FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu nams ,,Niedras,, Tukuma.raj.

Kristiņa 22.08.07. 11:36 | Kāzu datums: 02.08.2008

Izskatot mājas lapu viesu namam ,,Niedras,,biju stāvā sajusmā.Abi ar topošo nolēmām,ka šo vietu varētu izvēlēties kā mūsējo.Nummuriņi jauki,svinību zāle kā buča :))
Sazvanīju menedžeri,kura nemaz nebija īpaši pieklājīga un likās,ka steidzās ātrāk pabeigt sarunu.Pēc cenu noskaidrošanas man iestājās viegls šoks.Diemžēl šī vietiņa mums ,,nespīd,,....vai arī jāņem bankā kredīts viesu nama īrei :)))
Kopumā par apmēram 30.cilvēkiem ar visām gultasvietām,ēdināšanu un apkalpošanu man sanāca 1800Ls!
Atliek tik nopūsties un meklēt citu alternatīvu.

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
M
Mīļuks_:) 22.08.07. 11:38 | Kāzu datums: 01.09.2007

Njā, man nav ko teikt...

Kristiņa 22.08.07. 11:45 | Kāzu datums: 02.08.2008

Man tieši tā pat nebija ko teikt,kā tikai...mēs vēl padomāsim :)

Liene84 22.08.07. 11:47 | Kāzu datums: 22.09.2007

nu gan dārgi!!!!!! :o
man māsai viesu nams + ēdināšana (arī brokastis!) 70 viesiem + guļvietas visiem viesiem (gultas+matrači) + torte sanāca apm. 1400 Ls!
ceru, ka sameklēsi to, ko vēlies un par pieņemamu cenu! :]

Zebiexte 22.08.07. 11:48 | Kāzu datums: 29.09.2007

Kurš vienu nams bija tavai māsai??

Liene84 22.08.07. 11:51 | Kāzu datums: 22.09.2007

"Spāriņu kalns" - netālu no Raunas, braucot no Cēsu puses

tur patiešām ir ļoti skaisti, nākamajā dienā arī pirtī varēja iet, makšķerēt un braukāt ar laivu! (pirts - atsevišķa ēka, bet to var arī neņemt, māsa ņēma, jo otrajā stāvā gulēja viesi)

p
pecite 22.08.07. 12:06 | Kāzu datums: 17.10.2006

Un es gribēju tuvākajā laikā šo viesu namu apskatīt reāli, jo mājas lapā tā vieta izskatās jauka! Paldies, Kristiņa, par informāciju.. ļoti noderēja :))) Nav jēgas nemaz braukt, jo uzskatu, ka daudz par daudz....

ieveens 22.08.07. 12:06 | Kāzu datums: 05.09.2008

šobrīd rēķinot Lobes krogs mums sanāks Ls 1400 ,- un tā ir summa uz 70 cilvjiem

i
ingreta 22.08.07. 12:56 | Kāzu datums: 20.02.2016

\ieskaties viesu namu Klāņas Engurē,LOTI SKAISTA VIETA,JAUKI SAIMNIEKI,PIETIEKOŠI LIELAS TELPAS ,KUR IZGULDĪT IR VISUS UN CENA PAR VIESU NAMA ĪRI AR GULĒŠANU VAIRĀK KĀ 400 NEBŪS.Galdus klāj paši saimnieki,blakus j``ura.

p
pecite 22.08.07. 13:03 | Kāzu datums: 17.10.2006

Mēs mēnesi atpakaļ bijām aizbraukuši uz Klāņām. Pats saimnieks mums pateica un brīdināja, ka 35 cilvēki - tas ir par maz priekš viņu viesu namu un ja pieteiksies kāds cits pāris ar vairāk viesiem, viņi atteikšot tiem, kam mazāk viesi, jo visi redz mūsdienās vēlas vairāk nopelnīt. Tad mēs sākām runāt par to, ka tā it kā darīt nevarot, jo svinību vietas vairāk izvēlas pēc citu atsauksmēm, bet viņus tas neuztraucot! Vieta patika, lēti ar, bet negribu piedzīvot to, ka man pirms kāzām tiek atteikts :(((( .. un tikai tāpēc, ka kādam citam būs vairāk viesu.. un saimnieki teica mums, ka tur tajā zālē ietilpst 70 -80 cilvēki. Drausmīgi... ja tik daudz sabāž tajā zālītē cilvēkus, tad dejot vairs nav vietas. Protams var priekšnamā zem nojumes dejot un muzikantus nosēdināt, bet.. ko darīt, ja lietus līst vai auksti ir??? :))))

Laurita 22.08.07. 13:06 | Kāzu datums: 07.07.2007

Mans brālis bija tur (Niedrēs) uz vienu jubilejas tusiņu. Stāstīja, ka viss esot bijis "pa kruto" tāpēc nebrīnos, ka tāda cena...

i
ingreta 22.08.07. 13:06 | Kāzu datums: 20.02.2016

Nezinu,pirmā dzirdēšana,mēs ar mokām salikām tajā zālē 40 viesus.Atrodi viņu mājas lapu un sazvani saimnieci.Īstenībā mani māc šaubas ka viņš tā būtu pateicis.Man ar viņiem ļoti labs sakars .Ja nu galīgi nevariet sarunāt padod ziņu,uzzvanīšu es viņiem.Domāju ka sarunāšu visu.

p
pecite 22.08.07. 13:12 | Kāzu datums: 17.10.2006

Ingreta, goda vārds, ka tā runāja! Saimnieks tā izteica, bet saimniece bija atsaucīgāka. Tikai saimniece ar teica, ka vel līdz pavasarim viņa neko nevienam nerezervēs. Lai zvanam pavasarī. Bet pavasarī domāju, ka neko vairs nevarēs sarunāt un negribu palikt pie sasistas siles, kad man viņi atteiks mazā viesu skaita dēļ, bet citu vietu sarunāt vairs nevarēšu, jo būs visas rezervētas.
Es jau viņus pēc Tava ieteikuma atradu internetā, sazvanīju, sarunājām satikties un aizbraucām tur apskatīties. Vēl teicu un viņus uzslavēju par to, ka atradu tikai pēc cilvēku (Tava) ieteikuma un atsauksmēm. Par to gan viņi bija priecīgi :))) Bet viņš mums uz vietas to nepatīkamo teica nevis pa telefonu.
Tā ka es laikam šo vietiņu esmu atmetusi :))))

ieveens 22.08.07. 13:15 | Kāzu datums: 05.09.2008

pecite
tiešām dīvaini, ka tik vēlu pieņem rezervācijas. It sevišķi ja laba reklāma no mutes mutē...

p
pecite 22.08.07. 13:20 | Kāzu datums: 17.10.2006

Vienīgais iemesls, kāpēc viņi tā runāja, varbūt ir tas, ka par cik mums ir zīmīgs kāzu datums (08.08.2008.) un tajā datumā būs daudziem kāzas (redzot, kas notika šogad 7. jūlijā) viņi gaida izdevīgākus viesus. respektīvi tos, kuriem būs vairāk viesu. Un cik noprotu pēc runām, tad mēs par nākošo gadu bijām pirmie, kas interesējās :)))

i
ingreta 22.08.07. 13:22 | Kāzu datums: 20.02.2016

Īstenībā ir tā ka man švāģers precējās maija beigās un mēs vietu rezervējām martā.Nu rēķinot vasaru tad var droši pavasarī zvanīt,un būs brīvs.Viņiem vienkārši nav daudz vietu kur galdus klat tāpēc brīnos par tādu tautas daudzumu kam vēlas saklāt galdus.

p
pecite 22.08.07. 13:25 | Kāzu datums: 17.10.2006

Vai tiešām domā, ka pavasarī tur uz 08.08.2008. būs vēl brīva vieta??? :))))

i
ingreta 22.08.07. 13:27 | Kāzu datums: 20.02.2016

Pieļauju ka jā.Es ja man vajadzētu,nu ja ietu kādam par vedējiem to vietu izsistu.))))

r
rutuxs 22.08.07. 13:55 | Kāzu datums: 20.02.1993

Bet tu izmanto Dundagas piili. 60 cilvēkiem ar visu gulēšanu var izmaklsāt apmēram 350 Ls. Kafejnīca gan jāpasūta citur.

Mazā 22.08.07. 16:19 | Kāzu datums: 02.06.2007

Izstāstīšu savu pieredzi:
Mūsu kāzu dienā 2 jūnijā vedēji uz vakara pusi bija sarunājuši vietu tur. Gribējās pasēdēt ar vedējiem un vecākiem intīmā gaisotnē prom no visiem. Vedēji jau 2 mēnešus iepriekš bija rezervējuši galdiņu. Nedēļu pirms sarunāja ēdienus, kā arī ierašanas laiku. Bija plānots uz 11 cilvēkiem.
Mēs ieradamies uz vienpadsmitiem, varbūt pus divpadsmitiem, tas jau bija laicīgi atrunāts ka varam palikt līdz vieniem. Atnākam un redzam tādu skatu: galds itkā mums ir noservēts bet blakus galdā svin lielo jubileju, mūzika bļauj tā ka pats savu balsui nedzirdi un bārmeņi pasaka ka mēs varam uzturēties līdz divpadsmitiem. Man acis lielas. Par ēdienu: sarunāts aukstais galds, nu sēžam gaidam kad būs, beigās pasaka ka vairs nav ko nest viss jau ir atnests. 1 šķīvis ar kūpinātām gaļiņām, viens šķīvis ar tādām mazām karotītēm, kuras izrādījās bija ēdamas, virsū ar tādu kļocku it kā biezpienu, 1 šķīvis ar zivīm: 3 lašā šķēlītes, 3 kūpitātās zivis un vēl bišķiņ, 1 šķīvis ar augļiem: galīgi zaļa melone, persiki zaļi, dažas vīnogas un viss. Šķīvji ļoti maziņi, 9 cilvēkiem tur točņa nav ko ēst. Pasūtījam sulas, martini glāzes 50ml un tas arī bija viss. Un kā jus domājat cik bija jāmaksā? 57 Ls! Par ko????

Kristiņa 22.08.07. 16:31 | Kāzu datums: 02.08.2008

Par Klāņam zinu no savas draudzenes,kura dzīvo Engurē.Pēdējā laikā šī vietiņa kļuvusi ļooooti populāra :)) Viņa zināja teikt,ka katrās brīvdienās tur kaut kas notiek-kāzas,dzimšanas dienas svinības u.c.
Nez kas vēl nākošgad tur darīsies :)