FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu plānošana

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Svinību vietas

Nelielas kāzas

Mīce 26.07.07. 10:54 | Kāzu datums: 28.06.2008

Mēs plānojam nelielas kāzas, ne vairāk kā 20 cilvēkiem. Domājam, ka mums nevajag kāzas 2 dienu garumā, tikai līdz pusnaktij un tad mēs laižam no viesiem prom. Kā jūs domājat, kāda būtu piemērotākā svinību vieta šādā gadījumā? Nevaru izdomāt, vai vienkārši iet uz kādu restorānu, vai tomēr labāk kādā nelielā viesu namā, jo problēma tāda, ka atsevišķiem viesiem būs vajadzīgas naktsmājas. Ir kādai pieredze šādā gadījumā?

17 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
i
inxis 26.07.07. 10:57 | Kāzu datums: 11.08.2007

Noīrē pirti ar iespēju nakšņot. Kad būsiet notinušies, viesi varēs svinēt tālāk, tikai ko gan viņi svinēs? Hm...Un ko suminās?

ieveens 26.07.07. 10:59 | Kāzu datums: 05.09.2008

Patiesībā pirts ir laba doma, tā līdz 20 cilv, bet tiešām, ko ta viņi suminās?

Mīce 26.07.07. 11:06 | Kāzu datums: 28.06.2008

Domājat vajadzētu tomēr palikt kopā ar viesiem līdz rītam un pabrokastot? Es jau arī domāju par to, ko tad viņi bez mums tur darīs. Šobrīd tiešām vēl nezinu, kāds būtu labākais variants.

magdalena 26.07.07. 11:08 | Kāzu datums: 19.04.2008

bet tas tacu normali,ka jauna gimenite grib izbaudit savu kazu nakti!un viesi var suminat un iedzert uz jauna para veselibu viniem pasiem klat neesot!vai tad filmas neskataties?:)))tur jaunie uzreiz pec baznicas laizas prom, bet viesi tusejas.neredzu problemu sada situacija.Pirts tiesam laba ideja.vai ari var noierit kadu mazu,skaistu viesu majinu skaista ezera krasta.Restorana,man liekas,ka nebutu isti forsi.paestu un?vajag tacu drusku patrakot!:)

D
Digna 26.07.07. 11:13 | Kāzu datums: 01.09.2007

Kādreiz jau arī 12 aizdzina jauno pāri gulēt, bet pārējie turpina izklaidēties, tā kā, ja vēlaties droši pavadiet to nakti divatā prom no visiem :)

i
inxis 26.07.07. 11:19 | Kāzu datums: 11.08.2007

skatamies gan, "Es mīlu Jūsu meitu":) Tur neviens nekur nenotinas:)
Nu vai piemēram, hmmm.... Eu, vispār latviešu filmās kāzas diez ko daudz nav attēlotas, ja nu vienīgī "īsa pamācība mīlēšanā" un "vella kalpos", a citās tāda bēdīga kāzošana parādīta - "Salna pavasarī", "Purva bridējs", "ceplis" - visi tur tādi nelaimīgi, kā arī precās aiz aprēķina...
Jo majo - tapec jau ir tā, ka tortes vajag 3/stāvīgas, aiz mašīnas skārdenes un līgavai vismaz 3 klonētas beibes pie altāra blakus. Tas tak no amerikāņu kino, jo nav tak vietējo!!!

P
Polinka-Malinka 26.07.07. 11:37

Man arī šī ir aktuāla tēma. Varat mest manī ar tomātiem, bet man visu laiku likas, ka divu cilvēku klūšana par ģimeni, par vienu veselu ir intīmais pasākums.Mēs izdomājām, ka neaicināsim draugu bāru, svinēsim klusi un sirsnīgi, bet no radiem, jau nevarējām "tikt vaļā". :o) Tad mums arī sanāk ap 20 cilvēku. Domāju, ka aizbrauksim uz lauku māju, iestādīsim ozolu, iedzērsim šampi, uztaisīsim nelielu zviedru galdu un brauksim ceļojumā.

D
Digna 26.07.07. 11:41 | Kāzu datums: 01.09.2007

Katrs jau svin kā vēlas. Mana māsa precēsies tieši mēnesi pēc manām kāzām - bet pavisma neirasti (vismaz man tā liekas) - Lasvegasā, bez ne viena rada un drauga. Divatā helikopterī virs Lielā kanjona. Katrs pāris šo dienu ir tiesīgs pavadīt kā pats vēlas, nevis kā sabiedrība vēlas.

Es gribu lielu tusu ar daudz cilvēkiem, lai visi var redzēt un priecāties par mūsu laimi un skaistumu. Citi vēlas tikai mīļoto tuvumā un citu neko... . cik cilvēku tik vēlmju... .

a
anminka 26.07.07. 11:42 | Kāzu datums: 21.07.2007

ja esi no rīgas, apskaties bārs INGARS, ja nemaldos mājas lapa arī ir.
tur kamīnzāle jauka ir, galdus uzklās, ņamma garšīga.tikai tagad cenas cēlušās un īsti neatceros-rudenī uz krustībām bija 7Ls no cilv., bet galds piebāzts.
pirtiņa, baseiniņš(pirts 10Ls/h min.3h jāņem)par zāli neatceros, bet viss kopā nav pārāk dārgi(nu, vidējā cena)
ārā bērnu laikums, var pasēdēt lapenē, viss sakopts, smuks-strūklaka, tiltiņš!
mums ja ko vajag, vienmēr tur braucam-paēst, pasvinēt, pirtiņa!
jaunajiem ja nekur negribas braukt augšā ir motelis.tiesa tur bija laikam 4 istabas.

P
Polinka-Malinka 26.07.07. 11:47

Digna, pilnīgi piekrītu! Katram ir, bija un būs savas neaizmirstamas kāzas.

D
Digna 26.07.07. 11:49 | Kāzu datums: 01.09.2007

Runājot par viesu namu - kursa biedrene svinēja kāzas viesu namā Mētriņi www.metrina.lv viņa bija ļoti apmierināta, šeit forumā esmu lasījusi arī negatīvas atsauksmes.., bet nu vari jau ieskatīties :)

L
Līga 26.07.07. 15:34

Tema par nelielam kazam un man ka reiz dikti patik viens viesu nams, kas jauns - Karļu muža Cēsu raj. Bildeju tur kazas un tur dikti jauka vieta nelielam kazam. Butu man nepiecieshams tikai 20 cilvekiem - nedomajot svinetu tur. Ta gaisotne tur dikti patika. Un pljavaa izpljautaa pastaigu tacinja:) Un kad apjautajos par cenu - tas salidzinoshi likas leti.Varbut tapec, ka galig jauna vieta, bet nu - nodomaju, labi, kazas man tur nesanaks, jo 20 viesi man nebus un 40 ar nee, bet savu 30 gadu dzimeni gan laikam tur svineshu...

D
Digna 26.07.07. 15:46 | Kāzu datums: 01.09.2007

Ieskatījos tiko Kārļa muižas mājas lapā! Tiešām jauak vieta par zemu cenu (priekš tāda piedāvājuma!), kāzas pat ja varētu mainīt, tad viesi tur nesaietu :(, bet mammai pēc gada 50 gadu jubileja, to gan es labrāt tur svinētu :)

L
Līga 26.07.07. 16:48

Nu jaa un nezinu, kas vinjiem edinashanu klaja, bet galds ar bij baigi labais. Apkalpoja puisis klusu un nemanami kaa restoranaa. Katra zinja - man dikti patika gan telpas, gan viss parejais. Dikti ceru, ka vinji baigi nepaaugstinas cenas, pirms tur sarosishos svinet:D

santuks 27.07.07. 10:46 | Kāzu datums: 22.12.2007

Ozolu staadiit gan manupraat nevajag... Universitaatee bij lekcijas par sho teemu... Var sanaakt nesmuki,ja, piemeeram ozols nokalst...? neieaugas... vai naakas nozaagjeet deelj kautkadaam komunikaacijaam utt... Tad kaads simbols tas vairs gjimenes veidosanai...
Un pluss- ir kaartiigi jaaizdomaa ozola staadiishanas vieta... Lauku seetaas peec tradiicijaam pagalmos nekur nestaadiija ozolus, jo tajos biezhi sper zibens... taadeelj staadiija pataalaak no maajas kalna galaa.. :)

Nu tas taa... :) Tiiri info un viedoklis... :)

P
Polinka-Malinka 27.07.07. 11:26

Santuks, paldies par infu! :o) Man tā ozola stādīšana likas ka tāds simbols. Iesapņoju, ka mūsu bērni un mazbērni sedēs zem tā. Protams, jācer, ka nesakalst un būs auglīgs. Par to arī jau domāju. Būs žēl. Bet ceru, ka sastādīsim vēl daudz koku savā dzīvē. Mums tai lauka mājai ir diezgan liels zemes gabals, tāpēc jau atrdīsim vietu, kur iestādīt.

santuks 27.07.07. 11:30 | Kāzu datums: 22.12.2007

Nju lai izdodaas... :) Sapnis jaux jaa... :)