FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Īvandes muiža!

D
Digna 26.07.07. 15:09 | Kāzu datums: 01.09.2007

Jo tuvāk nāk tā diena, jo vairāk uztraucos :)
Kādai ir nācies pabūt Īvandes muižā kāzās, vai kādās viesībās? Kā tur ir ēdināšanu, mēs pasūtīsim ko viņi piedāvā, bet es jau sāku šaubīties vai būs labi un tā :)

Un vēl kā ir ar rotāšanu? Man vedēji iesaka speciāli nepasūtīt floristu, jo no viesiem būs daudz puķu? Kā darīsiet / darījāt jūs?

4 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
L
Līga 26.07.07. 15:15

Varbut speciali ar nesuti floristam, bet kaut ko uztaisit jau var - pukjes jau saliks vazes, bet gan jau gribesies, ka ir shur un tur vel kaut kas parotats:) Man, piemeram, ir doma pashai pirms tam nopirkt pukjes un izdomat sho to noskatitu uztaisit.Jo galig ar likam rokam neesmu un zinu, ka pirms kazam viss bus sakartots taa, ka man pilnigi bus brivs laiks, lai padarbotos ar pukjem savam priekam. Citi vel liek visadas sirsninjas un tamlidzigus karekljus shur un tur. To jau arii pats var pagatavot ieprieksh.

Itta 26.07.07. 15:16 | Kāzu datums: 25.08.2007

Biju vienās kāzās Īvandes muiža kādus 4 gadus atpakaļ - bija jau feini!
tolaik viņi paši nepiedāvāja ēdināšanu, galdus klāja kaut kādi kuldīdznieki. cik esmu dzirdējusi, nesen tur bijis remonts, līdz ar to arī "padomiskā" aura esot zudusi. man patikās muižas atrašanās vieta, kā arī telpu plašumi un tas, ka viesus bez problēmām bija, kur izguldīt. paši, kad meklējam vietu, arī zvanījām uz turieni, bet diemžēl bija jau aizņemts tas datums

D
Digna 26.07.07. 15:21 | Kāzu datums: 01.09.2007

Jā Itta :) Padomiskā zāle ar skatuvi tiešām vairs nav :) Tās vietā jauka gaiši zaļa zāle ar parketu! To ieraugot uzreiz bija skaidrs - jāmācās valsis :)

Man laika būs ļoti maz :( turklāt un galvenokārt esmu netalantīga uz tādām lietām :(

Ki-kii 26.07.07. 15:21 | Kāzu datums: 21.07.2007

Ivandes meuza ir skaista vieta, tikai laika zobs dara savu.....Ar to ir jarekinas.Lai nu ka painteresejeis kas tev galdus klas un kads bus meny.Bet floristu tiesham nevajag, liela naudas izskerdeshana, jo tev bus sadavinatas tik daudz skaistu ziedu, un varesi izdekoret visu zali.Vieniegais, lai vedeji parupejas par par sirsninu vai balonu papildu izdekoresanu!