FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Svinību vietas

Vai ir atsauksmes par Līgas pirti?

[mrs]
20.07.11. 11:50
Kāzu datums: 13.08.2011

Sveikas... Vai kāda ir svinējusi savas kāzas Līgas pirtī Ķekavas pagastā? Gribētos zināt atsauksmes par pavāriem, apkalpošanu un namamāti!
Pladies jau iepriekš ;)

Skatīt ziņojumus:
[mrs]
21.07.11. 12:35
?
atya
21.07.11. 13:53
Kāzu datums: 01.09.2012
Esmu bijusi kāzās šajā vietā. Viss bija ļoti garšīgi, apkalpošana neuzkrītoša, taču par bezalkoholisko dzērienu uzpildīšanu jau no paša sākuma bija jāatgādina, viesi nespēdami sagaidīt paši devās uz virtuvi prasīt. Iespējams, nebija rēķinājušies ar tik trakiem "dzērājiem", taču bija ļoti karsta diena.
amii
05.10.11. 23:44
Kāzu datums: 27.04.2012
Mani arī interese šī vieta! Meitenes atsaucaties, lūdzu, ja Jums ir kāda informacija par šo vietu :)
Daiguu
06.10.11. 09:18
Kas interesē? Mēs svinējām šai vietā, esam ļoti apmierināti.
atya
06.10.11. 10:31
Kāzu datums: 01.09.2012
Kopumā ļoti jauka vieta, sakopta, viss tīrs. Kāzas bija ap 60 cilvēkiem un bija diezgan šauri, taču kopējo noskaņu tas nemainīja :) Ja gadījumā tādi izvēlīgāki viesi, jāpiemin laikam, ka viesiem nebija gultasveļas, bet varbūt tikai mana pieredze un par papildus samaksu to var noorganizēt. Pārējais viss ideāli. Es sev šo vietu izvēlētos, ja būtu plašāka zāle un vairāk atseviško istabiņu vecākiem cilvēkiem, jo izmaksas liekas salīdzinoši zemas, ņemot vērā, ka tuvu Rīgai :)
Vin:)
06.10.11. 12:49
Kāzu datums: 24.07.2010
biju šo pirti apskatīt, kad taisījāmies rīkot darba pasākumu - sapratu, ka nekad tur neko netaisīšu. Pirts skaista, bet nu saimniece - ļoti nelaipna, uz katru jautājumu atbildēja strupi, lielākoties atbilde - vai to un to var, bija - "nekādā gadījumā". Uzradās mistiskas cenas - guļvieta maksā tik, palags vēl tik... beigās izlēmām par labu viesu namam Oāze Ķekavā. Pilnīgi cita attieksme un atmosfera. Arī cenas ok.
Zemenīte
06.10.11. 15:04
Kāzu datums: 12.05.2012
bijām skatīties, bet ļoti nepatika saimniece! ļoti strupa un nelaipna.ļoti daudz ko neļauj- tai skaitā izmantot sveces mičošanā. vopšem nepatika!
Daiguu
06.10.11. 17:34
Nu nezinu gan, kur tur tas strupums. Mums likās, ka saimnieki ļoti atsaucīgi - visu izstāstīja, izrādīja, ļāva atvest dzērienus mums pieņemamā laikā, svētdienā ļāva palikt arī ilgāk nekā bija runāts. Meitenes svinībās apkalpoja neuzkrītoši, viss bija garšīgi, apkārtne - super!
Jā, arī mičošanā bija sveces - gan zālienā, gan viesiem rokās. Nekādu sūdzību! Pieļauju, ka, ja mičošana telpās, tad gan ar svecēm varētu būt citādi.
Taisnība par gultasveļu - tā par papildus samaksu.
[mrs]
07.10.11. 00:21
es svinēju tomēr kāzas Līgas pirtī un no kurienes jūs raujiet to ka pa gūktas veļu atsevišķa maksa? :D man viss bija pa 300ls - tikai iire-telpas ut,7dienaa ļāva palikt ilgāk, vis bija tiešām super, un saimniecīte arī jauka!Un sveces arī bija mičošanā, un arī ūdenī turpat laidām!
Zemenīte
07.10.11. 09:23
Kāzu datums: 12.05.2012
nu tad laikam viss atkarīgs no tā kāds viņai garīgais. Mūsu ciemošanās reizē acīm redzot bija ļoti slikts!:D
amii
09.10.11. 16:09
Kāzu datums: 27.04.2012
Bet kā ir ar edināšanu? Garšīgs vai ne īpaši? :)
zvaigzniite
09.10.11. 17:11
Kāzu datums: 21.09.2010
Apmeklēju vasarā un jāpiebilst,ka bija savi mīnusiņi:kavējās ēdiens un cilvēki sāka ēst salātus,jo 20 min.laikā netikām pie siltā...kafiju ātrāk nevarēja dabūt,un pa kluso viesi to aparātu tā saspaidija,ka nestrādāja+pie kūkas nebija kafija (visiem nepietika)..no rīta soļanka ar visiem nepietika..galdi bija nevākti līdz 8.00un redzējā vakardienas gaļas pārpalikumus utt,kas stāvēja uz galda...vieta gan patika...
[mrs]
10.10.11. 00:08
Pārtika laikam arī bija atkarīga no tā kādas saimniecītes gatavo un kādas viemīles ir - mums tiešām viss bija perfekt, kā piesēdāmies pie galda tā bija uzreiz klāt siltais, un dārzeņu, sietra, utt plates jau bija uz galda - tai skatitaa n tie salāti! Viss bija garšīgs - pat ļoti :) galdu viemīles novāca ļoti neuzkrītoši - kamēr viesi dejoja viņas tikmēr tīrija galdu un pieskatija lai tiešām uz galdu viss būtu kārtībā! Otrā dienā gan mēs nepasūtijām zupu, bet ēdām iepriekšējā vakara pārpalikumus - mums tas likās pieņemami - viss garšoja ka iepriekšējā vakarā un pat garšīgāk - jo salātiņi bija kārtīgi savilkušies :) Un mums kafija pietika gan vakaram gan nākamajam rītam :)

Viss jau atkarīgs laikam no tā kā trāpās cilvēki - citam viss sanaak jauki un forši, bet citam nee...
LeldeCookie
20.10.16. 10:21
Kāzu datums: 09.09.2017
UP!
Vai ir kādas svaigākas atsaukmes par šo viesu namu?
Ēdināšana, attieksme, apkalpošana.
Pēc citām atsauksmēs vieta izskatās diez gan laba, bet, kā jau visur, atsauksmes dažādas.

baibahughes1
08.12.16. 23:03
LeldeCookie , es varu iisumaa aprakstiit, kas man nedereeja shai vietaa - Tu tad pati vari spriest, varbuut Tev ir pilniigi kas cits nepiecieshams nekaa man. 
1. Maniem 60 viesiem vajadzeeja istabinjas, kur var guleet pa 2-4, augstaakais 6, bet pie Liigas ir 8 istabas ar 2-20 cilveeki katraa.Tie bij kaut kas matrachveidiigs, bez naktsgaldinja un ieraapshanaas no gala - vecaakiem cilveekiem jeb piedod, augstaakai sabiedriibai tas noteikti neder.
2. Ir tikai garie galdi ar soliem - es gribeeju kreeslus, kur atspiest muguru un ar garo kleitu lai nav jaamocaas tikt paari garam solam un kustinaat visus. Ja gribi iireet no kaadas kompaanijas, tad taa atvediis stundu pirms pasaakuma, jo saimniecei nav kur tos kreeslus uzglabaat.
3. Saimniece taisa vairaakas kaazas/pasaakumus 1 nedeeljas beigaas, gan piektdien, gan sestdien, ja vien ir , kas to veelas. Man bija nepienjemami, ka es varu tikt sviniibu namaa 3 stundas pirms viesu ierashanas ( dekoreeshana? iekaartoshanaas, muuzikas uzstaadiishana?)
4. Uz katru emailu , ko suutiiju un ko jautaaju, man bija jaagaida atbilde paaris dienas, atbildes parasti nebija tik izsmeljoshas kaa gribeetos, naacaas atkal jautaat un atkal gaidiit.
5. Nebija dreebes salvetes - tikai papiira. Jaameklee iires vieta, lai to iireetu.
6. Otraa riitaa tikai liidz 12 un prom.
7. Par cenaam nemaaceeshu tev teikt, laikam jau normaalas, atbilstoshi piedaavaajumam.....
Es izveeleejos Augshliigatnee- Springshlju dzirnavas . Viss bija absoluuti perfekti, absoluuti neviena probleema.

baibahughes1
09.12.16. 19:41
P.S. Jaa, un veel - vinja NESLEEDZ liigumu, taa kaa dariis kaa gribees. Parasti taadiem tas bizness tomeer vienu dienu beidzas......
LeldeCookie
12.12.16. 09:52
Kāzu datums: 09.09.2017
Paldies par atsauksmi!
Arī es ļoti ilgi gaidīju uz e-pastu atbildes, bet sapratu, ka ir jāzvana un jāprasa. Tas,manuprāt, ir daudz ātrāk.
Gribu piebilst par šo viesu namu, ka līgums tiek slēgts un nākamajā dienā tiek jautāts līdz cikiem vēlas palikt,protams, par attiecīgu samaksu to iespējams pagarināt.
Gulēšana ir diez gan lielās telpās, bet es tajā neredzu problēmu, jo vienu ģimeni ar bērniem iemitināt tur var. Man vismaz nebūtu problēmu gulēt vienā istabā ar savu mammu/tēti, tanti/onkuli, viņas bērniem un citiem radiniekiem, bet tas atkal katram savs. Gultasveļa tiek nodoršināta un gultas tiek saklātas.
Par dekorēšanu-iespējams tikai kāzu dienā, kas man arī ne pārāk patīk, bet tā jau atkal nav problēma, ja tiek nolīgti dekoratori, kuriem uzticētais darbs ir jāizdara noteiktā laikā.
Krēslu nav, ir tikai garie soli. Tas nav baigi forši.
Papildus jāmin, ka dzēriens (sula vai kas) ir tikai viens un par atsevišķu samaksu glāzes tiks papildinātas, bet, cik nopratu, piedāvājumā dzēriens nav iekļauts, iekļauta tikai viena glāze. Tas jāgādā pašiem.
Par ēdināšanu-jāņem viņu, jo citus savā virtuvē vairs nelaižot, jo savādāk, ja bijuši sveši ēdinātāji, tad viesu nams nevar pasagrāgties no nekvalitatīeviem ēdinātājiem, kas atkal rada negatīvu atsauksmi internetā.
Kopumā par piedāvāto cenu, piedāvājums ir tīri ok.