FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Mednieku pirts Mārupē

m
marpli 02.09.07. 09:29

vai kāds var pastāstīt kā ir gājis šajā viesu namā?

9 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
l
laurishhh 27.09.07. 17:30

biju vienās kāzās šajā viesu namā, ja godīgi, tad man nepatika - viesiem paredzēta viena telpa, tajā notika viss - mielasts, dejošana..tas nu vēl nebūtu trakākais - viskaitinošākais bija apkalpojošais parsonāls - karsto ēdienu atnesa ar stipru nokavēšanos, tad kad viesi jau bija ķērušies klāt auksajam galdam! tualetē pa zemi mētājās izlietotasi tualetes papīrs, un nevienam nelikās par vajadzību šīs telpas uzkopt!mašīnas arī nebija kur salikt, ļoti maz vietas!no sirds - neiesaku!

m
marpli 27.09.07. 18:42

nu jau mana kāzu diena ir garām ļoti gaidīju ka man kāds atbildēs uz man uzdoto jautājumu, bet tā arī nesagaidīju.
nu nezinu kāpēc tev ir tik slikts iespaids par šo viesu namu man pašai tur bija kāzas 15.09.2007. un par neko es nevaru sūdzēties-runājot par silto man pašai paersonīgi pajautāja cikos pasniegt un viss bija silts un garšīgas, apkalpošana ļoti laba, ne kur mums nekas nemētājās un viss bija tīrs un sakopts.
pieļauju iespēju ka pašu viesu vidū jums tur to bardaku sataisīja, jo mūsu kāzās abas nolīgtās meitenes šiverējās pa viesu namu kā mazas bitītes un viss bija vislabākajā kārtībā.
esmu ļoti priecīga ka nebija jāviļās ar izvēlēto viesu namu un pat iesaku to es jau tagad zinu ja man pašai vēl būs vajadzība tad es pat nedomājot izvēlēšos tikai šo.
daudz jau ir atkarīgs no tā ko un kā jūs vienojaties, jo nevar vienu reizi visu sarunāt un kad nāk laiks tuvāk neko nepārrunāt viņiem tā jau tik daudz kas jāatceras.

m
marpli 27.09.07. 18:44

runājot par stāvietu mums bija 12mašīnas un visas smuki salikām nebija nekādu problēmu.

ieveens 27.09.07. 19:48 | Kāzu datums: 05.09.2008

marpli

kāda jēga uzdot jautājumu, uz kuru pati zini atbildi?

l
laurishhh 27.09.07. 21:05

tad jau viss kārtībā! Es tikai padalījos ar savu pieredzi!pāris, kurš precējās arī nebija diez ko apmierināts!Cilvēki ir dažādi, un katram savs...

m
marpli 28.09.07. 09:15

es jau sen savu jautājumu uzdevu bet neviens man neatbildēju un tad jau pienāca mana kāzu diena un tad jau pati redzēju kā tur viss ir tajā viesu namā.

P
Peļux 22.11.07. 12:06 | Kāzu datums: 08.08.2008

Man patīk šī situācija:) no tā varu secināt , ka šeit ielikti komentāri bieži vien atspoguļo pašus komentētājus, kādi viņi ir cilvēki...kāds pats sataisa bardaku un tad sūdzas , ka viesu nams ir slikts... Tu marpli esi labā:) es piekrīt Tev ka paši jau ir vainīgi pie tā , ja nelāgi ir noritējušas kāzas. Visu vajag atrunāt un noslēgt līgumu.

D
Dobraja 21.09.11. 20:21 | Kāzu datums: 15.09.2012

Biju kāzas šajā viesu maja. Vis ļoti patika. ipašai otra diena, kad bija pirts un iespēja peldeties ))
Apkalpošana bija laba un savlaicia. Bija forša vieta priekš ziedam :)))

s
super_user 14.06.13. 17:41

Mēs arī paris gadus atpakaļ svēnējam tur kāzas. Citiem neieteiktu!!! arī bijam vīlušiem. oficiatu vieta - kas iepriekš bija atrunāts un atsevišķi apmaksāts - tas paša bomožveidīga paskata meitenes krasainās maikās un retuzēs, vai šortos - viesu priekšā bija kauns. Saimnieki apsolija ka būs smukas meites, glīti ģerbtas - tika atrunāts - balti krekli, svarciņi. Arī negludināta galdauts uz galda priekš tortes - rezultātā man nav nevienas bildes ar tori, kura maksāja pāri par 100 latiem, kuru ne'būtu kauns radīt cilvēkiem. Par netīrām viesu istabam un to ka nebija solītās veļas, kuru ta neviens mums arī neatveda. ta saucamais pesonals ar laipnību arī dīži neizcēlās. Paši saimnieki tikai naudu kasse - svīnību diena neliekas neziņas. Žēl - jo vieta laba, bet paši saimnieki noveduši to līdz sliktai slavai, kas iet pa priekšu šai vietai. Kāzu diena nolēmu ka ir, tā ir, jo neko vairs mainīt nevar, bet kad pargāja svīnību nogurums un saliks visas bildes fragmenti kopā pluss tas, ko teica mamma, kura, bija viesu namā pirms mums un saviem spēkiem klāja viesiem uzkožu galdu ārā, izludzoties traukus, kaut gan arī tas bija iepriekš atrunāts un par visu samaksāts. kondicionieris - vasaras karstuma nestrādāja, kaut gan arī par to bija runāts un solīts, ka viss strādās. Neko sliktu nevaru teikt par edienu, izņemot to, ka traukus neviens nenomainija un ar to pašu vienu trauku ar ko viesības sākās bija arī aiztiek.

Rezume - saimnieku vienaldzība, personala nekompetence un reālais personāla trūkums, netīrība.
izv\elēties citu vietu kāzām, ta ir diena kuru gribas paturēt prāta ka neaizmirstamo dienu. Mednieku pirti Mārupē tagad nosaukums Mednieku muiža - Jums to nespēs nodrošināt, kaut gan solīs. Liks samaksāt pilnu summu uz priekšu, ka arī drošības naudu - ja nodarīsiet postījumus, bet pat neceriet, ka Jums ko atgriezīs, ja Jus paliksiet neapmierināti ar servisu.

Padomāiet labi, vai tādā vietā gribat svīnēt ko vairak par parasto korporativu.