FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Debesu bļoda

Zaaa 11.09.07. 18:50 | Kāzu datums: 07.06.2008

Iepatikās šī vieta, bet gribētos arī kādas atsauksmes. Vai kāds tur ir kāzas svinējis? Mazliet šaubamies par ietilpību 70 personām, bet varbūt kādam jau ir bijusi pieredze. Padalieties!

Informācija: Debesu bļoda

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Zaaa 13.09.07. 09:04 | Kāzu datums: 07.06.2008

Pilnīgi nevienas atsauksmes?? Hm, aizdomīgi :(

d
dacite 14.09.07. 12:09

Varbūt pajautājiet personālam lai iedod kontaktus atsauksmēm? Kāzas tur ir bijušas, šovasar un pietiekoši, bet katram jau sava gaume un vērtības :) Šeit jau galvenokārt raksta par viesu mājām kuras šeit reklamējas!

ieveens 14.09.07. 12:15 | Kāzu datums: 05.09.2008

dacite, nu ne gluži par tiem, kas šeit reklamējas. Mēs savu atradām un tikai tad ievēroju, ka šeit tas tiek reklamēts!

d
dacite 14.09.07. 17:00

Ievēn, piekrītu, bet, manuprāt, objektīvāk ir jautāt tiem kas tur tiešām ir svinējuši, jo tipiski forumos ir rakstīt daudz neobjektīvu lietu, bieži vien pat nezinot kas un kā! Mūsu svinību vieta arī šeit nav, tāpēc arī neko par to šeit neredzu, kautgan gana populāra :))

felix 02.10.07. 15:02 | Kāzu datums: 06.06.2008

Varbūt tomēr kāds pēdējā laikā šeit ir ciemojies?

02.10.07. 15:45

Varu uzrakstīt tikai no savas profesijas viedokļa un kā cilvēks.
Skaists nams, gleznainā vietā.
Muzikantiem grūti, jo arī šis ir viens no tiem namiem, kur skaņas nav vispār. Mēs ar savu skaņu, kaut arī pirms tam stundu noņēmāmies - apmierināti nebijām.
Bet citādi - viss skaisti. Nams vēl tāds jauns, nav apbružājies.

hainta 02.10.07. 20:49 | Kāzu datums: 01.08.2008

bijam tur ar miljoto pahajuso svetdien apskatities- iebraucam pagalma un neizkapusi no masinas aizbraucam.. loti prasts viesu nams- plava, mezs un vienstaviga eka pa vidu- ne tur ziedu, ne skaistumkrumu- nekaa... :(

ieveens 02.10.07. 21:03 | Kāzu datums: 05.09.2008
d
dacite 05.10.07. 18:05

Nu nezinu gan, manuprāt zaļumu tur daudz, ir arī košumkrūmi, man atkal liekas, ka guļbūves ir prastas :) lauka vidus , nu un? Tā taču ir jauna vieta, koki aug, interjers oriģināls. Liekas, ka mēs pašas vairs nezinam ko gribam. Vajag paskatīties pašiem uz sevi cik mēs esam prasti un cik nē, lai tā noniecinātu visu un visus. kāpēc LV ir tik negatīvi noskaņoti cilvēki? Ar tm skaņa'm jau nekad neko nevar paredzēt, bet tur kur kāzas sviēsim mēs, skaņai ābut labai, katgan, man kā neprofesionālim, jau nemaz nedzirdas skan neskan.

D
Digna 05.10.07. 18:36 | Kāzu datums: 01.09.2007

Paskatījos linku, pēc izskata man patika. Nevaru atbildēt vai savas kāzas tur svinētu, jo biju vairāk kā apmierināta ar savu izvēlēto viesu namu, bet šis izskatās ļoti ok.

hainta 05.10.07. 22:55 | Kāzu datums: 01.08.2008

nju nez, man parsibas varbut ir augstas, jo ir padzilinatas zinasanas viesnicu un viesu namu zinjaa... un zinu kadi ir standarti ka ari ljoti labi parzinu cenas... Un lidz ar to es loti labi zinu, ko gribu- gribu sev skaistas skaistas bildes no kazu dienas, lai velak varu gremdeties jaukas atminas- lidz ar to ir vajadziga smuka vieta un apkartne, lai tadas bildes varetu uzmeistarot... Pati sev labprat svinetu kazas lauka vidu, vienigi prasas, lai apkartne butu skaista- gleznaina, nevis vnk prasta plava....

d
dacite 06.10.07. 11:12

Man liekas ka Hainta ir vnk pati ļoti prasta, tā teikt taisās ot grjazi v knjazi! Tu vari vienkārši piemetināt ka Tev nepatīk, bet ne jau prasta pļava. Būs jāaizbrauc jāapskatās! Tad svini pilī uzreiz un nemaz nebrauc uz laukiem ko meklēt! A redzi tik daudz naudas nav.....bet tēlo hvz ko :) Piezemējies:)

larri 06.10.07. 21:59 | Kāzu datums: 24.08.2007

opaa..interesanta diskusija iesaakusies..:))

hainta 07.10.07. 19:46 | Kāzu datums: 01.08.2008

necepies- manis pec tak vari braukt un petit to viesu namu... man nepatika ta debesu bloda, ari manam draugam nepatika... es tak vnk izsaku savas domas..
Pasi izvelejamies vakar skaistu mazu viesu namu Engure- un ta nu nav nekada pils!! vnk loti iepatikas saimnieki, iepatikas apkartne( laigan viesu nams atrodas starp daudz citam ekam), tomer viss ir tik smuki uztaisits- darzs, dikis, kosumkrumi, varti... ) tik smuki, ka ielas un kaiminu tuvums nemaz netraucee...
Aizbrauc un paskaties uz to debesu bļodu.. un tad runā...

iveta25 01.09.08. 09:59 | Kāzu datums: 02.08.2008

Spriežot pēc bildēm, liekas smuki...:) mmm...varbūt gada kāzu jubileju nākam gad tur pasvinēt...??:))

A
Anna08 01.09.08. 11:04

Mēs šogad svinējām tur savas kāzas. Vislabākās atsauksmes gan par saimnieci, gan apkalpošanu un ēdieniem. Tā kā otrajā dienā pēc mūsu kāzām nebijacita pasākuma šajā viesu namā, tad atļāva līdz 16.00 tur palikt. Un pēc tam nedzina prom. Otrajā dienā ciemiņi ar lielāko prieku baudija burbuļvannu un saunu. Ļoti mājīgi un jauki, ir bērnu rotaļu laukums, dīķitis, kur viens otrs paspēja izpeldēties.

janx&zenja 01.09.08. 11:52 | Kāzu datums: 05.12.2008

Paldies, prieks dzirdēt labas atsauksmes! :)

A
Anna08 01.09.08. 11:57

Vēl jāpiebilst, ka viesu namā notika telpu paplašināšanas darbi, kuriem tagad jau jābūt pabeigtiem. Ta ka 100 cilvēkus droši varēs uzņemt.

janx&zenja 01.09.08. 12:00 | Kāzu datums: 05.12.2008

mums būs vien 40 cilvēki.. Plašums tur ir baigais - zāle milzīga vēl stikla sienas - vizuāli paplašina.. patika interjers - gaumīgs!

aginja 02.09.08. 16:40 | Kāzu datums: 01.05.2008

cik cilvēku, tik viedokļu - es par tiem, kam likās, ka parasts nams un nekā skaista tur nav...

par skaņu - nezinu kā muzikanti tur nopūlējās vai nē - bet manuprāt, skaņa bija lieliska.. arī bez muzikantiem, mums pirmo valsi un miega dziesmiņu spēlēja draugi, ar viss bija dzirdams un skanēja lieliski

saimnieki ļoti jauki cilvēki, ļoti pretimnākoši, izpalīdzīgi utt... daudz palīdzēja, gan ar padomiem, idejām, ļoti pielāgojās....

mums un viesiem šis viesu nams patika... esmu bijusi dažādos viesu namos, bet šis man tiešām likās pats, pats skaistākais - nu labi - tā nevaru teikt, jo ir noteikti vēl arī citi skaisti...

bet par to, ka apkārtne nekāda - nu ar katru dienu apkārtne tiek uzposta un šis tas vairāk izaug - bet piem fotosesijas lielākoties jau taisa pirms paša viesu nama... un pie viesu nama bildēties vairs nesanāk tik daudz laika - lai gan interjerā manuprāt ir iznākušas arī ļoti skaistas bildes....

..var paskatīties manā albumā draugiem.lv Agnese Zvirbule, tāpat tikko ir izveidota galerija ar šo viesu namu fotogrāfei Gundegai Deģei

tā, ka es personīgi šo viesu namu varu tikai ieteikt ;)