FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Visiem iesaku!

a
amālija 18.09.07. 12:35

Ja meklējat viesu namu kur svinēt kāzas, tad noteikti ieteiktu viesu namu "Niedras", pats viesu nams ir jauns, skaists. Apkārtne sakopta un plaša, par apkalpošanu neviena slikta vārda, ar ēdieniem arī viss bija kārtībā, nevienam nekas netrūka. Viesu nama atbildīgā par banketiem ir cilvēks ar pieredzi, kas ieteiks ko un kā Jums labāk darīt, kas labāk izskatītos un tā tālāk, pat tādus sīkumus, kas pašiem pat prātā neienāk. Manuprāt ideāla vieta.

7 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
ise_nese 18.09.07. 12:49 | Kāzu datums: 30.08.2008

Google.lv dod divas dažādas vietas ar nosaukumu "Niedras", kuras Tu slavē???
Paldies:)

a
amālija 18.09.07. 13:22

To kurš atrodas Tukuma rajonā, www.viesunamsniedras.lv, lai gan nav lēts pasākums, bet tas ir to vērts, jo kāzas tak tikai vienreiz :)

Lellīte 18.09.07. 14:33 | Kāzu datums: 20.10.2007

Izskataas tieshaam glauni, kurzemnieki noteikti var izmantot sho iespeeju! :) Vidzemniekiem mazliet par taalu! :)

Madlēna 18.09.07. 15:41 | Kāzu datums: 18.08.2007

Vēl turpat blakām Niedrām ir viesu nams Graviņas, pie tā paša skaistā Valguma ezera. Tikai (pēc manām domām) Graviņās ir mīļāk, īpašāk.. Laikam tāpēc, ka man nepatīk tādas cakotas vietas un kāzu svinēšana "ar pompu"!....

Mazā 18.09.07. 15:47 | Kāzu datums: 02.06.2007

Te jau vienreiz bija diskusija par niedrām, tapēc negribu atkārtoties, bet par niedrām varu teikt visu to sliktāko, jo apkalpošana tur fuj, cenas neatbilstošas līmenim. Tur ir tā "viena reize par maz, divas par daudz". Es ļoti nožēloju ka izvēlēlējo savā kāzu dienā šo jauku iestādīti.
Pieļauju varbūtību ka Amālija tur strādā un tā ir savdabīga reklāma, jo klienti maz.

a
amālija 20.09.07. 10:27

Nebūt tur nestrādāju, bet bijām šovasar par vedējiem un kāzas notika tur un par viesmīļiem neviena slikta vārda viņi visu laiku bija blakus un nevajadzēja pat prasīt, bet paši redzēja ja glāzes tukšas, tad piepildīja un vienmēr apjautājās ko dzers, kā arī viesiem, kas atradās ārā bez jautāšanas un uzaicinājuma piedāvāja šampanieti. Nezinu kāpēc Tev ir tāds iespaids, bet esmu bijusi daudzās vietās un nekur nav bijusi tāda apkalpošana kā Niedrās. Cenas īr padārgas, bet par visu var vienoties. Un tas bija to vērts, nebija neviena neapmierināta viesa.

ashele 21.09.07. 09:18 | Kāzu datums: 14.07.2007

man arii jau pashaa saakumaa neiepatikaas attieksme taapeec sho viesu namu neizveeleejaamies. bija taada sajuuta ka vinji vilcinas ar atbildi gaidot kursh soliis vairaak! bez tam cenas tur arii ir nesameeriigas. vienu otru muizhu vai pili ari var dabuut par to naudu ko prasa shis viesu nams!