FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Jauncaunes viesu nams

Airedale 20.09.07. 15:09 | Kāzu datums: 31.05.2008

Sakiet, lūdzu, vai kāda ir svinējusi kāzas Jauncaunes viesu namā? Bildes jau viņu mājas lapā skaistas, bet gribētos zināt kādas atsauksmes... :)

5 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
E
Enki 20.09.07. 15:32 | Kāzu datums: 02.08.2008

bet esi jau braukusi tur skatīties?

Airedale 20.09.07. 15:47 | Kāzu datums: 31.05.2008

Nu, vēl jau nēsam bijuši skatīties, vienkārši gribēju zināt vai ir vērts.. :) Tagad palasot kādas cenas nākamgad plāno viesu namos būt, esmu vienkārši šokā- mums visām kāzām 2000 Ls paredzēti, nu maksimums 2500, bet kā tad tas būs iespējams, ja viesu nams sāks prasīt 1000 un vēl atsevišķi par ēdināšanu? Vispār, meitenes, jums nešķiet tās cenas nereālas? Man liekas tīrā krāpšana no 400Ls uz 2000Ls par īri, tās taču ir 5x!!!!!!! :O

E
Enki 20.09.07. 15:51 | Kāzu datums: 02.08.2008

mēs tur neesam svinējuši, bet bijām skatīties. Nez vai te būs kāda, kas tur svinējusi, jo viesu nams pavisam jauns un nav garantija, ka tās līgavas te uzturās, tāpēc varu tikai padalīties ar saviem iespaidiem. Iekopēju to, ko esmu jau citā topikā rakstījusi par Jauncaunēm.

mees bijaam skatiities Jauncaunes. Teikshu kaa bija, pati izveertee, vai tas Tev der vai nee. Kaads celjs gabals sanaak pa zemes celju, bet ja brauksi pa iisaako celju-tad veel lielaaks gabals arii pa shkjembu celju, kas sausaa laikaa sacelj pamatiigu puteklju maakoni. Pats viesu nams ir ljoti skaistaa vietaa, klusi. Viss jauns, maajinjas un numurinji fantastiski. Zaale tiiri liela, bet mazaaka nekaa izskataas bildees. Zaalee gandriiz pa vidu (bildees var redzeet) ir koka stabi, kas ir diezgan masiivi un plati. No oktobra vinji piedaavaa tikai savu alko (taapeec shis viesu nams mums atkrita, jo vinji nevareeja pateikt ne kaads piedaavaajums, ne kaadas aptuvenaas cenas buus. kaa zinaams, alko ir taa kategorija, kur var riktiigi uzvaariities, lai arii vinji apgalvoja, ka nebuus daargi).
Maksaaja man shkjiet 400Ls+5Ls/cilv. par guleeshanu, t.i., neatkariigi, kur vinji gulj-viesu namaa vai naminjaa jaamaksaa 5Ls. pirts maksaaja 50 vai 60Ls, kubls-20Ls
Tur bija fanastisks jaunlaulaato numurs ar dzakuzi, kas atkal maksaa 20Ls (dzakuzi).
Hm... tas arii viss. Kaa jau teicu, viss baigi forshi, bet taa alko deelj mees njemsim citu viesu namu, arii attaalums mums bija biku par taalu, bet tas ljoti individuaali.
Cenas bija shii gada, bet ja gribi tur braukt, labaak brauc tagad, jo kad bijaam juulija saakumaa, jau tad dazhi naakamaas vasaras datumi bija aizsisti, tagad vel reklaamu sheit ielikushi...
Lai veicas!:)

Airedale 20.09.07. 17:06 | Kāzu datums: 31.05.2008

Paldies, tiešām noderīga informācija-par to alkoholu gan tā stulbi...

kriksisuk 20.09.07. 21:46 | Kāzu datums: 26.07.2008

Mees arii shogad bijaam braukushi skatiities.Vieta jau skaista,bet taalu jaabrauc(padomaa arii nedaudz par cieminjiem otrajaa dienaa),alkohols jaapeerk tikai no vinjiem(latvieshi jau maak kaazas svineet un kaut ko graadiigu ieraut,taapeec baazee ir vislabaak to lietu iegaadaaties) nu un tas izslaveetais dzakuzi,man vinjsh vairaak atgaadinaaja beernu dzakuzi(ljoti mazs,knapi vienam vietas,par diviem jau nemaz nerunaajot un taa kaa tas ir jaunlaulaato numurinjs ,domaaju ka arii dzakuzi vajadzeeja lielaaku.
Taapeec manu praat var atrast ari skaistaakas un tuvaakas vietinjas par sho!
Lai veicas!!!