FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Svinību vietas

Viesu nams Korande (Tallinas šoseja)

liilu
24.01.08. 11:08
Kāzu datums: 02.08.2008

Vai kādai ir pieredze, atsauksmes? Būšu ļoti pateicīga... :)
Nedaudz biedē tas, ka tik tuvu ceļam, bet pati viesu māja ļoti jauka, sakopta, ir gana guļvietas.

Skatīt ziņojumus:
minchux
26.03.08. 20:46
Kāzu datums: 18.07.2008
man tik viens vaards praataa - DAARGI! Taa jau tur ir pasakaini, vienkaarshi super, bet cena...
liilu
27.03.08. 09:28
Man gan cena nemaz nelikās pārāk dārga - īre mums izmaksās 600 Ls, galds 16 Ls no cilvēka... Un vēl šādas tādas papildus izmaksas par papildus guļasvietām un korķa nauda... :)
Nu jau esam izlēmuši par šo vietu...
ibisa
27.03.08. 10:31
Kāzu datums: 17.05.2008
Par pašu viesu namu esmu dzirdējusi labas atsauksmes- galds esot bijis skaisti noformēts, ar visādām interesantām lietiņām. Pati gan klāt šajās viesībās nebiju, tik cik tās atsauksmes. Krodziņā gan ir būts un ēdien baudīts- cenas uz Rīgas fona nav no tām lētākajām, bet ir jau arī pāris vietas, kur var atrast dārgākus ēdienus par šo vietu. Jāsaka gan, ka ēdiens nebija īpaši gards- tāds ļoti viduvējs. Patīkamais moments, kas nav bieži krodziņos sastopams- apkalpojošais personāls ir ļoti zolīdi puiši.
liilu
27.03.08. 10:48
Tur ir 2 viesu mājas un pats krodziņš, mēs esam izvēlējušies Gaujmalas māju t.i. to, kas tuvāka Gaujai... Liekas, ka jau būs Ok, tikai kā jau rakstīju nedaudz biedē tas, ka atrodas tik tuvu šosejai...
Pati arī esmu krodziņā ēdusi, man likās tīri ok... Tad jau manīs, kad brauksim konkrētāk visu sarunāt, kāda attieksme...
Vienīgais otrā rītā jau 12:00 jāpamet telpas ;(
Kateens
27.03.08. 20:39
Mani mazliet biedētu šosejas tuvums, bet ja patīk ir o.k
victorisa
02.04.08. 13:14
Kāzu datums: 21.06.2008
Biju Korandē pie draugiem uz kāzām pagājušo vasaru. Man patika viss, vieta forša, satiksme blakus nemaz netraucē, ēdiens bija daudz un garšīgs, guļvietas foršas.Pie tam cenas tagad visur ir augstas, un ir viesu nami, kur ir vēl dārgāk. Es iesaku:)
Mazaa_Kii
02.04.08. 13:37
Kāzu datums: 16.08.2008
:):):)
Mēs arī esam izvēlējušies šo viesu namu :) un arī tieši Gaujmalas mājiņu :)
Ceram ka būs jauki, jo patika pati atmosfēra un apkalpošana :)
un cenas saprātīgas uz mūsu cilvēku daudzumu :)

tikai torti gan tur nevajadzētu ņemt, jo neesot laba... taču Carnikavā ir viena laba tortes cepēja, par pieņemamu cenu un nav problēmas ar piegādi :)
liilu
02.04.08. 14:27
jauki... nu jau esmu pārliecinātāka par savu izvēli...
Man atkal saka, ka viena torte esot bijusi tīri Ok no pašas Korandes, biezpiena ar augļiem, bet tas varbūt kā palaimējas...
liilu
20.08.08. 14:30
Varu ieteikt šo viesu namu arī citiem pāriem... Super apkalpošana un ļoti pretimnākoša administratorīte. Viss bija lieliski. Viesi apmierināti, jo viesu nams netālu no Rīgas un ērti atbraukt. Netālu ir Saulkrasti un var piebraukt pie Jūriņas uz kādu skaistu fotosesiju.
Pašā viesu namā viss lieliski, istabiņas ļoti jaukas, viss tīrs un kārtīgs.
Galds bija ļoti garšīgs un ēdiena pietika visiem. Apkalpošana arī ļoti jauka...
Tā kā esam 100% apmierināti...
Gaidīsim Mazās kii atsauksmes... :)