FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Laimes ligzda!

sisi 28.08.07. 20:27 | Kāzu datums: 24.05.2008

Laimes Ligzda
Izsakiet ludzu savas domas par so viesu namus! Visus +/- ????Kada ir esana,ka tiek klati svinibu galdi?gulesana? Cikos ir japamet viesu nams otra diena utt??????

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
sisi 06.09.07. 13:11 | Kāzu datums: 24.05.2008

Vai tiesham neviens neko nevar uzrakstit par so viesu namu???????+/-?? Jau ieprieks paldies!

e
eli... 09.09.07. 13:52 | Kāzu datums: 03.05.2008

Es pati tur neesmu bijusi, bet mani draugi ir bijuši uz vairākām kāzām. Vienīgo '-' kuru zinu, ka tur ir divas zāles. Tātad vienā ir saklāti galdi, otrā parasti ir muzikanti un notiek visas atrakcijas. Viesus ir diezgan grūti iekustināt, lai visi ceļas un iet uz otru zāli. Bet tas varbūt ir atkarīgs, kādi ir viesi - jaunāki vai vecāki!
Palasi sadaļā pieredz - precēto pieredze - tur ir jautājums, kādā viesu namā svinējāt, vairāki apraksta laimes ligzdu!

Santa 19.09.07. 00:32 | Kāzu datums: 29.07.2007

Man tur bija kaazas 29.juulijaa. Looti jau patika. Vieta ir skaista un sakopta. Man bija plaanoti 50 viesi,beigaas gan ieradaas mazaak. Ja ir kaadi 50 viesi vietas pietiek. Man looti patika saimniece....vienmeer atsauciiga,gatava paliidzeet. Vini piedaavaa vairaakus galda klaajeejus,floristi un daudz ko citu. Mees taa kaa nochamaajamies lielaakaa dala galdu klaajeeju ko vini piedaavaaja bija aiznemti,paneemeem viesnicu Kellonna,Ceesiis.Uz 50 cilveekiem samaksaajaam 880 ls.bez brokastiim.Pie viniem var nemt arii brokastis. Man galdu klaajeeji nepaaraak patika...Vini vispirms pasniedz silto,tad auksto. Nezinu,bet man jau likaas,ka galdi izskatiijaas taadi patukshi...Eedienkarte viniem liekas grandioza,bet kad tas viss ir uz galda kaut kaa pietruukst...likaas,ka netika uzlikts viss. Neatbilstosh galds par taadu cenu. Galda noformeejums gan bija smuks,bet to taisa viesu nams kopaa ar galdu klajeeju. Izguldinaat vini var 45 cilveekus. Vini pashi sklaaj matracus un visu parejo. Man shkiet,ka 25 gulvietas ietilpst cenaa un,tad par pareejaam piemaksaa,ja nemaldos,tad 3 ls par vienu.Taa bija teikts,bet mums nakamajaa dienaa,kad gaajaam maksaat saimniece teica,ka mums jau nebija tik daudz cilveeku un taa mees nesamaksaajaam neko par papildvietaam,kaut gan zinu,ka pa nakti palika vairaak kaa 25 cilveeki (kaadi 30).:)Viesu nams ir uz 24 stundaam...ja nu vieniigi nakamajaa dienaa viniem arii ir kaazas,tad varbuut viesu nams jaatbriivo aatraak...tas jarunaa ar saimnieci. Tik daudz beigaas sarakstiju....:)))) Viesu nams tieshaam bija super!!!! Nevaru atrast pat nevienu miinusu,ja nu vieniigi kaadam varretu nepatikt,ka eeshana notiek vienaa telpaa,bet dejoshana otraa. Mums gan nekaadas probleemas vai gruutibas ,tas nesagaadaaja. Veel aizmirsu piebilst,ka viesu nams piedaavaa zirga un pajuuga nomu.