FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Reiņa trase

L
Letiicija 15.06.11. 22:23 | Kāzu datums: 22.07.2011

Vai kādai ir bijusi kāda pieredze ar Reiņa trases kafejnīcu un viesu māju? Kāds ēdiens, kāda attieksme?

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
d
deusa 20.12.15. 22:31 | Kāzu datums: 12.08.2016

Paceļu tēmu, jo nekur nevar atrast atsauksmes par kāzu svinībām šajā vietā. Dāmas, padalaties :)

h
helliite 21.12.15. 16:15 | Kāzu datums: 01.08.2015

forši, tikko tādu rakstu uztaisīju un laikam par ilgu rakstīju,jo izmeta no sistēmas un viss pazuda :o
drīs iekomentēšu ;)

d
deusa 21.12.15. 17:32 | Kāzu datums: 12.08.2016

helliite
Tad laikam bija daudz sakāmā - gaidīšu šeit vai privāti kādu komentāru :)  

h
helliite 23.12.15. 11:30 | Kāzu datums: 01.08.2015

nē, nē, nav tik traki :D
Es vienkārši rakstīju, paralēli strādājot, tāpēc sanāca ilgi.
Kopumā bija ok, ņemot vērā, ka Reiņa trasi kā kāzu vietu dabūjām mazāk kā 3 mēnešus pirms kāzām, jo sanāca atteikt iepriekšējo viesu namu, sasolītu lietu dēļ, kuras nebija, tā,ka beigās bijām priecīgi par izvēli.

 

h
helliite 06.01.16. 11:58 | Kāzu datums: 01.08.2015

Tā, beidzot varu pieķerties rakstam :)
Kopumā atsauksmes ir pozitīvas.
Reiņa trasi kā viesu namu dabūjām tikai 3 mēnešus pirms kāzām, jo atteicāmies no gandrīz gadu pirms kāzām rezervēta viesu nama, jo sasolītās lietas nesakrita ar realitāti un bijām kāzu formātu iedomājušies savādāku kā piedāvāja beigās.
Attieksme no Reiņa trases viesu nama un kafejnīcas vadītāja- ideāla.
Adīna , viesu nama menedžere, ar mums sēdēja līdz vēlai naktij, kamēr mēs štukojām un bīdījām galdus, lai saprastu kā labāk sasēdināt visus (ļoti gribēju apaļos galdus, viņiem 5 lielie ir uz vietas, bet mums bija diezgan daudz viesu).
Vienmēr bija ļoti atsaucīga un ieteica arī savas idejas kā varbūt labāk būtu. Par cik viesu bija vairāk kā gultas vietu, par samazinātu samaksu atļāva, ka varam izvietot matračus, lai nevienam nebūtu jābrauc prom.
Vadītāja tik satraucās vai viesiem būs ērti uz matračiem, bet mums pārsvarā bija jaunie, kuriem kāzās- kur krīt, tur guļ vai arī neguļ nemaz līdz nākošai pēcpusdienai :D
Kafejnīcas vadītājs arī ļoti foršs, korķu naudu neprasīja, krēslu pārvalkus un lentas caur viņu izīrējām. Ēdiens bija garšīgs- uzkodas un saldie mazajās glāzītes- par tiem bija sajūsmā visi!
Mīnusi:
1.Man ļoti gribējās glāžu piramīdu, kad ieradāmies viesu namā pēc ceremonijas, bet kaut kas komunikācijā bija nogājis greizi, un kafejnīca nebija pasūtījis glāzes, tā, ka palikām bez šampanieša tostiem. Biju ļoti dusmīga tajā brīdī, ir arī bildes, kur uzzinu šos jaunumus :D
Mana kļūda, ka nenočekoju visu pie fināla tāmes un kopsavilkuma, bet tajā brīdī likās, ka viss sarunāts un atrunāts. Tā, ka iesaku vēlreiz visu, visu atrunāt, lai nekas nepaliek pašsaprotams. P.S, šampanieti tāpāt gandrīz visu izdzērām arī bez speciālām glāzēm :D
2.Nekad nebūtu domājusi, ka teksts- man ļoti garšo mazsālīti gurķīši, tiks uztverts tik burtiski. Bija runāts, ka būs uz galdiem kaut kas, kā piedeva pie ēdiena,biju domājusi, ka tie būs dažādi svaigie dārzeņi bet finālā bija šķīvji ar ļoooti daudz sagrieztiem mazsālītiem gurķīšiem.
Estētiski izskatījās krimināli. Garšīgi jau bija, bet nu.. :D tā, ka iesaku atrunāt visu, visu līdz pēdējam sīkumam.
3. Vienmēr likās, ka pēc kāzām noteikti ēdiens paliek pāri, bet mums nepalika. Nu varbūt tas mans stereotips, no kāzām kurās esam bijuši, ka vienmēr viesiem pako pat līdzi visu ko utt, biju domājusi, ka būs līdzīgi mums, par cik mēs ballējāmies divas dienas, tad būtu bijis noderīgi
Bet viss tika novākts un tā arī nezinu, bij kas palicis pāri, vai nē :D mēs gan ballējāmies vēl vēlu no rīta kādi 20 cilvēki, kad visu vāca nost, bet kaut kā nepievērsām tam uzmanību tajā brīdī..
Protams, mēs bijām arī paši sagatavojušies otrās dienas piknikam:)
Aizmirsto kasti ar dažādu alkoholu gan mums nākošas dienas pēcpusdienā atstiepa :)
Zinu, ka ir daži viesu nami, kur alko pudeles kāzās mēdz pazust :D jo kurš gan skaita :D
4. Brokastis bija jāēd nevis viesu zālē, bet kafejnīcā, jo nākošā dienā zāle bija aizņemta golfa spēlētāju vajadzībām, bet no tā varētu arī izvairīties, ja īrētu zāli ilgāk, par cik viesu namu izdevās rezervēt salīdzinoši neilgi pirms kāzām, tad neko mainīt nevarējām.
 
Kāzās mēs pa Reiņa trasi nodzīvojāmies no sestdienas līdz pirmdienas pusdienlaikam :)
Priecājos, ka neviens nesūdzējās, jo ballējāmies pamatīgi, un puiši arī mums tādi jautri :D
Pievienošu pāris bildes kā izskatījās zāle un fotostūris :)
(bumbiņu virtenes izīrējām no Cherry picking, foto stūris ar maniem lukturiem un bimbuļi&rimbuļi lielajiem burtiem)