FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu nams "Madaras"

S
Sasulka 26.09.07. 13:55 | Kāzu datums: 10.10.2008

http://www.pirtsmadaras.lv/

Šajās brīvdienās biju kāzās, kas notika tieši šajā viesu namā!!! Ļoti patika!!! Sajūta kā mājās!!! Bet viens mīnusiņš - jauki svētki 30 līdz 40 cilvēkiem, ne vairāk!!! Bet nu ļoti jauki!!! Rīgas rajons, cenas nemaz nekož, ļoti gardi ēdieni, jaukas saimniecītes, atpūsties iespēja vienkārši super!!! Ļoti patika daba apkārt!!! Es domāju, ja grasāties svinēt nelielus svētkus Rīgas rajonā, tas būtu vienkārši super variants!!! Man tiešām patika!

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
D
Digna 26.09.07. 14:29 | Kāzu datums: 01.09.2007

Kur tieši tas atrodas? Mums priekšā nelielas svinības tāpēc interesējos par iespējām :)

D
Digna 26.09.07. 14:33 | Kāzu datums: 01.09.2007

Ai atradu linku :))

Esmu tur bijusi vienās kāzās, nu nezinu, man kaut kā ne visai tas viesu nams :(

S
Sasulka 26.09.07. 14:35 | Kāzu datums: 10.10.2008

Ja braucot no Salaspils caur Sauriešiem uz Ulbroku! Pabraucot Ulbrokas skolai uzreiz pēc 100 m ir pagrieziens pa kreisi (ir arī uzraksts: Viesu nams "MADARAS")! Zinu pastāstīt kā braukt no Salaspils, no Rīgas nezināšu!!! Nav tālu ne no Rīgas ne no Salaspils!!! Svinībām tas tiešām būtu jauks variants!

I
Ipilzepe 26.09.07. 15:16 | Kāzu datums: 07.07.2007

Nezinu - mums tur bija viens darba pasākums. It kā jau nebija ne vainas, bet kaut kā "nepaņēma" mani tas viesu nams - kāzas tur nevaru iedomāties svinam. Visas tās telpas "sita cauri" padomju laiku vasarnīcas atmosfēru.

S
Sasulka 26.09.07. 15:38 | Kāzu datums: 10.10.2008

Mmm, nju es domāju ka katram savs priekšstats! Tāpēc arī nelielu akceptu lieku uz vārdu MAJĪGI... Daudziem tas tiešām būtu mājīgi, ja vēl gimenes svētki un nav vajadzīgas visas ērtības!

Anii 05.10.07. 08:51 | Kāzu datums: 07.07.2007

Man arī - tā ne visai... daudzviet tāds noplucis... smagnējs, patumšs, vieta kaut kur starp būvlaukumiem, ēdiens laikam bija ok, bet nu... katram jau savs