FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Viesu nams XCELSUS

p
pucc 01.08.07. 19:35

'Meitenes (un zēni, ja tādi te ir:)), palīdziet!!! Vai kāda nezin kko sīkāk par viesu namu XCelsus, kas atrodas Rīgas rajonā, pie Rāmavas? Bijām apskatīt, likās ļoti jaux, bet vislabākās jau ir dzīvu cilvēku atsauksmes, nevis interjers.. Vai kādai ir bijusi jelkāda pieredze ar šo viesu namu?
PALDIES!

6 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Bjanka 01.08.07. 22:31 | Kāzu datums: 01.09.2007

Mums tur būs šogad kāzas :) 1.septembrī... īpašnieks ļoti patīkams, bet nu ļoti aizņemts, apsolīto ēdienkarti sūta jau mēnesi...:(
un runājot par cenām - mums likās ļoti demokrātiski, salīdzinot ar pārējām vietām, ko skatijāmies, jo negribējām pirts tipa, gribējās kaut ko klasisku, no tā, kas ir pieejams Rīgas tuvumā un nav pils, šī bija vienīgā vietiņa...

Linda_ 03.08.07. 18:39 | Kāzu datums: 09.06.2007

Skatījāmies, bet tomēr izvēlējāmies citu, jo šis nams , man šķiet, vairāk domāts konferenču organizēšanai.

E
Elizabete77 05.08.07. 00:34

Mēs tur janvārī svinējām dzimumdienu! Tur ir ļoti jauka aura, baigi sakarīgi saimnieki un garšīgs ēdiens. Man to vietu ieteica draudzene, kura tur svinēja kāzas - esot bijis kolosāli.

m
ma_ce 12.01.09. 12:00 | Kāzu datums: 11.07.2009

Vai kāda/s nevarētu ielikt bildīti kā izskatās kāzu svinībām noformēta lielā zēl Xcelsus? Jo pēc mājas lapā pieeejamajām bildēm izksatās baigi attūrīgi, vairāk konforencēm piemērota vieta...

i
ilzemuc 12.01.09. 12:13 | Kāzu datums: 06.09.2008

mēs tur bijām vienkārši palikt šajā vasarā un tieši tajā laikā lejā zālē tika svinētas kāzas. par cik mēs tusējāmies tik pa savu numuriņu tad viņiem netraucējām un viņi mums ar, tik daudz vien, cik mūzika. Attieksme man ļoti patika :) domājam, pat vēl kādu reizi pie viņiem palikt pa nakti

o
oktobris 12.01.09. 14:13

Mēs arī gribējām tur svinēt kāzas, jo tur ie ļoti jauki. Mums tur bija darba balle. Viens mīnuss ir ka tur daudziem nav kur pārnakšņot. ( bet ņemot ka rīdzeniekiem ļoti tuvu mājām) Mums bija doma uz 70 cilvēkiem, tad sanāktu ka pusei jāguļ uz paklājiem. Es varu ieteitk šo viesu namu, jo apkalpošana super, telpas gaišas. Varbūt neieteiktu tām meitenēm kuras precas vasarā, jo apkārtne tur nekāda un iznākot no viesu nama paveras daudzdzīvoklu mājas. Ziemā ideāla vieta.