēdiens izcils un garšīgs. Paldies izcilajam apkalpojošajam personālam, kurš nepārtraukti rūpējās par galda klājumu. Kāzas tika nosvinētas godam. Kā arī guļamvietas pietika visiem deviņdesmit viesiem un visi slavēja mīkstos matračus. Iesaku visiem šo viesu namu, jo nebija nevienas negatīvas atsauksmes no mūsu viesiem.

M
Mārīte1980 04.10.17. 12:18 | Kāzu datums: 02.12.2011

 Mums kāzas bija 2017.gada augustā un viss bija lieliski. Mes ilgi meklējam edinātajus, jo jāsaka atklāti negribējām pārmaksāt, jo viesu skaits bijou 86 cilvēki, kas nav maz. Pirmkārt, devāmies uz pārrunām, tika piefiksēts viss kas mums patīk,kas neapmierina un vienojāmies par ēdienkarti. Otrkart, lai nebūtu kādi misēkļi 7 dienas pirms kāzām lūdzu tikšanos ar viesmīļiem,kuri apkalpos mūs kāzās, nekādu problēmu, tika noorganizeta tikšanās,izrunājāmies ar viesmīļiem,par viņu pienākumiem, un mūsu velmēm. Treškārt, pretīmnākošākus, atbildīgakus ēdinātajus tiešām neesmu satikusi. Pec kāzām viesi bija ļoti apmierināti un ,lai arī ēdienus izskatijām arī no svara viedokļa, tik un tā ēdiens vel pietika arī visai nākošajai dienai.Nevaru nepieminēt, ka ēdienu pasniegšana notika raiti un operatīvi,mums bija 86 viesi ,kurus apkalpoja 5 viesmīļi, viss bija kā pēc pulksteņa. Ceturkārt, viesu mājā varējām jau trīs dienas iepriekš puškot un plānot kāzu norisi. Mums ir lieliska pieredze un tagad arī ikvienam iesaku kāzām,svētkiem un banketiem tieši viņus, neesam piedzīvojuši vilšanos, bija lieliska sadarbība!