FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Jauka atpūtas vieta?...

i
ingreta 29.08.07. 08:49 | Kāzu datums: 20.02.2016

Mīļās meitenes varbūt kāda ar padalīties pēc pieredzes kur varētu jauki atpūsties 4 cilvēki.Lieta tāda ka oktobrī mūsu ievedamajiem ir gada kāzu jubileja un gribētos tā jauki atzīmēt.Būtu jauki ,ja būtu džakuzi,vieta kur jauki pasēdēt un paest kā arī pārnakšņot.Nu ideālākais ja tas būtu kurzeme,Rīga,bet der jau visa mazā latvija.DD

12 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Africa 29.08.07. 09:08 | Kāzu datums: 21.07.2007

Pavilkšu jūs uz Siguldas pusi, Aparjods - ārā vanna, labs restorāns, netālu no Rīgas; Kaķītis - iespēja pārbaudīt savus spēkus Mežakaķa trasē, restorāns ir normāls, viesnīca nav liela un ir mājīga; "Līvkalns" - viens no labākajiem restorāniem Siguldā, skaista viesnīca, ir lux ar džakuzi
Varbūt, ka kas iepatīkas, skaties netā, visiem ir mājas lapas (www.aparjods.lv; www.kakiskalns.lv; www.livkalns.lv)

Liene84 29.08.07. 09:10 | Kāzu datums: 22.09.2007

Kaķītī viesnīcā ir arī 3 dažāda veida pirtis un džakuzi :]
un turpat ārā uz balkona - liela vanna

i
ingreta 29.08.07. 09:12 | Kāzu datums: 20.02.2016

So ,to jau no šiem esmu pētījusi.Bet papētīšu smalkāk.Gribās lai daudz tautas nemaisās pa kājām ,bet ja nummuriņā džakuzi un galdu var uzklāt nummuriņā tad der noteikti.

a
anminka 29.08.07. 11:07 | Kāzu datums: 21.07.2007

mēs bijām bijām LEJAS TEZUMOS (Usmas ezers)
trīsistabu dzīvoklis(divas guļamistabas pa vidu viesistaba, tualete, duša, virtuve)pagrabstāvā sauna, biljarda galds(nodriskāts ar plastmasas kijiem, ja ir iespēja labāk ņemt savus)tipa sportazāle.
kafūzis tur ir, bet neliels darba galds.
ja nemaldos 65Ls nakts.
zona nav, pulkstents nav un daba, daba, daba-bijām darbadienā arī cilvēku gandrīz nav!
saunas nav!

Africa 29.08.07. 11:11 | Kāzu datums: 21.07.2007

mani vedamie aizbrauca uz tiem Lejastiezumiem un arī palika diezgan neapmierināti:(
Viņi bija arī Tukumā Pie ābelītes viesu namā, kurš esot bijis simt reizes labāks par Lejastiezumiem

p
peka 29.08.07. 13:48 | Kāzu datums: 27.07.2007

Tagad jau Kurzemē jaunais SPA komplekss Usmā esot topā!? www.usma.lv

29.08.07. 13:53

Tiko pati biju ar ģimeni, bet tas ir patālu Gulbenes raj. Stāmerienas pag. viesu māja "Vonadziņi", ir džakuzi zem klajas debess, apkārt salmu žogs, sauna, pirts, skaists ezers, platība feina, restorāns garšīgs....pavadījām visu ned.nogali.

29.08.07. 15:34

Tā ka pati esmu no Gulbenes, tad tiešām varu ieteikt viesu namu "Vonadziņi", jo tas atrodas pa skaista ezera, skaistas mājiņas dzīvošanai, pirts, bārs, volejbola laukumi, smilšu pludmales, labas atpūtas iespējas, pie tam šis viesu nams neatrodas tālu no Gulbenes (maksimāli kādus 20 km), visa viesu nama teritorija ir senlaicīgā stilā ar guļbūves ēkām, tiešām ļoti skaisti. Turp atpūsties brauc cilvēki no visas Latvijas, firmas pat taisa savus atpūtas pasākumus saviem darbiniekiem un klientiem. :)

a
anminka 29.08.07. 20:53 | Kāzu datums: 21.07.2007

Africa
neteiktu, ka esmu pārāk neapmierināta, bet ja gribi baudīt vientulību tad ir labi!
tur ir savi plusi un mīnusi.

p
pecite 29.08.07. 21:09 | Kāzu datums: 17.10.2006

Viesu nams "Tauriņi" Engurē. tur ir pirts, āra džakuzi un numurini ļoti skaisti :) Vēl man patika Talsu rajonā, Strazdes pagastā viesu nams "Ūdensdzirnavas". Par godu ģimenes pieaugumam, savam topošajam vīram uzdavināju vakaru ar pirtiņu, baseinu, vakariņām un šampanieti lux numuriņā. Apkalpošana bija ideāla. skaista vieta!

zincha 30.08.07. 02:20 | Kāzu datums: 13.07.2007

Vēl Siguldā Ezerkrasti SPA viesnīca, netālu no Aparjoda man liekas, ir džakuzi un šokolādes masāža (iesaku)!!!!

j
jančuks 03.09.07. 09:33

Es jau esmu`` Nītaures Dzirnavu`` fans. Tur ir piedāvājumā latviešu pirts un pirtniece. Esmu baudījis. Visādas maskas lie, slotiņas īpašās, kaut kādas 3-4 stundas ņemās ,tas tik ir to vērts!!! Ir arī sauna, džakuzi, ir foršs LUX , garšigi gatavo. Var sarunāt visādus pārsteigumus. Tur viens sievišķis ņemās kā traks visādus pasākumus domā. Tikai grūti dabūt brīvu laiku