FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Jaun-Ieviņas Raunas pusē.

a
adele 03.08.07. 10:23

Vai vēl kāds kaut ko ir rīkojis tais Jaunieviņās?

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
raicha&kika 03.08.07. 12:08 | Kāzu datums: 09.09.2007

Ieej posta "Viesu nams Ievinjas"! Tur bija 2 meitenes, kuras man rakstija par Jaunievinjam un aizsuti privato!

L
Līga 03.08.07. 13:17

Varu uzrakstit arii publiski - Jaunievinjas ir dikti forshi saimnieki, edieni ar bij ljoti labi.Vieniga problema - ta maja nav domata daudz cilvekiem, otrs - vinjiem ir problemas ar elektribu - tobish jaudu.Varbut tagad atrisinajushi, bet kad es biju pagajusha gadaa - pastavigi muzikjiem pazuda skanja, jo stravas jauda nepietika, lai to nodroshinatu. Speleja, speleja un tad chush...Muzikji tik nabagi noelsa, kas ta par speleshanu...Plus tads, ka Jaunievinjas ir smuki, saimnieki tiesham dikti atsaucigi, tuvumaa var sarunat zirgu pajugu - gan jau saimnieki ieteiktu ar ko jarunaa.
Nezinu, ka tiri ar sadziviskaiem sikumiem, bet nu likas, ka arii ir o.k Ja kadai baigi intresee - varu uzjautat tam, kas bij tieshai kazu maksatajs un arii pasutitajs. Tobish kadiem sikumiem rekinaties.

S
Soulfly 06.08.07. 09:15 | Kāzu datums: 28.07.2007

Nupat tur svinējām. ļoti patika saimnieki un pati vieta. Saimnieki ārkārtīgi atsaucīgi, ēdieni garšīgi, forša pirtiņa. Mums nekādu problēmu nebija (par strāvu nezināšu teikt, mums nebija dzīvā mūzika, bet cd laukā neslēdzās :D). Nākošajā rītā devāmies ļoti jaukā pastaigā aplūkot savvaļas zirgus. Vieta vislabāk piemērota ne pārāk lielai kompānijai (ap 35) un neskartas lauku dabas mīļotājiem.

p
puuciite 14.08.07. 14:46 | Kāzu datums: 14.09.2007

Esmu no Raunas un par saimniekiem arī varu teikt tikai labas atsauksmes. Tikai žēl, ka vieta nav lielai kompānijai, mums pašiem par mazu. Tur ir normāli līdz 25 cilv.