FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Meklēju viesu namu! :) ''Rožmalas'' un ''Rakari''

Ligavina_:)) 11.09.07. 10:15

Sveikas, dārgās meitenes!
Beidzot arī pienākusi mana kārta sākt meklēties (es domāju - meklēt svinību vietu - to īsto un vienīgo!)! Tad nu lūk. Lai gan izskatīju krustu šķērsu iepriekšējos postus par dažnedažādām vietām un vietiņām, tomēr neatradu meklēto (ja tomēr izrādīsies, ka atkārtojos - lūdzu atvainojiet - būšu bijusi pavirša).
Vārdu sakot - doma sekojoša --> viesu skaits 70 gab. un izvēlētās vietas apspriešanai --> ''Rožmalas'' Bauskas pusē un "Rakari'' Salacgrīvas pusē.
Vai ir bijusi kāda darīšana ap šīm vietām, varbūt pašas svinējušās? Varbūt kādi ieteikumi?
Pati vēl nevienā no vietām dzīvajā neesmu bijusi, tā kā varu spriest tikai pēc bildēm un attieksmes sarakstē caur e-pastu.

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Evucitis 11.09.07. 10:59 | Kāzu datums: 01.09.2007

PAr Rožmalām tiešām esam (un arī visi mūsu viesi ir) sajūsmā :)))
Kāzas bija nupat - 1.septembrī. Mums bija 95 viesi. Apkalpošana vienkārši lieliska, ēdiens, telpas un viss vienkārši super!!!
Nu vienīgais, protams, jāņem vērā telpu un visa pasākuma izmaksas, kas šai vietai nav mazas. Mēs samaksājām par apkalpošanu, ēdienu (vakariņas brokastis, uzkodas), 4-stāvīgu torti, guldīšanu, telpām, (korķa naudas vietā paņēmām papildus šmigu par 200Ls) Ls 5000. Papildus vēl pirkām alkoholu un pasūtījām dekorēšanu. Tā kā padārgi, bet kāzas patiešām SUPER!!! Ja gribās pa smuko un jauki, tad noteikti iesaku šo vietu :))

Ligavina_:)) 11.09.07. 11:06

Izklausās SUPER!!!
Jā, nu cenas ir tādas, tādas - jau noskaidroju - bet nu - tā vieta un attieksme...Lai gan neesmu tur vēl bijusi, kaut kas tomēr uz turieni velk. Ļoti patika arī attieksme sarakstoties ar menedžerīti - ļoti silta un pretīmnākoša.
Man teica, ka tas atrodoties ceļa malā. Kā bija - vai tas netraucēja?

Evucitis 11.09.07. 12:59 | Kāzu datums: 01.09.2007

Njā, nu ceļs varētu būt tālāk, bet tai pat laikā telpas plašas, cilvēki nekur tālu neklīst prom (pīpēt, pa parkiem klīst utt.) tur jau ir gan priekšpusē, gan dzirnavu pusē diez gan daudz vietiņas, kur dzīvoties, tāpēc man liekas, ka ceļam ar nebija nekāda vaina.
Protams, mums arī laiks (rudens, ne vairs karsta vasara) bija tāds, ka cik tad nu pa āru dzīvosies - pamatā jau pa telpām. Bet gan sagaidīšana, vārti, gan mičošana - viss notikās ārā, un ceļš vismaz mums netraucēja nemaz. Starp citu, iesaku - skaistas bildes sanāk, ja mičošana notiek ārā, kad tumš un apkārt daudz svecītes un kāds fotogrāfs ir uzkāpis bildēt no dzirnavām (ļoti skaists skats no augšas vismaz mums sanāca). :)))

Ligavina_:)) 11.09.07. 13:03

Man jau ar` liekas, ka ceļam nevajadzētu būt problēmai.
Nu, paldies par ieteikumiem - patiešām izklausās forši! :D Kaut kādīgi jāsavelk visi par un pret, un kas zin` - varbūt tieši ''Rožmalas'' būs tā īstā vieta :)...

Ligavina_:)) 11.09.07. 14:51

Vai tiešām nevienai nav aizķēries kāds komentārs par''Rakariem''?

k
keska 22.01.08. 18:50 | Kāzu datums: 09.08.2008

Esmu bijusi abās vietās.
Katrai no tām ir savi plusi un savi mīnusi.

Rakariem pluss ir tāds, ka vieta ir klusa un prom no pārējās pasaules. Apkārtne ir skaista un jūra ir dažu minūšu gājumā. Lielisks risinājums ar kotedžām. Par telpām: Tā kā viesi bija padaudz, tad dejas tika rīkotas ārā. Nebija slikts risinājums, jo virs bruģēta placīša bija arī jumtiņs.

Rožmalās iespaids radās mazliet stilīgāks un romantiskāks. Taču pietrūkst tās brīvības pagalmā un man gan ceļa tuvums mazliet traucē. Naktī bija dzirdami smago mašīnu trokšņi.

22.01.08. 20:05

njaa,man ar tie smagie likaaas paraak dzirdami...jo netalu no robezzas,satiksme intensiva...bet ja shis faktors netraucee,tad viss ir ljoti labi:)

B
Bibere 23.01.08. 10:50 | Kāzu datums: 29.08.2008

Ir vēl aktuāli ;) Mēs esam nolēmuši svinēt Rakaros, izvēlējāmies šo vietu, jo tā ir nost no ceļa un apkārt ir plašums. Taču tur ir tā pašaurāk-risinājums tāpats-dejas bruģētajā pagalmā.
Gribētos uzzināt kā ir ar ēdināšanu?

k
keska 23.01.08. 16:36 | Kāzu datums: 09.08.2008

Rakaros bijām viesi 2007.g vasarā. Ediens bija gardum gardais. Dažādas gaļas un zivis - viss ko vēlējāmies. Tikai atceros, ka oficiantes pāris reizes nostaigāja garām ar silto ēdienu bļodām un, ja pēc gaļiņas pagaršošanas gribējām nogaršot arī zivi, tad tāda iespēja vairs nebija. :)) Tas tāds sīkums, bet palika atmiņā. Taču tas jau atkarīgs no tā, cik ilgs laiks atvēlēts siltajam galdam :)
Savādāk viss bija bagātīgs un garšīgs.
Ļoti patika arī šampāniešu piramīda un uzkodas pirms jaunā pāra sagaidīšanas..

dublina 16.10.09. 06:40 | Kāzu datums: 07.08.2010

Meitenes nedzivoju LV bet kazas tiks rikotas dzimtenee. Chekoju viesu namus-65 viesi, velos juru, dejas araa, labu apkaplosanu un edienu. Man ir paris varianti, bet internetaa jau daudz ko nesapratis, varbut jus ko pec pieredzes ,varetu ieteikt varbut kadu bilditi!
Tatad
Rakari;
Jafa Tuja;
Pastaiga makoņos;
Ķirsona Muiža
Līvkalns.

Madeline 16.10.09. 08:40 | Kāzu datums: 14.08.2009

Lai gan abās šajās vietās esmu bijusi atpūsties, nevis svinībās, varu teikt tikai visu to labāko. Gan Rožmalās, gan Rakaros ļoti jauks personāls un laba virtuve.
Par Rožmalām jāsaka, ka tur man apkārtne tik ļoti nepatika. Bet Rakari ir nostāk no ceļa un tur tiešām ir jauki.

I
Info 16.10.09. 09:06

Ņemot vērā, ka šī tēma tika aizsākta 2007. gadā, lūdzu esiet uzmanīgi ar informāciju. Viesu nams "Rožmalas" savu darbību izbeidza šī gada pavasarī. Līdz šim nav ziņu, ka situācija būtu mainījusies.
(ja ir - lūdzu, dariet mums to zināmu)
Pārējie `Dublinas` pieminētie viesu nami:
Rakari;
Jafa Tuja;
Pastaiga makoņos;
Ķirsona Muiža;
Līvkalns.
ir darba kārtībā un gaida kāzu svinētājus.

inesegatis 16.10.09. 12:54 | Kāzu datums: 25.07.2009

Sveika!
Varu 100% ieteikt " Ķirsona Muižu;"" Šogad tur nosvinējām savas kāzas.Paši dzvojam ārzemēs un zinu cik grūti ir organizēt kāzas LV ,ja tur nēesi uz vietas ,bet pateicoties vedēju atbalstam un smagam darbam,kāzas izdevās uz visiem 100.Jūra būs patālu ,bet blakus ir liels ezers ar burvīgi piknika vietu.Apkalpošana bija ideāla un visi bija sajūsmā par skaistajiem numuriņiem.Viesu namā bija jūtama tāda kā īpaša aura.
Lai jums veicas :)

inesegatis 17.10.09. 00:39 | Kāzu datums: 25.07.2009

:)

dublina 17.10.09. 13:04 | Kāzu datums: 07.08.2010

Sveika Inesgatis, paldies ka ieliki bildiiti, vai tie blakus apalie galdini arii ir jusu lietosanaa?Kaa ar citiem apmekletajiem vai tadi bija,ja bija vai izjutat to klatbutni! Vai dejas ari notika taja pasa zale? Un kaa bija ar muziku? Ja vari atsuti vairak informacijas,lidz cikiem varejat palikt nakamaja diena?
Milsh paldies jau ieprieks!

inesegatis 18.10.09. 19:03 | Kāzu datums: 25.07.2009

Varējām brīvi lietot visas telpas.Personals bija ļoti atsaucīgs un mums nebija nekādu ierobežojumu.Viesnīcā bez mums atpūtās pāris vācieši.Nu mums viņi galīgi netraucēja,ja godīgi mēs viņus vispār neredzējām.Nu ballēties drīkstējām līdz rītam.Jā, dejas notika tai pašā zālē,vietas bija ļoti daudz.Mums bija savi muzikamti-grupa Flora.Nu tie kas nevēlējās palikt vēl otru nakti ,no numuriņiem vajadzēja izčekoties 13:00,bet zēli ,varējām lietot cik ilgi vēlamies.Mēs ap 15:00 devāmies pie ezera.Tur ļoti jauka piknika vieta.Cepām šašliku,peldējāmies,kas vēlējās varēja izbraukt ar laivām.Tur pavadījām visu dienu.Vakarā mums bija vakariņas un palikām tur vēl vienu nakti.Ai,Tiešām forši atpūtāmies un viss bija super.

L
Lāšukss 18.10.09. 22:25 | Kāzu datums: 30.08.2008

Mēs svinējām Rakaros. Bija ļoti jauki, turklāt šobrīd tiek piedāvātas uz pusi zemākas cenas nekā mūsu laikā. Pieklājīga vieta (nav kauns arī prasīgus un cimperlīgus viesus vest). Apkalpošana augstā līmenī. Ēka ir no mūra (kas mums bja svarīgi, jo mūsuprāt kāzas un guļbaļķu būves neiet kopā).
Jāņem vērā, ka realitātē tur nav tāds plašums, kā izskatās viņi mājaslapā ievietotajās bildēs.

Pirms Rakariem arī apskatījām Līvkalnu, taču tur precētie pāri no pieredzes informēja, ka kāzas varētu patraucēt blakus esošā krodziņa kņada (lielā svinību zāle ir tieši aiz sienas krodziņam), kas esot ļoti labi dzirdama. Taču varbūt tur šobrīd kas ir mainījies.

u
uma9 10.04.10. 21:48 | Kāzu datums: 03.09.2011

Līvkalnā lielā svinību zāle un restorāns atrodas atsevišķās ēkās. Tā ka rādās, ka Līvkalnā pati nebūsi bijusi un būsi aprakstījusi citu vietu.

L
Lāšukss 19.05.10. 14:32 | Kāzu datums: 30.08.2008

vispār es ne vienā vietā savā komentārā neminēju lielo svinību zāli Līvkalnā, ja Tu pati tur vispār būtu bijusi, tad būtu zinājusi, ka šis komplekss sastāv no vairākām ēkām - svinību vietām

Oniksa 16.03.15. 08:43 | Kāzu datums: 04.07.2015

Labas ziņas! Rožmalas atvērsies oficiāli atkal šī gada maijā, bet rezervēt visu var jau laicīgi, paši rezervējam jūliju. Es esmu sajūsmā un cenas ir adekvātas mirstīgajiem. ;D Jau tgd mūs sagaidīja ar atplestām rokām jaunie īpašnieki. Es priecājos un ceru, ka viņiem ies labi un bizness zels un plauks, jo radās sajūta, ka viņi to nedara tikai un vienīgi peļņas dēļ, bet gan lai arī iepriecinātu citus. Esmu sajusmā! www.rozmalas.lv