FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Svinību vietas Liepājā

b
burve252 03.05.09. 21:00

sveikas līgaviņas ,vai šeit ir kas šogad precās liepāja , liepājas rajonā un kādus viesu namus esat izvēlējušās , varbūt varat palīdzēt izvēlēties kādu viesu namu

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Bubite 03.05.09. 21:48 | Kāzu datums: 20.06.2009

Mēs svinam viesu namā "Šķilas".Ļoti jauka vieta un liela zāle...un kādi 200-300 m līdz jūrai.
I-netā neatradīsi, jo nekāda info nav.Ja ir interese varu aizsūtīt kādu bildi,taču labāk aizbraukt apsakātīt uz vietas-jo kad man atsūtīja bildes tad domāju-neka īpaša, bet kad aizbraucu sapratu, ka gribu šēit.
Vēl esam bijuši skatīt viesu namus "Vērbeļnieki"-bet tur diezgan maza zālīte-tas ir mīnus, bet parējais viss patika.
Tad vēl viesu nams "Lenkas", bet ta smums bija pa dargu :(Tur bija ideāli!
Un skaisti vēl ir "Šķiperos".Bet jūra nav tuvuma :(
Ja, vajag info tad droši prasi!
Varu ieteikt arī saimnieces!

v
veta123 03.05.09. 22:29 | Kāzu datums: 07.08.2009

Mēs izvēlējāmies "Ērgļi" - Bernātos. Jūras gaiss jūtams, bet pati jūra nav diez ko tuvu. Man patika vieta, saimniece, zāle bija pietiekami mūsu skaitam, ir interesanta pieeja gulēšanai - kā klētiņās. http://www.ergli.et.lv/

Bubite 03.05.09. 22:35 | Kāzu datums: 20.06.2009

Par šitādu nemaz nezināju :)
Smuka vieta ;))

v
veta123 03.05.09. 22:37 | Kāzu datums: 07.08.2009

Es ar netīši pie šīs vietas tiku... kad biju aizbraukusi, bija skaidrs, ka šeit būs mūsu svinības. :)

b
burve252 04.05.09. 08:37

mēs ari bijām apskatīt šķilas , bet mums nepatika,tur tās trepes uz aukšu un ar guļvietām ar kā kazarmās uz lāvām jāguļ
vēl esmu meklējumos , bet cik ir apskatītas pagaidām domāju par viesu namu pappaijas ari netālu no jūras skaista vieta

b
burve252 04.05.09. 08:38

kā jūs tikāt pie ši viesu nama

liepajniece 04.05.09. 10:36 | Kāzu datums: 08.08.2009

Mes svinesim Lenkas - kaa jau ieprieks minets, ideala vieta un viss jauns, un tikai jums! un tikai 50m no juras, saimnieks jauns un laipns. Tikai jarekinas ar apalu summu!
Jurnieku Ligzda prasa krietni pari tukstotim, kaut gan ari liekas skaista vieta.
Tad vel zinu, ka ir jauka vietina Chill Inn, Bernatos. Vinus var atrast ari internetaa: http://www.chillinn.lv/ - tikai, ja ir vairak par 50 cilveciniem, sii vieta ir par mazu.
Tas no tiem viesu namiem, ko zinu pie juras Liepajas pusee.

b
burve252 27.05.09. 09:27

tā esam izvēlējušies viesu namu pappaijas nokaulējām cenu par 200ls ar visu burbuļļvannu uz divām dienām
galda klājējas ari esam sarunājušas
fotogrāfs ir , tākā pamazām