FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Atpūtas kompless "Smilgas"

Mandoline 10.10.07. 21:06 | Kāzu datums: 16.08.2008

Sakiet lūdzu, vai kāds ir svinējis kaut-kādus pasākumus atpūtas kompleksā "Smilgas"? Kādas būtu atsauksmes, jo mēs plānojam tur svinēt savas kāzas, bet nezinam ko lai sagaida... :) Paldies iepriekš!
www.smilgas.lv

7 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
t
tlusēnc 11.10.07. 15:44 | Kāzu datums: 24.08.2007

nu ja žēl mašīnas no bojāšanas un negribas kratīties pa bedrainu lauku ceļu, tad ieteiktu padomāt, jo līdz turienei no šosejas vairāk kā kilometrs jābrauc pa izdangātu ceļu un ja vēl nolijis lietus, tad mašīna būs skaisti dubļaina.
svinības tur neesmu rīkojusi, bet iekšā gan esmu bijusi, manai gaumei kaut kā nu tā... es gribētu ko romantiskāku kāzām tomēr :)

Mandoline 12.10.07. 20:11 | Kāzu datums: 16.08.2008

:) man nav žēl, 1 km nav tāds attālums :) gan jau! galvenais, lai tā atmosfēra būtu ļoti mājīga :)
Paldies par domām! Es vēl esmu pārdomās :)

K
Karlīna 12.10.07. 21:41

Esmu bijusi tur...Tur kur lejā ir telpas pirtīm un burbuļvanna..Nju tā tusiņam ok..Tikai baigi pēc hlora viss smirdēja..bet tvaika pirts bija labā:)Man tās meža dzīvnieku galvas, ragi un ādas nepatika;)Nezinu kādas citas ir tās telpas..

Mandoline 12.10.07. 22:02 | Kāzu datums: 16.08.2008

un kā tur ir ar galdu klāšanu, ko piedāvā saimniece? mans sāpošs jautājums... :)

Zaaa 12.10.07. 22:17 | Kāzu datums: 07.06.2008

Manuprāt, nav šī vieta īsti kāzām piemērota, bet tas jau, protams, gaumes jautājums.
Esmu tur bijusi uz dzimšanas dienas svinībām - tām bija ok, bet kāzas gan tur negribētu. Jau pieminētā sliktā ceļa dēļ, arī pats nams atrodas tādā kā privātmāju rajonā... Arī pati banketzāle tāda šaura un gara, daudz cilvēkus nesaliksi. Un pirtiņa tāda nolietota liekas. Nu, galdi gan bija labi saklāti - ēdamā pietika :)
Tev pašai tiešām jāizlemj - citos tik daudz neklausies. Ja patīk un liekas īstā vieta, ņem tik ciet un būs ok.

Mandoline 12.10.07. 23:36 | Kāzu datums: 16.08.2008

Paldies! domāšu ko darīt! :)

dince 13.10.07. 10:21

esmu tur bijusi vienās kāzās. man nepatika ne banketa zāle, kur nav vietas 50 cilvēkiem ērti apsēsties, kur nu vēl izdejoties, ne arī apkārtne-nekā pievilcīga un skaista, par gulēšanu man ir visai pabaisas atmiņas, ielika pagraba stāvā tumšā telpā bez logiem, kur visu laiku dūkoņa un ventilācijas nekādas, bet istabas sienas ir tikai apmestas, pat nav nokrāsotas. protams, jaunlaulāto numuriņš bija labāks, bet kā tad ar viesu ērtībām?:)
kā saka, cena atbilst kvalitātei, jo par 100ls noīrēt viesu namu diezin vai kaut kur citur varēs. nezinu, tas bija gadu atpakaļ, šobrīd cenas varbūt ir citas.
štrunts par ceļu, to nobrauc piecās minūtēs, bet viesu namā būs jāpavada visa nakts, tā kā es noteikti neieteiktu šo viesu namu. galds , jāpiekrīt, bija labi , bagātīgi un garšīgi uzklāts.