FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Atpūtas kompl.''Kloniņš"

20.09.07. 14:37

Kāds ir pabijis tur,vai ko dzirdējis-kādas cenas vai cena atbilsts apkalpošanai,visi par un pret

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
01.10.07. 15:56

Žēl ka neviens šeit nav bijis jo vieta tiešām smuka un pats galvenais nedārgi un tuvu rīgai,bet diemžēl datums kas mums vajadzīgs jau aizņemts :(

m
mincite*** 01.10.07. 16:12 | Kāzu datums: 02.08.2008

tas gan šogad interesanti ka uz augustu jau tik daudz kur ir aizņemts!man uz inbox tik nak un nak ziņojumi ka tas un tas jau ir aizņemts!

i
inii 26.12.07. 16:04 | Kāzu datums: 24.08.2008

man ljoti patika arii kloniņš, bijām arī abi divi skatīties. Summinja jau savācas pamatīga. Man nepatika tas ka sanāk vienai daļai gulēt tādā kā koridorī kur visi trokšņi nāk no apakšas uz augšu(grūti būs aizmigt). Nepatika ka pati pirts ieeja bija no lielās svinību telpas. Ja tas vis netraucē, tad es domāju ka jauka vieta. Un nav tālu no Rīgas.

Dorija, vai tu esi arī pati no Iecavas?

28.12.07. 13:00

Nē nē no iecavas nēesmu gan-kāpēc tā domā?
Bet vieta smuka un šķiet ka pietiekami kluss arī

M
Mariella 02.01.08. 12:14

Pagāšvasar cenas bija 350 Ls par vietu, no 13 Ls par ēšanu, kas var mainīties un 3Ls par guļvietu un varēja līdz 6 vakarā atpūsties.
Vieta skaista, bet par apkalpošanu neko nevaru teikt.

i
inii 02.01.08. 15:28 | Kāzu datums: 24.08.2008

tagad cenas ir ceelushaas ..
Mums saimnieki teica ka: matracis uz griidas ir 4LS no personas, istabinjas (2vietīgas) 12LS un taadas ir 5, +kubls(..Ls) +pirts(...Ls) +trauku iire(50Ls)+ēsana (aptuveni 15Ls no personas) vaardu sakot mums kopaa sanaaca diezgan liels cipars un teica, ka varbuut veel mazliet kaut kas celsies...un par to naudinju noleemaam ka var meiģināt atrast ko labaaku un plašāku...ceru ka mums izdosies. UN ceru ka izdosies arii jums. Veelu Veiksmi :)