FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Atsauksmes par viesu namu "Oāze"

e
ekselita 01.09.11. 17:49

Kādas ir jūsu atsauksmes par viesu namu "Oāze" ? :)

13 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Valerija 25.07.17. 22:48 | Kāzu datums: 21.07.2017

Tikko svinējām savas kāzas šajā viesu namā. Divas naktis. Gribam izteikt vislielāko pateicīgu viesu nama saimniecei, Intai! Viņa ir patiesi vispretimnākošākā un saprotošākā saimniece kādu mēs jebkad esam satikuši. Viss ko lūdzām tika pārdomāts un maksimāli izdarīts. Viesu nams ir ļoti skaists un svinīgs. Ļoti labā vietā. Izcils! Pasūtījām sagaidīšanas un silto galdu no viesu nama, visi bija sajūsmā par gardo ēdienu. Īpaši tika slavēta zivs (ļoti svaiga). Nakšņošanai viesu namā ir dažas gultas un daudz plāni matrači. Iesakam viesu namam iegādāties tumšos aizskarus. Ir arī ļoti laba sauna (90grādi) ar aukstu baseinu! Ideāli otrajai kāzu svinību dienai! Ja vēl abi dīķi būtu iztīrīti, lai var iepeldēt, būtu pavisam brīnišķīgi! Mēs labprāt atgriestos viesu namā atkal!

bonijaunklaids 08.07.14. 13:34 | Kāzu datums: 03.08.2013

Es rakstīju par Oāzi,kas Ķekavā.

bonijaunklaids 08.07.14. 13:33 | Kāzu datums: 03.08.2013

Mums tur bija kāzas! Esam ļoti apmierināti-gan ar komunikāciju, gan ar servisu. Mums bija zem 40 cilvēkiem uz vietas-no tiem 7 bērni.
Labs bonuss-ir attālums no Rīgas...mēs galīgi savā kāzu dienā negribējām pavadīt laiku garos pārbraucienos...un mocīt arī viesus,kas jau kāzu dienas rītā bija pietiekoši garas kilometrāžas pieveikuši.
saimniecīte -super! visu var sarunāt!
ēdināšanas uz vietas-un piedāvājms tāds vidējais aritmētiskias-lai ir gan karbonādniekiem,gan gardēžiem ko ēst. (ļoti garšoja gatavotās ribiņas...ja nemaldos-alus marinādē...)
Vienīgi-jā zēle varētu būt maķenīt lielāka- pie spēlēm jāpiedomā,kuras var un kuras nē... vai vienkārši jāieplāno spēles ārā.
Pirtis un basaini jau ir aktuāli nākosājā dienā-jo pirmajā dāmas negrib bojāt frizūras un make up, kungus gan jau ka dāmas mazliet pietur...lai vēl nesteidz uzvalku novilkt.
Gulēšana gan lielākajai daāli viesu ir uz matračiem- bet par cik mums kāzas bija pamatvecums +/- ap 30- nebija neiebildumu, nekā..un bērniem diktam patika jumata stāvu mazās istabiņas-kur var nolīst. kam bija iebildumi pret matračiem vai kādi citi apsvērumi-mierīgi iekārtojās uz brīvajiem dīvāniem starp stāviem. Viss atkarīgs kāds kontingents!
Un tad jau ja otro dienu netaisa "pārsmalku"-bet brīvi atpūšas, relaksējas-viss ir super. Nelielām kāzām-forši!
Bijām ļoti apmierināti! Jo vide veicināja nepiespiestību, lai nav stīvi-bet forši un draudzīgi.

zabava_ 07.07.14. 23:46

Mēs nesen bijām tur kāzu otrajā dienā. Kā otrās dienas svinību vieta - ideāli! Nepiespiesta atmosfēra, kāds baseinā, kāds dīķī, kāds ārā. Bet kā pašu kāzu dienā, nez... Man jau liekas, ka pamaz vietas ( ap 30 cilvēkiem varētu būt ok.) Un ūdens no baiseina tiek arī galvenajā, banketa zālē - sanāk slapja grīda... Bet kopumā ļoooti skaists un kopts komplekss, atpūsties bija patīkami, viss tīrs un jauns.

klingerite 07.07.14. 13:20

Par Oāzi kas atrotrodas pie Ķekavas,ir viss superīgākais viesu nams!Saimniecītei liels paldies par visu labo un skaisto,par ko parūpējās,tiešām pozitīvs un labsirdīgs cilvēciņš.Meitenei, kas visu nakti ar mums bija,mums ēdienus pienesa,un traukus vāca,tortīti grieza un darija visu visu,un jā- saldējums bērniem,tas bija tiešām jauki un bērni bija sajūsmā.
Vēlu Jums meitenes Ilgu,Raženu un panākumiem pilnu mūžu,un visu visu to labāko!Nav mums tik daudz labu vārdu,lai pateiktos par visu ko mūsu labā esat izdarijušas. Paldies Paldies Paldies....Paldies

O
Oazes_saimniece 07.08.12. 21:12

Labdien!
Jauki, ka viesu nama "Oāze" apmeklētāji un jaunā sieviņa, un vīrs raksta atsauksmes par kāzu rīkošanu manā namā. Pamanīju, ka viesu namu "Oāze" Ķekavas pusē bieži jauc ar citu viesu namu ar tādu pašu nosaukumu Smiltenes pusē.
Zinu, ka ir daudzi viesu nami, kuri piedāvā tikai savu virtuvi, bet nu viesi izvēlas dažādus ēdināšanas pakalpojumus un arī mājās sarūpētos, un tad arī rodas pārpratumi.
Vienmēr esmu teikusi, ka viesmīlis ir cilvēks, kurš mīl viesus. Ja tā nav, tad viņam jāmeklē skarbāks darbs. Tagad pie tā ļoti piestrādāju.
Sūtu mīļus sveicienus visām mīļajām ģimenītēm!
Ar cieņu, Inta, "Oāzes" saimniece.

v
viena_meitene 02.03.12. 13:01 | Kāzu datums: 04.05.2012

esmu bijusi tur kāzās. mazām kāzām telpas varbūt vēl ir ok, bet, ja vairāk cilvēki, tad diez ko plaši nav. Galdi bija abās pusēs, dejošana notika starp galdiem. Sākumā, kad dejoja lielākā daļa, tad tāda grūstīšanās vien bija. Kas traucēja-hlora smaka no baseina. Ja nemaldos pāris toreiz samaksāja 500lati par telpu īri un + 17lati par ēdināšanu no cilvēka. Bet tas bija pirms.. 3gadiem.
Gulēšana-vairs jau neatceros, vai bija gultasveļa , vai nē, bet uz matračiem bija jāguļ, jā. Ja būtu jāizvēlas, šo vietu neizvēlētos.

ķirsee 02.03.12. 12:50

Es biju savas māsas kāzās šajā viesu namā. manuprāt bija ļoti skaisti, visa apkārtne un ēdiens + vēl apkalpošana bija ideāla. sieviete kas apkalpoja mūs, ļoti laipni izturējās un mums nebija nekādu domstarpību.vēl laikam tās sievietes meita arī mūs apkalpoja, ļoti laipna un jauka meitenīte. prieks, ka mūsu jaunatne arī cenšas ko nopleniit.(viss nāk ar laiku)
namamāte ir mīļa un atsaucīga persona.
Bija prieks uzturēties "Oāzē"

e
ekselita 03.09.11. 13:10

ok, skaidrs - paldies par informāciju :)

e
ekselita 02.09.11. 13:26

paldies par atsauksmēm :)
jā tagad interesējos par gulēšanām - tur ir divas divguļamās istabas un pārējās ir kopā uz tiem matracīšiem? ;) jeb kā?

Bailey 02.09.11. 11:13

Mazām kāziņām man lieka,s ka telpas oki. Jautājums par gulēšanu. Saprotu, ka jaunieši var sagulēt tajās lielajās istabās, bet vecāka gadagājuma cilvēki? (ceru, ka neko nejaucu) :))

m
msiriny 02.09.11. 09:39

Mēs svinēsim tur kāzas pēc nedēļas. Saimniece superīga! Par visu var sarunāt! Telpas patiešām skaistas, griesti augsti, nevajag nekādus balonus, nekādus dekorus!!

k
kniebejkjirsis 01.09.11. 21:12 | Kāzu datums: 12.08.2011

svinējām tur savas kāzas augustā,viss bija burvīgi :) galdu gan ņēmām citur,bet telpas bija ok,vienīgi ja domājiet arī par pirts izmantošanu tad vajag sarunāt,mums nācās celt viņus 5 no rīta augšā lai viņi viņu ieslēgtu,jo runa bija ka 2 būs pirtiņa,bet laikam aizmirsa :)