FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu namu cenas

K
Kristux 15.10.07. 12:06 | Kāzu datums: 01.03.2008

Sveikas! Esmu jau diezgan nomocījusies, meklējot viesu namu, kas atbilst ne tikai vēlmēm, bet arī iespējām. Meklēšanas iespējas sašaurina apstāklis, ka mums ir plānoti ap 80-90 viesi, kurus vajag arī izguldīt - nav daudz viesu namu, kuri var to piedāvāt. Piedevām, kāzas plānotas martā, kad laukā svinēt vēl nevar.
Tad nu es jums gribēju vaicāt padomu/viedokli/pieredzi par šādas ietilpības viesu namu cenām. Piemēram - bijām vienā, kur par banketa zāles īri prasīja 500 Ls un par guļvietām 70 cilvēkiem 1000 Ls. Ja par to pirmo pozīciju man viss ir skaidrs, tad par otru - cik vidēji maksā guļvietas, labprāt dzirdētu no jums. Paldies!

12 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
m
mincite*** 15.10.07. 12:15 | Kāzu datums: 02.08.2008

mums ar būs 70-80 viesi un man rakstīja no dažādiem viesu namiem, ka gulēšana uz cilvēku maksā 17-20ls (bija arī dargāki varianti bet tas tā vidēji) un papildvietas 12-15ls :)tā kā arīsanāk ap 1000-1500ls ja ņem atsevišķi par zāli un par gulēšanu.daudz viesu namu uzreiz piedāvā kompleksa īri, t.i. kopēja cena.:)

p
pecite 15.10.07. 12:19 | Kāzu datums: 17.10.2006

Manuprāt izdevīgāk ir ņemt tiešām visa kompleksa īri, jo tā visbiežāk sanāk tomēr izdevīgāk. Visur, kur es interesējos, gulēšana bija 10 ls, nu maximums 15 ls par personu.

H
Harmony 15.10.07. 13:10

Meitenes, bet kur tik trakas cenas par gulēšanu viesu namos, nevis muižās vai pilīs? Mēs viesu namā par gulēšanu maksājām vidēji 5Ls no cilvēka (jaunlaulāto un vecāku numuriņi bija dārgāki, bet ļoti mājīgi iekārtotas viesu guļvietas 3Ls). Varbūt arī uz nākamo gadu inflācija :)

Ligavina_:)) 15.10.07. 13:21

Nu, jā - cik mēs vietās bijām un cik izpētīju caur saraksti - visur jārēķinās ar 1500 Ls. Un tiešām - komplekso īri šādā gadījumā ir labāk ņemt. Lieliska vieta, kur ietilpināt visus jūsu viesus, ir ''Rakari'' tieši pirms Salacgrīvas. Forša vietiņa, turpat aiz mežiņa jūra (bet tas tā), ar dažādām izklaides iespējām ārā (bet tas laikam jūsu gadījumā nebūtu arī tik būtiski). Protams, gaumes var atšķirties, bet nu, ja interesē - vari paskatīties www.rakaricamp.lv (ja nemaldos) Bet vislabāk bildītes var atrast caur www.viss.lv
Bet nu - cenas aug griezdamās. Arī tur mums pateica, ka viņiem vēl neesot nākamā gada cenas, tā kā...

K
Kristux 15.10.07. 13:42 | Kāzu datums: 01.03.2008

Hmm, mums nepiedāvāja kompleksa cenu, vienkārši nosauca pa pozīcijām, cik kas maksās..
Rakari izskatās forši - piezvanīju, tur sanāk pa kādiem 200 Ls lētāk kā mūsu pašreizējais variants, bet iespējams, ka pēc jaunā gada vairs nebūs atšķirība (inflācija, inflācija)..
Vai ir tā, ka jo tālāk no Rīgas, jo lētāk? Vai arī tagad jau visur, kur jauns un smuks, ir dārgi?
Varbūt vēl ir kādi konkrēti viesu namu ieteikumi? :)

Ligavina_:)) 15.10.07. 13:47

Manuprāt, attālumam vairs nav īpašas nozīmes. Vēl aptuveni tādās pašās summās vai pat nedaudz lētāk (kopējā summa) varētu sanākt ''Rožmalās''. Tur arī kaut kas bija ap 1500 Ls. Un arī smuka vieta un vietas pietiks visiem. www.rozmalas.lv Tas pie Bauskas.

Ligavina_:)) 15.10.07. 13:47

1500 Ls kompleksa īre.

rakaris 15.10.07. 14:13 | Kāzu datums: 28.07.2007

man bija kaazas v/n Copes, (Suntažu pagasts~ 60km no Rīgas)- Derēs, ja esi ar mieru daļu viesus izmitināt gultās, daļu istabiņās salikt uz matračiem. Tur iekšā ir pirts un paliels baseins. Un man bija 65 viesi (kaut gan plānoju 75) un bija ļooooti plaši, ta ka tev biki vairāk, tad varētu b ūt ok., un apkārtne ļoti smuka(ezers aiz loga)...
Man cena par visu bija 800Ls, tagad mosh bik dargaak, bet varbuut ar nee....

K
Kristux 18.10.07. 18:17 | Kāzu datums: 01.03.2008

Vai kādai no jums ir bijušas kāzu svinības Žocenē "Dzintarkrastā"? Vai ir kādas atsauksmes par servisu, ēdieniem..?

I
Ipilzepe 19.10.07. 09:39 | Kāzu datums: 07.07.2007

Esmu bijusi "Dzintarkrastā". Tiesa, gan ne uz kāzām, bet darba pasākums uz 2 dienām. Apkalpošana bija ļoti laba, ēdieni ļoti garšīgi. Un vieta ar super - varu iedomāties tur brīnišķīgas kāzas

a
adele 19.10.07. 11:58

Es iesaku slēgt līgumu un visu atrunāt, cik liela summa būs nākošgad, cik samaksāsiet tagad un vajag līgumā ierakstīt punktu, ka cena nemainīsies, mēs tā izdarījām, jo tā ir drošāk, ne jau ka mēs neuzticamies viesu nama saimniekiem bet katram gadījumam, tā kā tas ir abpusēji noslēgts līgums domstarpību gadījumā var visu risināt kā paredzēts līgumā.Vēl viens variants piedāvājiet paši savam viesu namam cenu zinot kāda ir šogad un pierēķinot inflāciju un vēl mazliet klāt varbūt tas viesu nama saimniekus apmierina.

a
annuks23 19.10.07. 11:59

Mums bija 60.cilvēki. 600ls īre+8ls no cilvēka par guļvietu