FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Svinību vietas

Viesu nams "Billes"!

Dārta
31.01.08. 13:31

Kādas atsauksmes par Cēsu raj. viesu namu "Billes"'!

Informācijai: Kāzu svinības viesu namā Bille

Skatīt ziņojumus:
Kristux
31.01.08. 13:41
Kāzu datums: 01.03.2008
Mums būs kāzas Billē pēc mēneša (oioioi, cik drīz :)), tad arī varu dot sīkāku komentu. Pagaidām viss ir gājis labi - saimnieki atsaucīgi un pretimnākoši, varbūt nedaudz haotiski (bet varbūt man tas tā liekas, jo pašai viss patīk pa plauktiņiem). Telpas ļoti labas, jo īpaši lielā zāle - perfekts plānojums, arī galdi un krēsli ir kārtīgi un ļoti labi. Kā arī ne mazāk svarīgi - lieliski numuriņi, viss jauns un gaumīgs. Un pirts forša.
Lai arī viņi īpaši negribēja, tomēr noslēdzām līgumu, tā ka es domāju, ka viss būs kārtībā!
Dārta
31.01.08. 13:54
Kādus galda klājējus savās kāzās izmantosiet?
Kristux
31.01.08. 14:24
Kāzu datums: 01.03.2008
Neesam vēl līdz galam izlēmuši. Ir divi varianti, viens dārgāks, bet pārbaudīts, otrs lētāks, bet nezināms. Neviens no tiem nav "Inese". Zinu, ka Bille ieteica to, bet es neatradu īpaši labas atsauksmes, tādēļ negribēju. Ja tevi tas vēl interesēs, tad raksti man privāti pēc 1.marta :)
Zhenjka
08.10.10. 12:49
Kāzu datums: 07.08.2010
Šogad svinējam savas kāzas Billes Namā. Viss ļoti patika, gan apkārtne, gan zāle, gan mielasts. Sajūta bija tāda, ka tā ir īsta mūsu vieta priekš kāzām :) Ne mirkli neželojiem, ka bija garš ceļš no Rīgas līdz Billei kāzu dienā, tas bija to vērts :) Ar vīru gribam izteikt lielu paldies gan viesu nama īpašniecei, gan pavaram un visiem pārējiem. Ja ir interesanti apskatīties bildes, rakstiet privāti.
Maza_Perlite
08.10.10. 13:12
Kāzu datums: 29.08.2010
Mēs tur atkal esam bijuši kā apkalpojošais personāls, bet vienalga varam teikt tikai tos labākos vārdus gan par saimniekiem, gan pavāru!
adnil27
05.06.12. 22:19
Kāzu datums: 12.05.2012
Šogad 12.05. svinējām kāzas viesu namā Bille. Ļoti skaistā vietā ar skatu uz upi un plašu terasi.
Mīlš paldies Billes jaukajai saimniecei par atsaucību un pavāram par tiešām izmeklēto ēdienkarti un ļoti garšīgajiem ēdieniem. Nakšņošana otrajā stāvā pēc viesu teiktā teicama (kuri gāja gulēt :)), trešā stāva jaunlaulāto numuriņš super. Vienīgi ēdienu piegāde uz pirts zāli ir mazliet lēnāka, jo diezgan liels attālums līdz virtuvei ejams, lielajā zālē droši vien viss notiek ātrāk. Billē tik labi jutāmies ka otrā dienā pat mājās negribējās braukt. Droši zinām ka atgriezīsimies arī citus svētkus svinēt, jo arī cenas demokrātiskas. Vispār jutāmies kā mājās. No 10 ballu skalas Billei dodam 9, lai būtu vēl labāk :).
MazaaAija
06.06.12. 21:01
Varbūt kāda ir svinējusi kāzas viesu namā ''RADI'' Brocēnos?Vai kādas citas viesības!Mums tur būs kāzas.Ļoti skaista vietiņa,un īpašniece ar ļoti forša likās:)