FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu nama izvēle

e
ellochka 03.09.07. 10:51

Tā, esmu atlasījusi viesu namus, ko vēlētos apskatīt dzīvē: Līvkalns, Jauncaunes un Nītaures dzirnavas. Varbūt nav arī vislabākā izvēle, bet par viesu namiem tiešām neko nezinu, paļaujos tikai uz cilvēku atsauksmēm un viss.lv:)
varbūt, meitenes, varat ko ieteikt? jauncaunes, cik saprotu, ir jauns viesu nams. kādas izmaksas? cik viesu var uzņemt? un kā ar Līvkalnu? internetā vieta izskatās skaista, bet delfu forumā diezgan daudz sliktu atsauksmju.

12 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Africa 03.09.07. 13:22 | Kāzu datums: 21.07.2007

"Līvkalns" atrodas man kaimiņos, ēdiens ir ļoti garšīgs,vieta arī skaista, kāzas tur tiešām šogad bija visas sestdienas
var uzņemt daudz cilvēkus un ja pietrūkst gulēšanas iespējas, tad blakus vēl ir Mazais Līvkalns (paskaties www.sigulda.lv pie tūrisma sadaļas)

K
Kippo 03.09.07. 13:32

Man jūnijā bija kāzas "Līvkalnos" . šo vietu izvēlējāmies, jo tā bija viena no retajām kur varēja satilpt mūsu 120 viesi :). Galdi bija izvietoti krievu Š formā, tāpēc vietas pietika visiem, arī muzikantiem un dejošanai. Guļvietas kopā ar papildvietām tur ir 70, bet vajadzības gadījumā netālu atrodas arī citi viesu nami, kuros var pārgulēt. Attieksme un apkalpošana bija ļoti laba-gan pirms kāzām visu sarunājot, izdomājot, utt, gan arī balles laikā. Bija dažas nepilnības apkalpojot pie galda, bet tie tiešām bija sīkumi un tos meitenes ātri un operatīvi novērsa. Mēs paši pagaršojām ļoti nedaudz :), bet visi viesi teica, ka ēdiens ir bijis garšīgs un arī daudz. Zāle ir ļoti skaista un ja vēl smuki izdekorē ar ziediem, tad vispār izskatās kā pils :)! Arī apkārtne ir sakopta un vasarā, kad viss bija sazaļojis, apkārt dziedāja putni bija ļoti jauki! Vienīgais es arī ieteiktu rezervēt laicīgi, jo, kad mēs rezervējām oktobrī, bija palikuši tikai daži brīvi datumi vasarā! Visā visumā, ja būtu jāizvēlas vai tur svinēt vēlreiz-noteikti :)!!

e
ellochka 03.09.07. 15:27

paldies par atbildēm. mani te nobiedēja atsauksmes delfu forumā par Līvkalnu. saka, ka tur it kā vietējie staigājot, 100gr iedzert. pret to man viennozīmīgi būtu iebildumi!!

Africa 03.09.07. 15:37 | Kāzu datums: 21.07.2007

:) Līvkalns atrodas nomaļā vietā un tur vietējo ir samērā maz, nekādu daudzīvokļu māju blakus nav, toties Satezeles pilskalns blakus un šūpoles mičošanai

E
Enki 03.09.07. 18:16 | Kāzu datums: 02.08.2008

mees bijaam skatiities Jauncaunes. Teikshu kaa bija, pati izveertee, vai tas Tev der vai nee. Kaads celjs gabals sanaak pa zemes celju, bet ja brauksi pa iisaako celju-tad veel lielaaks gabals arii pa shkjembu celju, kas sausaa laikaa sacelj pamatiigu puteklju maakoni. Pats viesu nams ir ljoti skaistaa vietaa, klusi. Viss jauns, maajinjas un numurinji fantastiski. Zaale tiiri liela, bet mazaaka nekaa izskataas bildees. Zaalee gandriiz pa vidu (bildees var redzeet) ir koka stabi, kas ir diezgan masiivi un plati. No oktobra vinji piedaavaa tikai savu alko (taapeec shis viesu nams mums atkrita, jo vinji nevareeja pateikt ne kaads piedaavaajums, ne kaadas aptuvenaas cenas buus. kaa zinaams, alko ir taa kategorija, kur var riktiigi uzvaariities, lai arii vinji apgalvoja, ka nebuus daargi).
Maksaaja man shkjiet 400Ls+5Ls/cilv. par guleeshanu, t.i., neatkariigi, kur vinji gulj-viesu namaa vai naminjaa jaamaksaa 5Ls. pirts maksaaja 50 vai 60Ls, kubls-20Ls
Tur bija fanastisks jaunlaulaato numurs ar dzakuzi, kas atkal maksaa 20Ls.
Hm... tas arii viss. Kaa jau teicu, viss baigi forshi, bet taa alko deelj mees njemsim citu viesu namu, arii attaalums mums bija biku par taalu, bet tas ljoti individuaali.
Cenas bija shii gada, bet ja gribi tur braukt, labaak brauc tagad, jo kad bijaam juulija saakumaa, jau tad dazhi naakamaas vasaras datumi bija aizsisti, tagad vel reklaamu sheit ielikushi...
Lai veicas!:)

Lauminja 03.09.07. 19:44 | Kāzu datums: 28.07.2007

Man bija kāzas "Līvkalno" jūlijā. Viss bija lieliski - man bija diezgan daudz vēlmju, kuras saistītas ar rotāšanu (ziedlapiņas, neskaitāmas sveces u.tml.) - visas vēlmes tika izpildītas tieši tā, kā vēlējos (materiāli bija mūsējie).

Viņiem ļoti labs restorāns - jau vairākus gadus tur regulāri ieturamies. Tāpēc par ēdienu ne mirkli neuzstraucāmies.

Vēl man patika tas, ka parakstījām līgumu, kurā diezga sīki atrunājām ēdienkarti u.tml., kā arī soda sankcijas gadījumā, ja viena no pusēm lauž līgumu (arī tad, ja lauzējs ir Līvkalns). Līguma pamats bija viņu, tomēr dažus puktus mainījām (nekādu problēmu ar to nebija).

Par vietējiem - iespējams, ir problēma, ja svin restorānā. Pasākumiem nomātā ēka ir vēl nomaļāka par pašu Līvkalnu, ar savu stāvvietu. "Svešos" nemanījām :).

Lauminja 03.09.07. 19:47 | Kāzu datums: 28.07.2007

Nītaures dzirnavās biju ciemiņš draudzenes kāzās. tur ir jauka terase ar skatu uz ezeru un salīdzinoši nelielas svinamās telpas (līdz ar to iekštelpu aktivitātēs ir grūti visiem satilpt vienā telpā). Šeit agrāk jau bija saruna par Nītaures dzirnavām.

K
Kippo 04.09.07. 10:26

Man prieks, ka arī citiem pāriem bija iespēja izmantot mičošanai šūpoles, ko Līvkalns nopirka no mūsu vedējiem :) :)! Vietējos pilnīgi noteikti neredzējām. Viss bija baigi forši!

I
Ilzītis 04.09.07. 12:34 | Kāzu datums: 02.08.2008

Ja runājam par kāzu organizēšanu , tad laikam tā arī paliksim pie Nītaures Dzirnavām. mums ir 65 cilvēki un ņemot kompleksu tur ir vnk ideāli.
Vislielākais pluss ir tas, ka viņi tiešām visu piedāvā noorganizēt . turpat kalnā ir baznīca, var laulāties arī viesu namā, turpat uz vietas ir visādas interesantas iespējas izklaidēt viesus, arī izbraucienā pēc laulībām nav jānēšajas pa nez kurieni. Pēc Jančuka ieteikuma saszvanījos ar to pasākumu organizētāju, var redzēt , ka ideju viņai pilna galva, jo labāk mums, varēsim tikai apspriest variantus. Man ieķērās atmiņā viens teikums- ``mēs nepieļaujam kļūdas, kuras izdara vienreiz mūžā vadot kāzas un pie tam mācāmies no pieredzes``. Pie tam viņi tos organizēšanas pasākumus piedāvā daudzreiz lētāk kā kāzu organizētāju kantori. Jūtu, ka vajag izdoties.

K
Kenta 17.08.08. 23:35 | Kāzu datums: 13.06.2009

Man tur svinēja kāzas draugi. Telpas der uz 30 - 40 cilv., 50 jau ir saspiesti. Švaki ir ar ēdināšanu. Skumji, bet ap pulksten 1.00 gaļas vairs uz galdiem nebija...
Man māsīcai tur arī bija darba balle. Viņai pl.2.00 galdus nokopa vispār un pārpalikumi no rīta uz galdiem neparādijās.
Iespējams, ka pirms dažiem gadiem tur bija labi, bet patreiz es neieteiktu riskēt, jeb nobruņojaties ar pārtikas krājumiem ;)

Alise 17.08.08. 23:39 | Kāzu datums: 27.07.2007

Nītaures dzirnavās ir ļoti smuki. mēs tur taisījām pasākumu vienai ārzemju delegācijai. smuki, ļoti gršīgi, fantastiska pirts- nekad neesmu bijusi labākā pirtī. vietas gan tā pamazāk. augšējā stāvā var gulēt uz matračiem, bet ja gribas civilizētāk, tad jāīrē istabiņas tajā lielajā centrālajā ēkā un tur diezgan padārgi. bet svinībām smuka vieta, tiešām. mums bija 50 viesi un parēķinājām, ka tie numuriņi sanāktu sālīti.

inesegatis 18.08.08. 01:15 | Kāzu datums: 25.07.2009

Nitaures dirnavas man loti patika pirtina,istabinas lielaja maja ar bija jaukas,bet zalite loti maza un tumsa.Piedava dejosanu uz terases,bet mes neriskesim,ja nu tomer list lietus,vai ir paves.Mes tomer sameklejam citu viesu namu,kur ir gaisaka un lielaka zale!