FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Svinības "Kalnumuižā" Rudbāžu pag.

K
Kurzemniece 27.08.07. 09:56 | Kāzu datums: 26.08.2008

Kalna muiža
Domāju izvēlēties šo viesu namu savām kāzām. Vai kāda sieviņa var padalīties piedredzē - kas apmierināja, kas ne???

8 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
K
Kurzemniece 27.08.07. 11:02 | Kāzu datums: 26.08.2008

Jā, cenas ir diezgan..., bet man ļoti patīk bildēs viesu nams un apkārtne. Patīk, ka ir plaša zāle un ēdienu izvēle. Drīzumā brauksim apskatīt. Tā kā esmu Kurzemniece man gribas kāzas Kurzemē! :)

r
rutuxs 27.08.07. 11:11 | Kāzu datums: 20.02.1993

Tā zāle dabā nelikās tik liela, bet skatoties uz cik cilvēkiem tiek plānots. Dejošana var sanāk blakus zālē. Bet tik tiešām aizbrauc un apskaties. Esmu ēdusi tur kafejnīcā. Bija labi,bet cenas nebija no tām lētajām.

l
liiga24 27.08.07. 11:55 | Kāzu datums: 04.08.2007

Mes tur nosvinejam kāzas 4.augustā! Nu man jau patika ļoti, bet cenas gan tādas kosmiskas....! Bet tā viss bija super - nebija par ko sūdzēties!

j
jucite1 27.08.07. 12:40

Mums bija kāzas jūlija vidū. Nu man ārkārtīgi patika, Kurzemē neko skaistāku es vismaz neatradu. Īpaši patika apaļie galdi un tas, ka krēsli ir visi vienādi, glīti un griesti ir augsti, nav zemas velves. Nevienā viesu mājā vismaz neko tādu neatradām, un Kurzemē tādu rekonstruētu pili vai muižu, kur viss ir svaigs un nav nobružāts, neatradām. Līdzvērtīga ir Vidzemē Dikļu pils, kura gan ir nedaudz lielāka. Mums bija 60 viesi, pietika lielajā zālē kur dejot, blakus zālē bija bārs un aukstais galds, jo siltais ēdiens bija porcijās,uz apaļajiem galdiem netīri šķīvji un rosola bļodas nestāvēja. Mus bija Lielā zāle un Eņģēlu zāle, tālāko zāli neņēmām. Apārtne ir sakopta. VIesi tika izguldināti istabiņās, visiem nepietika vietas, tāpēc daļa gulēja mansardā uz matračiem, bet jāsaka, ka arī mansards ir ļoti korekts, glīti saklāts ar gultasveļu biezs matracis ar krēslu drēbēm katram gulētājam.
Ēdiens, cik es dabūju nogaršot tai uztraukumā, bija ļoti garšīgs.
Cenas gan ir ļoti dārgas, bet tā kā precas jau, cerams, ka vienreiz, tad nenožēloju ne latu. Pie salīdzinoši negatīvas informācijas - nesatraukties, ka viesu nama vadītāja runā tā paskarbi ar klientiem (mani tas drusku satrauca), vajag palikt pie sava un neļauties pierunāties uz kaut kādiem kompromisiem, bet tā viss no organizatoriskā viedokļa kāzu dienā bija kārtībā. Alkoholu labāk ņemt savējo un maksāt korķa naudu - sanāks lētāk.

ieveens 27.08.07. 13:10 | Kāzu datums: 05.09.2008
d
denss 28.08.07. 22:22

Biju kāzās Kalnamuižā! Telpas vienkārši super, atmosfēra, stils, apkārtne - viss bija brīnišķīgi. Taču bija arī mīnusi, piemēram, kādas zāles durvis mums aizcirta deguna priekšā, jo "neesot samaksāts par to telpu" (bet paskatīties taču varēja ļaut!), tieši darbinieku attieksme mums nešķita laipna un atsaucīga.
Vēl viens mīnuss likās ēdiens, negaršīgs, jau atdzisis un mazās porcijās. Tā dēvētā karbonāde - bez panējuma un nežēlīgi sīksta! Furšeta galda ēdiens gan bija ļoti garšīgs.Un vēl padzirdēju, ka jaunajiem pēc tam piesūtīts papildu rēķins par kaut kādām notikušām "nebūšanām", kuras mēs pēdējie palikušie tiešām nemanījām!
Bet iespaids par Kalnamuižu galu galā palika pozitīvs!

i
ingreta 29.08.07. 11:26 | Kāzu datums: 20.02.2016

Tas kas meklē svinību vietu Kurzemes pusē tad fantastiska vieta ir Smuku muiža.Tiko paziņai bija kāzas ,viss bija jauki,skaisti un nebija kur piekasīties.

ashele 29.08.07. 11:32 | Kāzu datums: 14.07.2007

jaaa par smuku muizhu es ar esmu dzirdeejusi! un veel mees gribeejaam tur pavadiit savu kaazu nakti, bet viss bija aiznjemts. bet vieta liekas tieshaam forsha!