FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Svinību vietas

SPA Hotel Ezeri

fulmine
29.07.08. 12:52

Vai kada ir svinejusi kazas SPA Hotel Ezeri varbut varetu izstastit ka patika? kadi iespaidi ,kada apkalposana,cik apmeram izmaksaja? ieprieksh paldies!:))))))

Skatīt ziņojumus:
fulmine
30.07.08. 15:58
man ir bedigi,vai tiesham kada no jums nav svinejusi kazas Spa hotel ezeri un nevaretu pastastit savu pieredzi! ta vietinja ljoti patik un esmu jau tukstosiem reizu to apskatijusi neta,bet gribetos par vinju zinat no kada pieredzes.ka tur isti ir! ja nebus atbildites,tad droshi vien bus jabrauc uz turieni padzivoties? iejusties ka saka:))))
Mausi
30.07.08. 16:01
Kāzu datums: 13.09.2008
nu manai draudzenei ur bija kāzas, gan jāsaka - krietnu laiku - gandrīz 4 gadus - atpakaļ, kad tur vēl nebija SPA, bet vienkārša viesnīca. Mums ļoti patika kāzas un vieta - jauks skats pa terasi uz ieleju. Nezinu, kurš klāja galdu, bet ēdiens bija garšīgs, istabinas - jaukas un nekādu aizķeršanos no viesu nama īpašnieku vai pārvaldnieka puses es kā viesis nemanīju. Bet man arī grūti Tev kādupadomu sniegt, jo pašai kāzu vietu opcijās šo pusi neiekļāvām, tāpat arī iespējams, ka pa šo ilgo laiku tur ir šis un tas mainījies.
zanjukss
31.07.08. 23:33
Kāzu datums: 29.08.2008
No sākuma plānojām arī tur kāzas svinēt, bet atradām pieņemamāku vietu. Ēdināšana ir viņu,kura maksā 18 vai 20 Ls no personas + alkahols ar diviem variantiem: 1. paši pērkat alkaholu, bet tad jāmaksā tā sauktā korķa nauda, laikam 2 Ls no personas par to, ka lieto viņu glāzes utt. 2. pērk viņu alkaholu. Par cik viena telpa bija aizņemta, tad mums piedāvāja restorāna zāli, kura maksāja laikam 700Ls vai varbūt nedaudz savādāk, neiekļaujot gulēšanu, par kuru sanāca arī pieklājīga summiņa.

Bet tā vieta ir vienkārši superīga. Lejā skats paveras uz nesen iekārtoto dārzu ar dīķi, pastaigas taciņām. Atmosfēra dievīga.
wefew
23.10.19. 17:54
Pārsteidza gan pakalpojumu kvalitāte, gan personāls!